İlişkileri Peri Masalı Gibi Başlayıp Kabusa Dönüştü: Birbirleriyle Kanlı Bıçaklı Ayrılan 15 Ünlü Çift

177PAYLAŞIM

Bu güzel ilişkiler keşke daha medeni bir şekilde sonlanabilseydi...

1. Demet Akalın ve İbrahim Kutluay

İkilinin ilişkileri evlilik yolunda ilerlerken Kutluay'ın adı bir anda  Demet Şener'le anılmaya başlanınca ilişkileri sonlandı. Ayrılığın ardından Kutluay'ın evinden eşyalarını almaya giden Akalın, içeri alınmadı ve eşyaları kapıya atıldı.

"Unuttum boyunu posunu, huyunu suyunu, bu aşkın sonunu... Dönersen yalanla dolanla, utanma sıkılma bu eski huyundu..."

Panathinaikos ve Efes Pilsen'in karşı karşıya olduğu maçta birkaç kez üst üste Akalın'ın Kutluay'a gönderme yaptığı Unuttum şarkısı çaldı. Bu yüzden maç boyunca hem nişanlısını desteklemeye gelen Şener ağladı hem de Kutluay çok kötü performans sergiledi.

2. Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli

Kısmetse Olur programından çıkıp da evlenen tek çift olan Nur ve Batu'nun 2019'da boşanmadan önce de YouTube videolarında sürekli olarak kavga ettikleri görülüyordu. Hatta bir kavgalarında Batu, Nur özür dilemezse onu Müjde Ar'ın tecavüz sahnesindeki gibi araba camına sıkıştıracağını söylemişti...

"Benim kızımın fotoğraflarını paylaşmayacaksınız! Git üçüncü kocayı al, ondan yap çocuğu ve paylaş."

Boşandıktan sonra Batu, kızları Aselhan'ın fotoğraflarının paylaşılması ve kızıyla görüşememesi konusunda oldukça öfkeli videolar paylaştı. Yukarıdaki sözü de eski eşi Nur hakkında söyledi...

3. Sıla ve Ahmet Kural

Birbirlerine aşkla bakan ikilinin ayrılıkları aşka olan inancımızı azaltmıştı. Ancak ayrılıktan sonra ortaya çıkan şiddet iddialar ile her şey çok komplike bir hal aldı...

"Sıla Hanım hem fiziksel hem de psikolojik şiddeti sever."

Kural'ın mahkeme çıkışı yaptığı açıklamada sarf ettiği bu sözler, tepkilerin çığ gibi büyümesine neden olmuştu. Olayın sonucundan bahsedersek; Kural'ın 3 ayrı suçtan 16 ay 20 günlük verilen hapis cezası ertelendi. Sıla evlendi, Kural da evlilik arefesinde.

4. Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven

2.5 hafta önce ortaya çıkan darp iddiaları nedeniyle gündemde olan Bulutsuz ve Güven'in ilişkilerini geçtiğimiz mart ayında öğrenmiştik. Bulutsuz'un iddialarına göre, bir saatten fazla bir süre boyunca Güven tarafından ağır fiziksel şiddet gördü.

Güven de Bulutsuz tarafından darp edildiğini iddia etti...

İkilinin Adli Tıp Kurumu raporunda Güven'deki yaralanmanın basit bir tıbbi müdahaleyle giderilebilecek ölçüde, Bulutsuz’da görülen bulguların ise hafif nitelikte olmadığı görüşüne yer verildi.

5. Asena Atalay ve Caner Erkin

İkilinin ayrılıklarının nedeni, Atalay'ın Erkin'i şarkıcı Berkay ile aldatmasıydı. Aldatma olayının üzerinden 1 sene geçtikten sonra boşanan çift, çocuklarının velayetini almak için birbirleri hakkında şok edici iddialarda bulundular.

“Hamilelik döneminde zayıflama hapları kullanarak çocuğun sağlığını hiçe saydı."

Erkin, dava dilekçesinde eski eşinin oğluyla geçirmesi gereken zamanları özel partilerde ve striptiz kulüplerinde direk dansları yaparak geçirdiğini de iddia etti. Ancak Erkin açtığı velayet davasını kaybetti.

6. Amber Heard ve Johnny Depp

İkilinin boşanma serüveni yıllardır sürüyor ve her duruşmada magazine bol bol malzeme veriliyor. Boşanma olaylarının başlangıcı, Heard'ün eşinden şiddet gördüğü iddiasıydı...

Heard'ün iddiasına göre Depp kendi parmağını kesti ve akan kanla aynaya onu aldattığını yazdı...

Depp'in iddiaları ise, Heard'ün boşanmadan önce Cara Delevingne ve Elon Musk ile ilişki yaşadığı ve yataklarına kaka yaptığıydı...

7. Gönül Yazar ve Rüzgar Mağden

İkilinin aralarındaki yaş farkı 32 olduğu için ilişkileri sürekli olarak eleştirilmiş ve Mağden'in Yazar'ın hem parasını hem de şöhretini kullandığı iddia edilmişti. Yazar, katıldığı her programda bu iddiaların doğru olmadığını ve aşklarının gerçek olduğunu açıklamıştı. Fakat bir süre sonra gerçek ortaya çıktı...

"Direksiyon dersi almak istedi. Para lazım. Kim ödeyecek bunları? Ben!"

Mağden'in Instagram üzerinden biriyle cinsel içerikli mesajları ortaya çıktıktan sonra ikilinin ilişkisi çatırdamaya başladı. Daha sonra ise Yazar her şeyin farkına vardı ve Mağden'in kendisini kullandığını, ondan ayrılarak Allah'ın onu koruduğunu açıkladı.

8. Seren Serengil ve Yaşar İpek

Serengil ve İpek'in ilişkisi, Serengil'in 3 günlük hapis cezasını yatmak için yola çıktığı sırada İpek'in yol boyunca elini hiç bırakmamasıyla başlamıştı. Adli bir olayla başlayan ilişkileri, adli bir olayla sonlandı.

Boşanma sürecindeyken Serengil, İpek'in uyuşturucu kaçakçısı olduğunu ve kara para akladığını açıkladı...

Ayrıca, İpek'in bir dönem birlikte albüm çalışması yaptığı İsmail Tunçbilek'in annesini kaçırdığını ve kendisinin hem İpek'ten hem de İpek'in ailesinden şiddet gördüğünü iddia etti.

9. Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu

Erken'in evli iş insanı Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşk magazin dünyasına damgasını vurmuştu. Erken'in bir gece gizlice bahçelerine girip Mahmutoğlu ve eşinin arabalarının aynasını kırması olayların çok daha garip bir hal almasına sebep oldu.

Erken, araba aynası olayının ardından sunuculuk yaptığı magazin programından istifa etmek zorunda kaldı...

Evli sevgilisinden ayrıldı ve "Ben hatalıydım, hatamdan döndüm... Bence aynaya bakın kendinizden utanın." açıklamasını yaptı. Ancak Mahmutyazıcıoğlu eşinden boşandıktan sonra ilişkilerine kaldıkları yerden devam ettiler.

10. Selena Gomez ve Justin Bieber

8 sene boyunca onlarca kez ayrılıp barışan Gomez ve Bieber, Instagram üzerinden yaşadıkları tartışmada birbirleri hakkında kötü ithamlarda bulundu. Bieber, ilgi çekmek için Gomez tarafından kullanıldığını, Gomez ise kendisinin onlarca kez aldatıldığını ama hep affettiğini iddia etti.

Gomez, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda ilişkileri boyunca Bieber tarafından duygusal şiddete maruz kaldığını itiraf etti...

Bu iddiayı Bieber da doğruladı ve bu nedenle de şu anki eşine karşı çok daha dikkatli bir şekilde davrandığını dile getirdi.

11. Nagehan Kaşıkçı ve Necati Şaşmaz

Kaşıkçı'ya 10 milyon TL'lik tazminat ve iki çocuklarının velayetini isteyerek boşanma davası açan Şaşmaz hakkında eski eşi tarafından oldukça garip iddialar ortaya atıldı...

"Sana Polat Alemdar gibi davranacağım."

İddiaya göre Şaşmaz eşine fiziksel, cinsel ve duygusal şiddet uygulayarak, onu sürekli olarak tehdit ediyordu. Kaşıkçı'nın bir başka iddiasına göre; Şaşmaz, kendisine "Ben üniversite mezunu değilim. Senin üniversite bitirmen beni ezer, okula gitmeni istemiyorum." demiş.

12. Yağmur Sarnıç ve Emre Aşık

İkili boşanırken birbirleri hakkında akıl almaz iddialarda bulundular. Aşık'ın iddiasına göre Sarnıç'ın 2011 yılında düzenlenen Barbie fuhuş operasyonunda şüpheliydi, uyuşturucu kullanıyordu ve çocuklarını dövüyordu...

Sarnıç ise Aşık hakkında FETÖ'cü diyerek polis merkezine ihbarda bulunmuştu...

Bu ihbarın ardından Aşık, eski eşine 1 TL'si maddi, 1 TL'si manevi olmak üzere 2 TL'lik tazminat davası açmıştı.

13. Eda Demirci ve İsmail Küçükkaya

2016'da Küçükkaya ile evlenen görsel sanatlar öğretmeni Demirci, 2018 yılında Küçükkaya'nın kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle boşanma davası açmıştı.

"Şu anki konumum olmasa senin yüzünü gözünü dağıtırdım..."

Şiddet iddialarının geçtiğimiz aylarda Demirci tarafından bir programda konuşulmasının ardından Küçükkaya eski eşine 3 ayrı tazminat davası açtı.

14. Gülben Ergen ve Erhan Çelik

İkilinin boşanmaları oldukça olaylı gerçekleşmişti. Çelik, Ergen'in çocuklarına babalık yaptığı halde Ergen'in onu aldatması ve çocuklarıyla birlikte kendisine uzaklaştırma kararı aldırmasına isyan etmişti.

Çelik, bir gece Ergen'in evinin önündeki arabasını çizdi...

Bu olayın ardından Çelik'e 60 bin TL ve 1 yıl 8 ay hapis cezası verildi. Çelik'in Ergen'e açtığı hakaret davasından ise Ergen beraat etti.

15. Rihanna ve Chris Brown

İlişkileri herkes tarafından hayranlıkla takip edilen Rihanna ve Chris Brown, şiddet iddiaları ile basında yer alınca herkes şok olmuştu.

Brown, Rihanna'nın onu aldatmasını şiddetin nedeni olarak açıklamıştı...

Ancak daha sonra yaptığı açıklamada kendisinin aldatan taraf olduğunu itiraf etmişti ve bu şiddet olayını dramatize ederek kendini affettirmeye çalışmıştı...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

Çamur At İzi Kalsın! Ayrılık Aşamasında Adeta Kanlı Bıçaklı Birbirlerine Saldıran Ünlüler Yaptıklarıyla Şaşırtmaya Devam Ediyor! - onedio.com
Çamur At İzi Kalsın! Ayrılık Aşamasında Adeta Kanlı Bıçaklı Birbirlerine Saldıran Ünlüler Yaptıklarıyla Şaşırtmaya Devam Ediyor! - onedio.com
Ne Entrika Ama! Aşklarıyla Değil Kanlı Bıçaklı Ayrılıklarıyla Unutulmaz Olmuş 15 Ünlü Çift - onedio.com
Ne Entrika Ama! Aşklarıyla Değil Kanlı Bıçaklı Ayrılıklarıyla Unutulmaz Olmuş 15 Ünlü Çift - onedio.com
Üçlü İlişkiden, İhanete… Johnny Depp Bu Sefer de Amber Heard’ün Kendisine Kızarak Yataklarına Kakasını Yaptığını İddia Etti! - onedio.com
Üçlü İlişkiden, İhanete… Johnny Depp Bu Sefer de Amber Heard’ün Kendisine Kızarak Yataklarına Kakasını Yaptığını İddia Etti! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nur-oztekin

Batuhan cimilli ne pis bi adamsın sen ya

kelebek_

şafak mahmutoğlu değil yaaa şafak mahmut yazıcıoğlu bi öğrenemediniz 😂

melisa-bade-yilmaz

Gerçek gülben orospusuna hiç bişey olmazmış kaç adamı boynuzladın be karı ??

begonvila

Aynen ya ne ballı karı, aldatma var, mafya babalarının metresliği ve bilumum orospuluklar. Otelde odası varmış bunun beğendiği adamları attığı, leş gibi kadın ya, ses yok, fizik yok..

mudurnulu

Kamera karşısında yaşanıp magazine ekmek parası kazandıran samimiyetsiz aşklar hep hüsranla bitiyor. Ünlü olmak demek her olayın kayda alınması anlamına gelmemeli. Özel anlar gizli kalmalı ki değeri olsun. Saniye başı atılan aşk fotoğraflarıyla yürütülmez bir ilişki.

Görüş Bildir