Çamur At İzi Kalsın! Ayrılık Aşamasında Adeta Kanlı Bıçaklı Birbirlerine Saldıran Ünlüler Yaptıklarıyla Şaşırtmaya Devam Ediyor!

-

Emre Aşık'ın geçtiğimiz günlerde boşanma sürecinde olduğu eşiyle ilgili yaptığı açıklamalar hepimizi şok etmişti. Hem Emre Aşık olayını anlattığımız hem de ayrılık aşamasında adeta düşman gibi birbirlerine saldıran ünlülerle ilgili bir içerik hazırladık. 

Keyifli okumalar! 

Biliyorsunuz ünlülerin evlenmeleri kadar boşanmaları da epey gündem oluyor. Hatta işler o kadar karışıyor ki ağzımız açık bir şekilde izliyoruz yaşananları.

Son örneğini de sağ olsun Emre Aşık bize gösterdi.

Eşiyle boşanma aşamasında olan Emre Aşık geçtiğimiz günlerde ne yazık ki yapmaması gereken bir açıklama yaptı. Açıklamada Yağmur Aşık'ın fuhuştan sabıkalı olduğunu ve 2011 yılında düzenlenen Barbie fuhuş operasyonunda da şüpheli olduğunu söyledi.

Yağmur Aşık'ın gerçek isminin Duygu olduğunu ve bu nedenle ismini değiştirdiğini, dolandırıcılık, resmi belgede sahtecilik, para aklama gibi suçlara karıştığını da es geçmedi. Uyuşturucu kullanıp çocuklarını da dövdüğünü belirtti.

Üstelik bu açıklamayı da bir çocuklarının olduğunu unutarak ya da önemsemeyerek yaptı.

Çok geçmeden Yağmur Aşık'ın avukatı bu iddiaların asılsız olduğunu ve sabıka kaydının olmadığını söyledi.

Bir kadına ve çocuğunun annesine yönelik söylediği bu iddiaları bizim aklımız almadı. Sadece Emre Aşık da değil birçok ünlü boşanma aşamasında ya da boşandıktan sonra birbirlerine resmen savaş ilan ediyor. Bunun birçok örneğini gördük.

Mustafa Ceceli çocuğunun velayetini alabilmek için eski eşi Sinem Gedik'in İntizar'la eşcinsel ilişki yaşadığını söylemiş ve görüntülerinin olduğu bir videoyu da dava dosyasına ekletmişti. Bu görüntüler de maalesef hızla sosyal medyada yayılmıştı.

Caner Erkin de aynı şekilde çocuğunun velayetini alabilmek için Asena Atalay'ın pornografik danslar yapıp sosyal medyada paylaştığını söylemişti.

İbrahim Kutluay da eski eşi Demet Şener'in evli biriyle ilişki yaşadığını öne sürmüştü.

Masalsı aşklarını kıskandıklarımız, gündem olan düğünlerini günlerce konuştuğumuz çiftlerin ayrılık süreçlerindeki çirkinleşen hallerine şahit oluyoruz.

Kadının "şöyle böyle" olduğunu söyleyip, çamur at izi kalsın felsefesiyle ilerleyip, kendilerini aklamaya çalışanlara bu toplumda bir şey olmaz.

Bu toplumda doğru ya da yanlış olsun her türlü kadını zora sokar. 

İddialar doğru olsa da olmasa da olan yine ne yazık ki kadına oluyor.

Son olarak da şunu söyleyelim; ünlü olmanın yükü elbette ki ağır; fakat kendileri de bu ağırlığa daha da yük bindirmiyorlar mı bu açıklamalarla?

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emriye-coskunsu

valla babaannem der ki sıçacağın yüze bakma bakacağın yüze sıçma...👋

adekaj

arkadaslarim feminizim kadin ustunlugu degil kadin erkek esitligidir feminizme yorum yapmak icin yer aramayin haa arayacaksaniz da feminizmin ne oldugunu ogrenip de gelin

adekaj

bu arada editor radikal feminist yani feminist degil

dadavinci

Sen bize düşünecek bir şey bırakmamışsın ki sayın onedio editörü... Bir kere alakasız insanların fotoğraflarını koyarak asıl "çamur at izi kalsın" hareketini sen yapmışsın. Dahası bu kadar yorum bu kadar taraflılık o kadar irrite edici ki, 40 yıllık feminist olan ben tiksindim bu yapay ve şoven sözümona feministliğinizden. Yetişir ha artık?

alp_er

git admin işine gücüne. kızın sabıkası yok ama adı geçiyordu emreye fetöcü diye iftira attı sonra öyle birşey yok dedi. Sinem Gedik zaten videosu yayınlandı intizarla, asenayı zaten herkes biliyor caner dışında kimse kabul etmezdi onu, berkayla emzirme odasından çıkıyorlardı muhtemelen onuda emzirmiştir. ne kadına olmuş acaba?

infinityink

Ne kadar çirkinsiniz!!!

Görüş Bildir