Hafızamızı Tazeleyelim! 2019 Yılında Ünlülerin En Çok Konuşulan Paylaşımlarını Masaya Yatırıyoruz

132PAYLAŞIM

2019 da ne sansasyonel yılmış ama...

1. Açılışı Kerimcan Durmaz'ın, uçakta paylaştığı müstehcen video ile yapalım. Zira bu, 2019'un en çok ses getiren paylaşımıydı.

Kerimcan Durmaz'ın uçak tuvaletinde mastürbasyon yaparken paylaştığı video, magazin gündeminde adeta bomba etkisi yaratmıştı. Bu videonun ardından yer yerinden oynamış, hatta Kerimcan Durmaz'a dava bile açılmıştı.

2. Hadise'nin transparan kıyafetiyle, Reynmen'in Ela şarkısında dans ettiği video da ortalığı kasıp kavurmuştu.

View this post on Instagram

Alsam mı bi dal dudaklarından? 💋 #Vol1

A post shared by Hadise (@hadise) on

Hadise bu yıl paylaşımlarıyla en çok konuşulan ünlülerden biri oldu desek yeridir. Olay dansları, seksi Instagram paylaşımları ve makyajsız pozlarıyla adından sıkça söz ettirdi Hadise. Ancak "Alsam mı bi dal dudaklarından?" diyerek paylaştığı videoyla Hadise, ortalığı kasıp kavurdu. Hatırlarsanız sosyal medyada da en çok konuşulanlardan olmuştu.

3. Ece Seçkin'in araba sürerken yaptığı rap performansı da ortalığı kasıp kavurmuştu!

Ece Seçkin'in arabada Rozz Kalliope'nin Benjamins şarkısına eşlik ettiği videoya hepimiz düşmüştük! Ece'nin arabadaki bu rap performansı, Twitter'da TT olmuştu.

4. BeStyle dergisinin kapak kızı olan Danla Bilic'in paylaşımları sosyal medyayı sallamıştı!

Değişimiyle hepimize küçük dilini yutturan Danla Bilic'in BeStyle dergisi için verdiği pozlar, sosyal medyada uzun süre konuşulmuştu. Hem Danla'nın değişimi, hem de verdiği pozlar olaydı çünkü!

5. Değişimiyle sosyal medyayı sallayan diğer bir isim de Çağatay Ulusoy'du hatırlarsanız. Saçlarını sıfıra vurduran Çağatay Ulusoy, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girmişti.

2019 yılında sık sık stil değişiklikleriyle karşımıza çıkan Çağatay Ulusoy'un aldığı kilolar ve saçlarını sıfıra vurdurması uzun süre konuşulmuştu. Ulusoy'un geçtiğimiz aylarda Instagram hesabına yüklediği ve saçlarını sıfıra vurdurduğu fotoğrafın ardından kendisine birçok yorum yapılmıştı.

6. Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa'nın korku dolu anlarına rağmen kahkaha attığı video da sosyal medyada büyük bir yankı uyandırmıştı!

Kızı Melisa ile Miami'de tatil yapan Şeyma Subaşı, çektiği bir video nedeniyle çok konuşulmuştu hatırlarsanız. Subaşı'nın arkadaşı Selda Car'ın Instagram'da paylaştığı videoda, Şeyma Subaşı ve kızı Melisa'nın üstü açık arabayla giderken o esnada yağmur yağdığı, Melisa'nın ise “Anne çok korkmaya başladım.” demesinin üzerine Şeyma Subaşı'nın kahkahalar atması birçok kişi tarafından eleştirilmişti.

7. Aleyna Tilki'nin pijamalı Instagram pozları da bu listeye girmeye hak kazanıyor tabii ki! 😅

Aleyna Tilki'nin paylaşımlarını seçmekte zorlandık açıkçası. Aleyna Tilki ne yapsa, ne etse olay oluyor çünkü. Shoplu fotoğrafları mı dersiniz, çimlerde yuvarlanmalı videosu mu dersiniz... Aleyna Tilki'nin her pozu olay oluyor. Ancak en çok konuşulanlardan biri şüphesiz ki kimsenin bir türlü anlam veremediği bu pijamalı pozlarıydı Aleyna'nın. Aleyna'nın bu pozlarına çok hazırlıksız yakalanan sosyal medya halkı, neye uğradığını şaşırmış; haliyle bu pozları uzun süre konuşmuştu.

8. Beren Saat'in yıllar önce trafik kazasında kaybettiği sevgilisi Efe'nin doğum gününü kutlaması da çok konuşulmuştu hatırlarsanız...

View this post on Instagram

🌬💛 #HappyBirthdayEfe

A post shared by BErEn Saat (@berenn_saat) on

Kenan Doğulu ile evli olan Beren Saat'in yıllar önce trafik kazasında kaybettiği sevgilisi Efe'nin fotoğrafını Instagram'dan paylaşıp, doğum gününü kutlaması insanlar tarafından 'şokla' karşılanmıştı hatırlarsanız. Birçok kişi Beren Saat'i bu nedenle eleştirmişti. Gerçekten inanılır gibi değil...

9. Berrak Tüzünataç'ın doğum günü paylaşımı da en çok konuşulanlar arasındaydı...

Berrak Tüzünataç'ın Instagram hesabından "Looking at my year ahead like... #happybirthdaytome 🥂🖤🐯" notuyla paylaştığı sırt dekolteli fotoğrafı, sosyal medyayı sallamıştı.

10. Ciciş Esra Ersoy'un, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek Instagram'dan paylaştığı çıplak fotoğraf da çok konuşulmuştu.

Ciciş Esra Ersoy da bu yıl çektiği fotoğraf ve videolarla gündeme geldi biliyorsunuz ki. Ersoy'un"Dünya fenomenleri daha neler koyuyor valla. Hele Karle mi bir kadın var, evli onun kocası bile olmasına rağmen ne pozlar koyuyor. Sanat eseri gibi fiziğim var madem havamı atayım bence. Ayrıca 33 yaşındayım ve hiç spor yapmıyorum. 18 yaşında olup kaç genç kız bu fizikle yarışabilir?" notuyla bir ayıya sarılarak paylaştığı çıplak fotoğrafı çok konuşulmuştu. Yalnızca bu da değil, Ersoy'un bornozunu çıkararak soyunduğu videosu da gündeme bomba gibi düşmüştü.

11. Oyuncu Müge Boz'un altı aylık hamileyken sahilde verdiği poz da gündemden düşmemişti.

View this post on Instagram

Sendromsuz pazartesi🌸😋🦋🌟

A post shared by Müge Boz (@mugeboz) on

Müge Boz'un "Sendromsuz pazartesi🌸😋🦋🌟" notuyla paylaştığı fotoğrafı, kısa sürede kendini bilmez yorumların hedefi haline gelmiş, uzun süre konuşulmuştu. Ancak 'normal' her insan gibi biz, bunu harika bir fotoğraf olduğu için buraya ekliyoruz! 😍

12. Şarkıcı Elif Kaya'nın Kaz Dağları için soyunduğu paylaşımı da gündem olmuştu hatırlarsanız.

Şarkıcı Elif Kaya, Türkiye'nin oksijen deposu olan Kaz Dağlarında başlatılan altın madeni projesini protesto etmek için soyunduğu videoyu Instagram hesabından paylaşmıştı. "Kaz dağları altından daha değerlidir." diyen Elif Kaya, Kaz Dağlarındaki bu kıyımın durdurulması için başlatılan kampanyaya destek olunmasını istemişti. Dikkat çekmeyi de başarmıştı...

13. Ebru Polat'ın, Ezhel'in Aya şarkısına çektiği video da sosyal medyayı sallamıştı!

Ebru Polat'ın Aya şarkısında dans ettiği bu video, uzun süre dillerden düşmemişti...

14. Şüphesiz bu yıl en çok konuşulan paylaşımlardan biri de Selin Ciğerci'ye aitti.

Selin Ciğerci, eşi Gökhan Çıra'nın ayaklarını öptüğü videoyu sosyal medyada paylaşınca, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Eşinin parmaklarını adeta birer lokummuşçasına öpen Ciğerci, Twitter'da da üst sıralara yerleşmişti.

15. Seda Bakan'ın bebeğinin mevlidinden paylaştığı kareler de herkesi kendisine hayran bırakmıştı.

Geçtiğimiz aylarda bebeğine şatafatlı bir parti yapmak yerine, bebeğinin 40'ında oldukça mütevazı bir şekilde mevlid okutan Seda Bakan, herkesi kendisine hayran bırakmıştı. Seda Bakan'ın bu geleneksel töreni birçok kişi tarafından övgüyle karşılanmıştı.

16. Cinsiyet geçiş sürecini başlatan ve adını Doruk Doğrusöz olarak değiştiren, İşte Benim Stilim yarışmacısı Neslihan Doğrusöz'ün bu pozu da ortalığı yakıp geçmişti.

View this post on Instagram

Merhaba.. Benim adım Doruk... Photographer @bulentbab

A post shared by Doruk DOGRUSOZ (@neslihandogrusoz) on

İşte Benim Stilim programıyla tanıdığımız Neslihan Doğrusöz, cinsiyet geçiş sürecini başlatmasının ardından adını da Doruk olarak değiştirmişti. Doruk'un Instagram'a yüklediği bu fotoğrafın ardından, sosyal medya da yıkılmıştı. Gördüğünüz üzere kendisi bir hayli yakışıklı olmuştu...

17. Duru güzelliğiyle hepimizi kendisine hayran bırakan Hazal Kaya'nın bu hamilelik pozu da oldukça beğenilmişti.

Ali Atay ile hayatını birleştiren Hazal Kaya'nın, oğlu Fikret Ali'yi kucağına almadan önce verdiği bu hamilelik pozu, herkesi mest etmişti hatırlarsanız. Hazal Kaya'nın duru güzelliği ve hamileliğin kendisine bu denli yakışması da uzun süre konuşulmuştu.

18. İrem Sak'ın Sivas'a giderken çektiği ve hepimizde bağımlılık yapan o videodan bahsetmesek olmazdı...

İrem Sak'ın Sivas'a giderken, 'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısı eşliğinde çektiği videoyu bilmeyen yoktur. Zira video 2019 yılının unutulmazları arasında yerini çoktan aldı bile. Video o kadar çok konuşuldu ki, videodaki şarkı bile fenomen haline geldi.

19. Killa Hakan'ı da es geçmek olmaz.

Rap dünyasının başarılı müzisyenlerinden Killa Hakan'ın Ezhel ve Ben Fero'yu eleştirenlere laf soktuğu videosu, uzun süre magazin gündemini ve rap dünyasını meşgul etmişti hatırlarsanız. 'İlk kural saygı' diyen Killa Hakan'ın 'Alayınıza Boru' dediği video, unutulmazlar arasında yerini aldı bile... 😅

20. Evlilik programıyla tanıdığımız Hanife Gürdal'ın, türbanı çıkardığını açıkladığı paylaşımı da sosyal medyada gündem olmuştu!

Türbanı çıkarmasının ardından kendisine yeni bir Instagram sayfası açan Hanife'nin her pozu olay olmuştu hatırlarsanız. Birçok kişi tarafından eleştirilen Gürdal'a, yakın arkadaşlarından da destek mesajları gelmişti.

21. İçeriğimizi Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin doğuştan yakışıklı oğulları Karan ile kapatıyoruz...

Fahriye Evcen geçtiğimiz günlerde oğlu Karan'ın fotoğrafını ilk defa sosyal medyada paylaştı. Tabii Karan bebek güzelliğiyle sosyal medyanın da diline düştü. Gerçekten de doğuştan yakışıklı değil mi Karan? 😍

Yine çenemiz yoruldu...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
what-can-i-do-sometimes

Bizim ulke o kadar bos ki bi foto atiyorsun gundem oluyor. liste bombos.. bos a.q.. bananem

hipergrafi

Çirkin bebek zaten olmaz ama Karan bebek, bebek olmasına rağmen resmen karizmatik. Süs bebeği gibi anneden de babadan da en güzel genleri almış. Hazal Kaya'da listenin en güzel kadını, peri kızı sanki narin yapılı pembe beyaz.

Görüş Bildir