Görüş Bildir

etiket Ekrem İmamoğlu'nun Makamındaki Atatürk Tablosunu Yapan Florans Atlantis'in O Tabloyu Yaparken Kaydedilen Görüntüleri!

Haberler
> Ekrem İmamoğlu'nun Makamındaki Atatürk Tablosunu Yapan Florans Atlantis'in O Tabloyu Yaparken Kaydedilen Görüntüleri!

Ekrem İmamoğlu'nun 31 Mart seçimlerinde İBB başkanı olduktan sonra makamına astığı Atatürk tablosu, daha sonra mazbatası elinden alınınca duvardan indirilmişti. 23 Haziran'da yeniden İBB başkanı olan Ekrem İmamoğlu, İranlı ressam Florans Atlantis'ten o tablonun ikizini yapmasını istedi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Murat Çalık bugün söz konusu 'yeni' tablonun görselini paylaşarak “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu güzel tablosu ait olduğu ve haksızca indirildiği yere, İBB makamınıza doğru yola çıkıyor” duyurusu yapmıştı.

Tabloda, Atatürk depremzede bir vatandaşı dinlerken resmediliyor:

Ekrem İmamoğlu’nun mazbatası elinden alınınca İBB’den geri gönderilen tabloyu Beylikdüzü Belediyesi’ne hediye ettiği öğrenildi. İmamoğlu’nun 23 Haziran için o resmi çizen, aynı zamanda Beylikdüzü’nde komşusu olan İranlı ressam Florans Atlantis’i aradığı ve aynı resimden bir tane daha çizmesini istediği ortaya çıktı. İranlı ressamın da aynı tabloyu bu kez 23 Haziran için çizdiği ortaya çıktı. 

Kaynak: Sözcü

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
590
336
15
11
10
4
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Sosyal denek

Herşeyi geçtim de ATA m ne karizmatik be

Gülen Adam

Şimdi Ekrem başkanımıza iran casusu da derler :D

Narki

ne yetenekler var yav..helal olsun ellerine sağlık

Dorian Gray

Narki eski dostum nasılsın =)