Görüş Bildir
Haberler
Bugün Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı? Sokağa Çıkma Kısıtlaması Bitti Mi?

Bugün Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı? Sokağa Çıkma Kısıtlaması Bitti Mi?

Koronavirüs sebebiyle yaklaşık iki aydır tüm yurt genelinde belirli gün ve saatlerde sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. Vatandaşlar, hafta başı yapılan Kabine toplantısı sonrası sokağa çıkma kısıtlamalarının devam edip etmeyeceğini merak ediyor. İçişleri Bakanlığı, hafta için akşam saat 21.00’de başlayan sokağa çıkma yasağının, takip eden gün sabah saat 05.00’e kadar, hafta sonu ise tüm gün boyunca uygulanacağını duyurmuştu. Peki, sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? 6-7 Şubat sokağa çıkma yasağı olacak mı? İşte sokağa çıkma yasağı ile ilgili son gelişmeler…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bu Akşam Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı?

Bu Akşam Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı?

Hafta başında yapılan Kabine toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sokağa çıkma yasaklarıyla ilgili konuşmadı. İçişleri Bakanlığı, yayınladığı sokağa çıkma yasağı genelgesinde ikinci bir açıklamaya kadar yasakların devam edeceğini duyurmuştu. Bu akşam saat 21.00’den itibaren tüm yurt genelinde sokağa çıkma yasağı olacak.

Ayrıca bakanlık tarafından açıklama yapılmadığı takdirde hafta sonu da toplam 56 saat sürecek hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın