Görüş Bildir
Haberler
Bu Hafta 5 Film Vizyonda

Bu Hafta 5 Film Vizyonda

Caner
08.08.2014 - 12:50 Son Güncelleme: 08.08.2014 - 16:17
İçeriğin Devamı Aşağıda

LİSELİ POLİSLER 2

Phil Lord ile Christopher Miller'ın yönettiği ve Channing Tatum, Jonah Hill, Peter Stormare ile Ice Cube'un oynadığı 'Liseli Polisler 2', aksiyon ve komedi meraklılarını sinema salonlarına çekmeyi hedefliyor.

İlk filmde lisede görev alan polislerin bu seferki görevleri üniversitede. Çıraklık dönemlerini lisede uyuşturucu satıcılarını yakalayarak atlatan Schmidt ve Jenko, serinin ikinci filminde, bu kez bir üniversiteye kayıt olup, yeni tür bir uyuşturucu dağıtımını engellemek ve bunun sorumlularını bulup, adalete teslim etmek için kamera karşısına geçti.

LUCY

Başrolünde Scarlet Johansson'ın yer aldığı aksiyon-gerilim türündeki filmde, özel yapım bir uyuşturucu kullandığında tam bir ölüm makinesine dönüşen ve özel güçlere sahip olan bir kadının hikayesi anlatılıyor.

KAYIP KARINCALAR VADİSİ

Thomas Szabo ile Helene Griaud'un yönettiği animasyon filmi 'Kayıp Karıncalar Vadisi'; yarıda kalmış bir aile pikniği, alelacele terkedilmiş bir yemek masası ve ganimeti paylaşmak istemeyen iki karınca grubu arasındaki mücadeleyi anlatıyor.

Fransa ve Belçika ortak yapımı olan film, 3D formatında izleyici ile buluşacak.

CEZA

Haftanın tek yerli yapımı ise Burak Donay'ın yönettiği ve Deniz Gönen Türkcan, Ebru Şancı, Kaan Oruçoğlu, Murat Yatman, Sertaç Akkaya, Tuğçe Koçak ile Yılmaz Calayır'ın oynadığı 'Ceza'...

Filmde, 'doğruluk mu, cesaret mi' oyunu oynayan bir grup arkadaşın öyküsü beyaz perdeye aktarıldı.

HAFTA SONU

Andrew Haigh'in yönettiği ve Tom Cullen, Chris New, Jonathan Race ile Laura Freeman'ın oynadığı 'Hafta Sonu', bir grup arkadaşıyla takıldıktan sonra tek başına bir gece kulübüne geçen Russell'ın 48 saat içinde yaşadıklarını anlatıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Diabolus

Scarlet Johansson bacımızın yeni filmi gelmiş amaninnnn....