Görüş Bildir
Haberler
Bu Evet/Hayır Testine Göre Psikolojinin Ne Durumda Olduğunu Söylüyoruz

Bu Evet/Hayır Testine Göre Psikolojinin Ne Durumda Olduğunu Söylüyoruz

Şu aralar kendini kötü hissettiğini anlamış olacağız ki böyle bir testle karşına çıktık. Bu evet/hayır testimiz senin psikolojinin ne durumda olduğunu söylüyor.

Eğer hazırsan;

Hadi testee!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Şimdi de yaşını seç.

3. Şu günlerde yataktan hiç çıkmak istemediğin oldu mu?

4. Peki geçmişte yaşanılan şeyler için kendini suçluyor musun?

5. Sık sık "keşke şöyle olsaydı." dediğin oluyor mu?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Peki daha önce birini aldattın mı?

7. Önceden çok yakın olduğun biriyle şu an küs müsün?

8. Peki aşk hayatından memnun musun?

9. Söyle bakalım gelecekten umutlu musun?

10. Son olarak hayatını değiştirmek ister miydin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

Senin psikolojiyle bi' derdin yok.

Senin psikoloji testinde ne işin var. Olman gereken en son yer burası. Şu günlerde kendini inanılmaz iyi hissediyorsun. Neşen ve enerjin oldukça yerinde. Seni zaten çok zorlasalar da modun o kadar kolay düşmüyor. Hayatı, sahip olduğun her şeyi seviyor ve değerini biliyorsun. Bazen çok karamsarlığa düşsen de kendinle baş başa kalıp, düşününce aslında ne kadar şanslı olduğunun farkına varıyorsun. Yaşadığın şeylere büyük olgunlukla cevap verebilirsin. Her ne olursa olsun sakin kalıp, bu problemi nasıl çözeceğine odaklanırsın. Arkadaş ortamlarında duygusuz biri olarak anılsan da aslında içinde çok fazla duygu biriktiriyorsun. Bu duygularını yansımaktan kaçan birisin. Aslında biraz etrafına karşı net ve açık olsan kendini daha rahat hissedebilirsin. Şu anlık hiçbir şeyin olmasa da seni yıkacak boyutta şeyler de yaşayabilirsin. Güçlü birisin ama bazen bu gücün her olayı aynı şekilde karşılayamayabilir. Yanlış testte olduğunu düşünüp seni ilişki veya yemek testlerine almak istiyoruz.

Depresyona girmemek için direniyorsun.

Depresyona girmemek veya psikolojinin çökmemesi için büyük çaba içinde olduğunu gördük. Her ne kadar dışarıdan çok iyi gözüksen de içinde kopan fırtınaları sadece en yakınındakiler anlıyor. Odaklanman ve bitirmen gereken bir sürü şeyin olmasına rağmen kafanı bazı düşünceler meşgul ediyor. Bu insanların tutarsız davranışlarından dolayı olabilir. Sen ne kadar duygularını belli edip, kendini net bi' şekilde ifade etsen de insanların bir gün başka diğer gün bambaşka halleri seni çıldırtabilir. Ya onları tamamen hayatında çıkartmalı ya da kendini bu dengesizliğe alıştırmalısın. Senin psikolojini kötü etkileyen insanların bu anlamsız davranışları. Onlara çok fazla değer verip, hayatını ani bir şekilde soktuğun için kendini onlara ait hissediyorsun. Sadakat duygun oldukça yüksek, insanlara çok çabuk bağlanıyorsun. Bu da aslında senin daha sonrasında yıpranmana neden olabiliyor. Hayatına birini dahil etmeden önce uzun uzun düşünmeli ve seni yarı yolda bırakmayacak kişileri almalısın. Henüz bozulmamış psikolojini hafif sıyrıklarla kurtarabilirsin.

Senin psikolojin bitik durumda.

Sen kendine ne yapmışsın deyip, sarılmak istedik sana. Geçmişine çok fazla takılıp, kendini unutacak boyuta gelmişsin. Etrafındaki insanlar, yaşadığın zorlu süreçler ve bir türlü kendini bu kuyudan çıkaramaman durumunda ne yapacağını bilmiyorsun. Sürekli yaşanan veya yaşayacağın olumsuzlukları düşünüp, onlara odaklanman hayatına da olumsuz olan her şeyi çekebiliyor. Kendinle büyük bir savaş içindesin. Sen ne zaman tamam desen de içindeki düşünceler buna engel oluyor ve yine aynı kötü düşüncelere kapılıyorsun. Geçmişte her ne yaşandıysa yaşansın onlara bitti gözüyle bakmalı ve kendi yoluna gitmelisin. Yaşanılanların üstünden uzun süreler geçmiş ve bir türlü atlatamamışsın veya atlatmak istememişsin. Psikolojini bu duruma olmasında biraz da senin payın var. Yalnızken daha mutlu hissetsen de yanında sevdiklerin olduğunda daha farklı bir mutluluk yakalayacaksın. Şu an için psikolojin bitik durumda. Kendini daha mutlu hissedeceğin ortamlara girdiğin de bu testi tekrar çözmeni tavsiye ediyoruz.

Bu içerikler de ilgini çekebilir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
134
40
20
12
8
6
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Mrt Özn

Senin psikolojiyle bi' derdin yok.

nurr

senin psikolojin bitik durumda.

Gizem Yenikler

Senin psikolojin bitik durumda.