Bir Facebook Grubunda Aynı Cins, Aynı İsimli Köpekleri Sayesinde Tanışan Çift Evleniyor!

-

Köpeklerine birbirinden habersiz aynı ismi veren çift, bir araya geldi ve nişanlandı! Çok sevgili küçük dostları sayesinde hayatını birleştiren bu çiftin romantik hikayesini sizler için Unilad'dan derledik.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/animals/couple-...

29 yaşındaki Samm Sexton ilerleyen zamanlarda hayatını birleştireceği 30 yaşındaki Alex Musk'ı Facebook'ta 'Dogspotting' adlı grupta buldu.

Samm, Facebook grubunda geçen yıl Kasım ayında tüylü dostunun fotoğrafını paylaşmıştı. Alex'in köpeği ile kendi köpeği arasındaki benzerlikleri gördü. İkisi de hizmet köpeğiydi. Alex de kendi köpeğini epilepsi hastalığından ötürü sahiplenmişti. 

İkisinin de köpeği Boston terrier cinsiydi. Hatta isimleri bile aynıydı: Lola!

Bu iki sevimli Lola, çiftin sohbet etmeye başlamasının nedeni oldu ve bir müddet sonra farklı yerlerde yaşıyor olmalarına rağmen her gün mesajlaşmaya konuşmaya başladılar.

Bu ayın başında Samm büyük bir adım attı ve beş ay para biriktirerek 1500 dolar harcayarak erkek arkadaşını ziyaret etmeye gitti.

18 saatlik uzun bir yolculuğun ardından Alex, Samm'i tren istasyonunda karşıladı.

İki gün sonrasında ise Alex o can alıcı soruyu sordu ve Samm'e evlenme teklif etti. Samm ise büyük bir heyecan ve mutluluk ile evlenme teklifine 'Evet!' yanıtını verdi. Şimdi ise İngiltere'ye, Alex'in yanına yerleşmeyi planlıyor.

Samm, nişanla ilgili heyecanını ve İngiltere'ye taşınma planlarını şu şekilde anlattı 👇👇

'Onu ilk kez tren istasyonununda gördüğüm zaman merdivenlerden inip, ona sarılmak için sabırsızlandım. Sonrasında bana baktığını ve gülümsemeye başladığını gördüm. Tam hayallerimdeki gibiydi. Sonunda ona sarılmak harikaydı. Bana evlenme teklifi ettiğinde bu heyecandan çok daha ötesiydi. Doğru insan olduğunu hissediyordum. Bunun olacağını biliyordum ama harikaydı. Amerika'dan İngiltere'ye taşınma konusunda ise çok heyecanlıyım. Büyük bir değişiklik olacak ama buna hazırım. Ailem ve arkadaşlarım bu konuda hep desteklediler. Elbette beni özleyecekler ama birbirimizi ziyaret edeceğiz ve sürekli iletişimde kalacağız.'

Samm, tanışmalarından sonra beş hafta gibi kısa bir zamanda Alex'in doğru insan olduğuna emin olduğunu belirtti.

Alex, birbirlerine karşı hislerinin gerçekten çok kuvvetli olduğunu ve ikisinin de bütün hayatının köpekleri etrafında döndüğünü belirtti. 

'İkimiz de köpeklerimiz hakkında konuştuk. İkisinin de aynı cins olması ve aynı isimleri taşımaları çok tuhaftı. Hayatlarımız köpeklerimizin etrafında dönüyor. İlişkimiz hemen orada gelişmeye başladı ve bir ay sonrasında ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım. Gerçekten inanılmaz bir insan. Bana karşı bir şeyler hissettiğini söylediğinde beş haftadır konuşuyorduk. Duygularımız bu kadar yoğun olduğu için beraber bir gelecek istediğimizden emindik.'

Alex, Ocak ayından bu yana Samm ile evlenmek istiyordu. Ama teklif etmek için yan yana gelene dek bekledi.

'Yüzüğü iki ay önce aldım. Samm ay taşı yüzüklerini sevdiğini söylemişti. Bu nedenle ona ay taşı yüzükle evlenme teklifi ettim. Teklif ederken hem çok mutlu olmuştu, hem de çok şaşırmıştı.'

Sevimli çift düğün planlarını yaparken köpeklerinin de dahil olması için ellerinden geleni yapıyor. Lola adlı bu iki köpek olmasa belki de hiç tanışmayacaklardı bile, kim bilir...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
shot

Rottweilerı veya bernese'i olan elit beyler özele *kıps :D :D

hopalu-asli

dog tinder’i yapcaktim. benim fikirlerimi herkes yapio. co-founder olamicam asla:/ apple almayin!

Başlıklar

Facebookİngiltere
Görüş Bildir