Görüş Bildir

SiyahKurdele Haberleri

SiyahKurdele ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. SiyahKurdele ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Terör Hepimizi Derinden Sarstı: Ünlülerin İstanbul'da Yaşanan Saldırıya Verdiği Tepkiler
Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısı herkesin yüreklerini dağladı. 3 teröristin önce ağır silahlarla sonra da intihar bombası yelekleriyle gerçekleştirdiği hain saldırıda şu anki açıklamalara göre maalesef 36 can kaybı yaşandı ve 147 yaralı var. Tabii doğal olarak sosyal medya kullanan ünlüler de bu olayla ilgili tepkilerini gösterdiler. Ülkemizin başı sağolsun...
Patlamanın Ardından Bu Sabah İstanbul Atatürk Havalimanı İle İlgili İç Burkan Paylaşımlar
28 Haziran 2016 günü yani dün akşam Türkiye bir bombalı saldırı ile tekrar yasa boğuldu. Saldırı yeri bu sefer İstanbul Atatürk Havalimanı'ydı. Bir yandan saldırıdan geriye kalan enkazın toparlanması bir yandan sürdürülmeye çalışılan ulaşım hizmeti havalanında insanın içini burkan, yaşanılan facianın yaşamlarımıza nasıl aksettiğini gösteren görüntülerle dolu. Saldırı sabahı havalanının son hali ile alakalı özellikle @ekimnazimkaya ve @dogan_mmd adlı kullanıcıların paylaştığı fotoğraflar ve videolar olayın şiddetini gözler önüne seriyor.
İnsanlığımızı Öldüremeyeceksiniz! Patlama Sonrası Yardım İçin Seferber Olan Güzel İnsanlar
Bu son olsun dedikçe ciğerimiz bir kez daha yandı. Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilen saldırının ardından onlarca vatandaşımızı, onlarca insanı daha kaybettik. Yaşanan her felaket içerisinden daha kötü olaylar türeyebiliyor. Taksicilerin fahiş fiyatlara mağdurları güvenli bölgelere götürmesinin öfkesini yaşarken, bazı insanların da yardım çağrıları ve o çağrılara gelen yardımlar bizlere gerçek insanlığı biraz olsun tekrar hatırlattı.
Havalimanındaki Saldırıda Belki de Yüzlerce İnsanı Kurtaran Bu İki Kahramanı Unutmayın!
Günümüzde hemen her şeyin içini boşalttık. Artık değerlerimiz, kavramlarımız eski anlamlarında değil. Kendimize sahte kahramanlar yaratıp, onların peşinden gidiyoruz. Ancak kendimize bir kahraman bulmak istiyorsak onlar dün Atatürk Havalimanı'ndaki bombalı saldırıda kendi canları uğruna onlarca belki yüzlerce insanın hayatını kurtaran Umut Sakaroğlu ve Yasin Durna bizim gerçek kahramanlarımızdır. Keşke ama keşke bunların hiçbiri yaşanmasaydı da biz kendi sahte kahramanlarımızla mutlu olmaya çalışsaydık.