Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Patlamanın Ardından Bu Sabah İstanbul Atatürk Havalimanı İle İlgili İç Burkan Paylaşımlar

8.3bPAYLAŞIM

28 Haziran 2016 günü yani dün akşam Türkiye bir bombalı saldırı ile tekrar yasa boğuldu. Saldırı yeri bu sefer İstanbul Atatürk Havalimanı'ydı. Bir yandan saldırıdan geriye kalan enkazın toparlanması bir yandan sürdürülmeye çalışılan ulaşım hizmeti havalanında insanın içini burkan, yaşanılan facianın yaşamlarımıza nasıl aksettiğini gösteren görüntülerle dolu. Saldırı sabahı havalanının son hali ile alakalı özellikle @ekimnazimkaya ve @dogan_mmd adlı kullanıcıların paylaştığı fotoğraflar ve videolar olayın şiddetini gözler önüne seriyor.

1. Sabah çekilen bu görüntülerde toparlanmaya çalışılan enkaz ve yabancı oldukları muhtemel yabancı yolcuların tedirgin tavırları göze çarpıyor.

2. Her yerde cam kırıkları ve ortalığa saçılmış inşaat parçaları var.

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jefferson-airplay

16.maddeyi görünce yine bir ağlama hissi.

yercekimsiz-karanfil

Videolar,yazılanlar,resimler... Nazlı Çelik'in paylaştığı bir "Go back!!!" diye çağrı yapılan video izlemiştim saldırı sonrasında. Bunların hepsi ayrı ayrı kanımın çekilmesine neden oluyorken bunları yaşayanları düşünemiyorum bile. Kötü haldeyiz,çok kötü bir haldeyiz...

sena_turk

#16 duygulandım

Gizli Kullanıcı

#16 der susarım!

tugba-adiguzel2

Atam uyan evlatlarını öldürüyorlar :((.. 16. resim çok güzel :(

Görüş Bildir