Görüş Bildir
al kucağına kaldır koy öbür tarafa mal kadın...
102 Beğeni
bu bodrum esnafına her türlü bele müstehak. Bak diğer hiçbir tatil bölgesinde yok bu şerefsizlik. sadece bunlarda var. ayvalıkda , marmariste , didimde antalyada kazıklanana görmedim ama bu bodrum esnafı allah bildiği gibi yapsın bunları...
68 Beğeni
kaza adı üstünde kaza , bir anlık dalgınlık acemilik olabilir eyvallah ama alkollü sürücünün yaptığı kaza cinayet yada cinayete teşebbüstür. alkollü şekilde direksiyona oturan herkes potansiyel katildir.
9 Beğeni
Bir insan karşısındakine nasıl davranır ise , aynı karşılığı görmeyi hak eder. Ben bana köpek gibi davranan, saygı duymayan, sen benim tırnağım olamassın diye burnu havada gezen adama aynı şekilde davranırım. Beni iterse iter , söverse söverim. Bir insanın doktor hemşire hasta bakıcı olması , savcı , komiser , polis bekci olması; ona , bana saygısızlık yapabileceği hakkını vermez. Ben vergilerini ödeyen ve devletinden kusursuz hizmet almak gayesi ile kuruma giden bir vatandaş olarak , bir sağlık kurumunda bir devlet dairesinde kötü muamele görüyorsam , bunu şikayet edebileceğim bir üst kurul olmalı. Yok ise yada bu şikayet kurulu güvenilmez ise işte olayların çirkinleşmeye başlaması kaçınılmazdır. Ne saldırıya uğrayan sağlık çalışanını tanır bilirim ne , saldırgan hasta yakınını. Burası muz cumhuriyeti değil. Kimse alamadığı hizmet veya destek için terbiyesizlik yapamaz saldırgan davranamaz , kimsede yorgunluğunu çalışma koşullarını bahane ederek vatandaşa terbiyesizlik yapamaz.
9 Beğeni