Yasak Aşk Yaşayan ve Tepkilerin Ardından Sunuculuğunu Yaptığı Programdan Ayrılan Ece Erken, İtiraflarda Bulundu

264PAYLAŞIM

Demek ki neymiş, büyük konuşmamak gerekiyormuş...

Sunucu Ece Erken'in geçtiğimiz günlerde evli ve iki çocuk babası olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. İlla ki duymuşsunuzdur, çünkü yer yerinden oynadı.

Sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programındaki yorumlarıyla tepki çeken Ece Erken, yasak aşkının ortaya çıkmasının ardından da tepkilerin odağı haline geldi. Ece Erken'in en son Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun arabalarının aynalarını kırarkenki görüntülerinin ortaya çıkmasıyla da Erken, sunuculuğunu yaptığı programdan ayrıldı.

Detayları da şöyle bırakalım.

Yasak Aşkı İtiraf Etti! Ece Erken, Evli Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bir Yıldır İlişki Yaşıyor - onedio.com
Yasak Aşkı İtiraf Etti! Ece Erken, Evli Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bir Yıldır İlişki Yaşıyor - onedio.com

İşte programdan istifa etmesinin ardından sessizliğini koruyan Ece Erken, Instagram'da sessizliğini bozdu. Instagram'da Berat Kandili görseli paylaşan Erken, yaşananlarla ilgili itiraflarda bulundu.

"Instagram'da 2-3 isimsiz ,kendilerine sahte isim takan hesaplar var, Twitter'da da böyle troll hesaplar... Kiminle muhattap olduğumuzu bile bilmediğimiz hesaplar..."

"Evet ben de açtım zamanında ama asla kimseye hakaret etmek için değil, bir iş yapıyordum ve benim kendi hesabımı engelleyen magazin siteleri ve diğer hesaplar vardı, onlara bakıyorduk yayında o kadar. Kendimi korumak, başkasına hakaret etmek veya kendime iltifat etmek gibi saçma sapan açılan hesaplar değildi ve programdan ayrıldım o gün kapattım."

"Şimdiyse sadece benim için açılmış, altına yine beni sevmeyen ama ağızları salyalarla saldıran takipçileri, eleştirmiyor sadece küfür ve hakaret ediyor... Ne tweet atsam, ne paylaşsam hemen anlam yükleyip yazılan hakaretler... Zamanında ben de 2 yıl magazin yaptım, eleştirdim, haddimi aştığım yerde dava açıldı... Ama insanlara küfürler hakaretler etmedim, hatam varsa da özür diledim... "

"Unutmayın hepimiz insanız ve herkes kınadığını yaşayabilir, gün gelir ve bilmeden, detay bilmeden, ne yaşanıldı bilmeden yorum yapmamak gerekir, bu konularda en ağır eleştiri yapan ünlülerin çoğu sessiz kaldı, çünkü neyin ne olduğunu özel olarak anlattık... Beni, sizi bir tek Allah yargılar"

"Allah'a hesap veririm. Bugün kandil lütfen artık sadece bana ve aileme hakaret edilen troll hesaplara en azından bakarak ortak olmayın. Allah hepimizin günahlarını affetsin. Dünya olarak zor günler geçiriyoruz, Allah yardımcımız olsun."

Ece Erken'in sözleri böyleydi... Hatam yok modundan, herkes hata yapabilir moduna geçmiş anladığımız kadarıyla.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
coldhearted

Vıcık vıcık özel hayatınız ve bunun önem arz ettiğini düşünen zihniyetiniz fazlasıyla bıktırdı, tiksindirdi, iğrendirdi.

hipergrafi

Allah'mı!! Allah'mı?!! Tatlım Allah'ın zina edenlerle, hele ki evli insanlarla zina edenlerle ilgili tavrı gayet net(!) Yanlış kartı oynuyorsun yani. O yüzden şimdi sil gözlerini, bekle karantina bitsin sonra git bir huzurevine ihtiyarlara kitap okurken fotoraf paylaş, yetimhane falan ziyaret et çocuklara oyuncak dağıt, organlarını bağışla, donör ol... Ne bileyim düşün bir şeyler işte gözümüzü boyaman lazım anlatabiliyormuyum?

hakan-ayas

Peki onediocuğum bizden ne istiyorsun?

hakanyl633984981

3 erkeğe bir kadın düşerken 1 kadına 3 erkek düşüyo ve sen o kadar seçeneğin varken gidip evli adamı ayartmışsın neyi savunuyorsun halaa 🤔🤔

liar

Ece Erken ölse üzülmem.

Görüş Bildir