Yasak Aşkı İtiraf Etti! Ece Erken, Evli Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bir Yıldır İlişki Yaşıyor

710PAYLAŞIM

İtiraf etmiş aşkını... Bir konu hakkında ne kadar çok konuşursan oradan vuruluyorsun, değil mi Ece Erken?

Ece Erken'i tanımayanınız yoktur; özellikle son dönemlerde Söylemezsem Olmaz adlı programda yaptığı açıklamalarla adından epey söz ettiriyor.

Magazin yorumculuğu adı altında insanların özel hayatlarıyla ilgili her türlü yorumu yapma yetkisine sahip olduğunu düşünüyor ve asla "ben ne diyorum ya?" demeden konuşuyor. Haliyle sosyal medyada da pek seviliyor(!) kendisi!

Kadınları aşağılayan konuşmaları ve yaptığı ahlak bekçiliğiyle çoğu zaman herkesi sinirlendirse de program yapmaya ve ağzına geleni söylemeye devam ediyor.

İşte biz de bugün Ece Erken'i gündemde görünce "Acaba yine ne söyledi de gündem oldu?" dedik; baktık ki olay bambaşkaymış...

Ece Erken'in, Beşiktaş'ın eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile 1 yıldır birlikte olduğu ve Şafak Bey'in 15 yıllık eşi ve iki çocuğu olduğu söyleniyor.

Biz şok!

Benan Mahmutyazıcıoğlu, eşiyle Ece Erken'in ilişkisini 3 ay önce duymuş...

Kelebek yazarı Mehmet Üstündağ'ın söylediği bir iddiaya göre de ilişkiyi duyan Benan Hanım, hemen boşanma davası açmış.

Bunun üzerine evden ayrılarak teknesine yerleşen Şafak Bey, 13 Şubat’ta UYAP bilişim sistemi üzerinden online olarak boşanma davası açıp evliliğine nokta koymak için ilk adımı atmış.

Ece Erken’e Sevgililer Günü hediyesi olarak internet üzerinden açtığı davayı gösteren avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, bir de üstüne kutlama yapmış.

14 Şubat’ta kutlama yapmak için Erken’i önce Galvin’e yemeğe, ardından da Gizli Kalsın’a eğlenceye götürmüş. Ece Hanım'ın da bu jest karşısında ayakları yerden kesilmiş...

Fakat yine aldığımız duyumlara göre Şafak Mahmutyazıcıoğlu o davayı göstermelik olarak açmış...

Şafak Bey'in iki tarafı da idare ettiği, Ece Erken'e sus payı vermek için göstermelik dava açtığı ve aslında eşiyle barışmak istediği ve eve dönmenin yollarını aradığı söyleniyor! 

Yani bir yandan karısı affetsin diye uğraşıyor ve sevgilisinden ayrılacağını söylüyor, bir yandan da Ece Erken'e jestler yapıyor...

Budapeşte'de el ele yakalanan Ece Erken ile Şafak Bey, gündeme bomba gibi düştü diyebilir miyiz?

Bizce diyebiliriz!

Çıkan haberlerin ardından sosyal medyadan gelen tepkiler ise şöyle...

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Bu arada... Ece Erken'den bu konuya ilişkin ilk açıklama geldi...

"Ortada ne gizli ne de yasak bir şey yaşıyorum. Kısa bir zaman öncesine kadar sizlerle de paylaştım. İlişkimi çalışma arkadaşlarımdan aileme kadar herkes biliyor. Biz zaten birlikteliğimizi ortada yaşıyoruz." dedi. 😱

Bakalım, neler olacak?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kalemini-kaybeden-yazar

insanları yargılarken kendisini yargıladığını, yaptığı ahlak bekçiliği ile kendi topuğuna sıktığını ne zaman fark edecek merak ediyorum. du bakalım!

Gizli Kullanıcı

evli adamlarla düşüp kalkmaks...

hipergrafi

Saklamıyormuş(!) Ulu orta yapıyormuş ne yapıyorsa. Yani diyor ki "Kınamayın, inkar etmiyorum kabahatimi. İğrenç derecede dürüst bir insanım" diyor

what-can-i-do-sometimes

Kendisini severdim lakin guzel muzel de , son zamanlarda dedikodu programinda kendini dusurdukce dusurdu. simdide igrenc haberlerle gundemde. mal kadin.

kendineassassin

"Kim ahlâk bekçiliği yapıyorsa en ahlâksız odur." gibi bir söz vardı sanki.. Nasıl bir güzel söz, her gün biraz daha doğrulanıyor öylece durduğu yerde..

Görüş Bildir