Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yana Yakıla Burs Arayan Öğrenciler İçin Burs Veren 13 Kurum

-

Başarıyı ödüllendirmeyi kutsal bir görev olarak gören 13 kurumun 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında verecekleri bursların hedef kitlelerini sizin için derledik.

1. Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV)

TESYEV bursu, lise ve devlet üniversitesi öğrencilerine dokuz ay süreyle veriliyor.

http://www.tesyev.org/

2. Türk Eğitim Vakfı (TEV)

TEV, yurt içinde maddi desteğe ihtiyacı olan başarılı teknik lise, endüstri meslek lisesi ve yükseköğrenim öğrencilerine akademik periyot boyunca burs veriyor.

http://www.tev.org.tr

3. Hukuk Araştırma Vakfı

Bir tam akademik yıl boyunca burs veren Hukuk Araştırma Vakfı'na Ankara, Gazi, Hacettepe ve Yıldırım Beyazıt üniversitelerinin hukuk fakültesi öğrencileri başvurabiliyor.

http://hukukarastirmavakfi.com/

4. Tekfen Vakfı

Tekfen Vakfı'nın bursuna LYS sıralamasında ilk 10 bin kişi arasında yer alan iktisadi ve idari bilimler, mimarlık ve mühendislik fakültelerinden öğrenciler başvurabiliyor.

http://www.tekfenburs.org/

5. İzmir Ticaret Borsası

www.shovhaber.com

Üniversite ve doktora öğrencilerine dokuz ay süreyle verilen İzmir Ticaret Borsası bursuna tüm şehirlerden başvurulabiliyor.

https://itb.org.tr/

6. Türkiye Milli Kültür Vakfı

Yüksek lisans ve doktora öğrencilerine iki veya dört yıl süreyle verilen Türkiye Milli Kültür Vakfı bursu yılın dokuz ayını kapsıyor.

http://www.tmkv.org.tr/

7. Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)

Üniversitenin ara sınıflarında okuyan "toplum gönüllüsü" öğrenciler için bir yıl boyunca verilen TOG bursuna başvurmak için, vakfın yaz kampına katılmak zorunluluğu bulunuyor.

http://tog.org.tr/

8. Sabancı Vakfı - Vista

burs.mezun.com

Mesleki liselere ve ticaret liselerine verilen Sabancı Vakfı - Vista, iki yıl boyunca yılın dokuz ayını kapsıyor.

http://www.sabancivakfi.org/

9. Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı

www.projepanosu.com

Üniversite öğrencilerine dokuz aylık akademik dönem boyunca verilen Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı'nın bursuna çeşitli kategorideki öğrenciler başvurabiliyor.

http://www.anadoluvakfi.org.tr/

10. Rönesans Eğitim Vakfı

www.evalalim.com

Rönesans Eğitim Vakfı’nın dokuz ay boyunca vereceği burstan 2015-2016 döneminde 1360 öğrenci yararlanabilecek.

http://www.rev.com.tr/

11. Mustafa Ender Adakan Vakfı

www.ogrenciislerim.com

Maddi durumu yetersiz olan başarılı öğrencilere verilen Mustafa Ender Adakan Vakfı'nın bursuna, yalnızca vakfın internet sitesi aracılığı ile başvurulabiliyor.

http://www.meav.org.tr/

12. Alarko Eğitim ve Kültür Vakfı

Toplumun eğitim ve kültür seviyesinin yükselmesine katkıda bulunma amacıyla, öğrencilere destek olan Alarko Eğitim Vakfı bursu, üç ayrı kategoride veriliyor.

http://www.alarko.com.tr/

13. İstanbul Sanayi Odası Vakfı

Üniversite ve endüstri meslek liselerine verilen İstanbul Sanayi Odası Vakfı bursuna yalnızca İstanbul, Tekirdağ ve Kocaeli'ndeki öğrenciler başvurabiliyor.

http://www.isov.org.tr/

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
perry-white

Herhangi bir finansal zorlukta mısınız? ŞAYET EVET İSE! Kvithyll Finans ve İpotek Limited Şirketi ile iletişim kurun Küçük ve büyük krediler için. Bireysel Kredi, Borç Konsolidasyon Kredisi, Risk Sermayesi, İşletme Kredisi, Eğitim Kredisi, Konut Kredisi gibi finansal ihtiyaçlarınızı% 2 faiz oranıyla karşılamak için her türlü kredi hizmetini sunuyoruz. Bugün e-posta yoluyla bize ulaşın: kvithyllfinance@gmail.com Mali Memnuniyetiniz Hedefimizdir ve bizimle çalışmak iyi bir deneyim olacaktır. Whatsapp: +17816567138 Kredi, milliyete bakılmaksızın herkese açıktır. E-posta: kvithyllfinance@gmail.com

godspower-wast

Yasal bir kredi mi arıyorsunuz? Kredi ve ipotek aramaktan bıktınız mı? Bankaların tarafından geri çevrildin mi? Borçlarınızı / faturalarınızı temizlemek için borç almanız mı gerekiyor? O zaman finansal travman bitti. Her türlü krediyi% 2 faiz oranı ile sunuyoruz. Sertifikamız var ve güvene değeriz. Size finansal yardım konusunda yardımcı olabiliriz. Kredinizle ilgili daha fazla bilgi için, şimdi bryanloaners@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.

stephenswillsl1

NASIL TESTİMONY BENİM KENDİMİ GETİYORUM Bir kredi almak için bana yardım eden Bay Stephen Williams'a teşekkür etmek istiyorum. Geçtiğimiz üç ay boyunca borçlarımı ödünç almak için bir kredi arayışındaydım, herkes bu Para Şirketiyle tanışana kadar paramdan para çekmeye çalıştı. bana 175.000 dolarlık bir borç verebildi. Ayrıca bazı meslektaşlarıma da yardım etti. Herhangi bir mali yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen aşağıdaki şirketle e-posta yoluyla iletişime geçin, ben de size yardımcı olabileceğine inanıyorum. İLETİŞİM HIM VIA EMAIL: stephenswillsloan@gmail.com Whatsapp: +14139615178

marcos-moura

Merhaba! Mali yardıma ihtiyacınız var mı? Daha fazla arama yapmak için burada olduğumuz gibi Tüm finansal sorunlarınız geçmişte kaldı. Mali desteğe ihtiyaç duyan şirketlere ve bireylere borç veriyoruz, kötü bir krediye sahip olan veya fatura ödemek için paraya ihtiyaç duyan işlere yatırım yapmak için. Her türlü krediye şimdi başvurun ve acilen alın! * Randevular kredi tutarı 1.000.000 $ 'dan azami 10.000.000,00 $' a kadar * Faiz oranı% 3'tür. * 1 ile 30 yıl arası geri ödeme arasında seçim yapın. * Aylık ve yıllık geri ödeme planı arasında seçim yapın. * Kredi esnekliğinin şartları ve koşulları.   Bütün bu planlar ve daha fazlası lütfen bizimle iletişime geçin. İletişim E-posta: mrbobwoodfinancialfirm@gmail.com Şirket Adı: Mrbobwood Finans Şirketi içtenlikle yönetimi

andy-williams

Westlake finansal hizmetlerinde sadece% 2 faiz oranıyla acil ve hızlı kredi için başvuruda bulunun, daha fazla bilgi için bugün bize sözleşme yapın E-POSTA ------ westlakefinancialservices02@hotmail.com WHATSAPP ------ +12675713908

Başlıklar

2016AnkaraİstanbulİzmirKocaeliLYSTekirdağ
Görüş Bildir