Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Supernatural Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey

-
Abone ol

Supernatural izliyoruz fakat, ya bunların ardında aslında bizim bilmediğimiz senaryolar ve olaylar yatıyorsa? İşte bunlardan bir kaçını sizin için düzenledik!

Kaynak: http://supernaturalturkey.com/supernatur...

1. Sahte yerine gerçek alkol

Sette kullandıkları “sahte” alkol aslında gerçek alkol, TV ve film endüstrisinin kullandığı “sahte” alkolden daha ucuz olduğu için. Sonuç olarak, alkol içeren bütün sahneler gün sonunda çekiliyor.

2. Ellen + John = Ash

“Everybody Loves A Clown” bölümünde (2x2), Ellen gazete okuyor. Eğer durdurur ve dikkat ederseniz, “Ellen + John = Ash” yazıyor. Bu aslında Ash’in Ellen Harvelle ve John Winchester’ın gayrimeşru çocukları olduğuna dair bir gönderme, ama bunu Jeffrey Dean Morgan’ın gerekli sahneleri çekemeyecek kadar meşgul olması nedeniyle, John’un Ellen’ın kocasını öldürmesi olarak değiştirildi.

3. The Beatles'dan Hey Jude aslında...

Mary Winchester’ın en çok sevdiği şarkı The Beatles’dan “Hey Jude”, çünkü bu şarkı Eric Kripke’nin bekaretini kaybettiği şarkı.

4. Supernatural romanları

7 tane yayınlanmış Supernatural romanı var, en sonuncusunun adı Wanted, Dead Or Alive. Romanda Dean bir kadavraya aşık oluyor.

5. Chevy Impala

Dünya üzerindeki Chevy Impala’ların %80’i Supernatural Stüdyolarına ait. Tahminlere göre 2014’de Impala’ların %100’üne sahip olacaklar.

6. Castiel aslında bir iblis!?

Orjinalinde Castiel’in bir iblis olması gerekiyordu. Sonuç olarak; Misha, şeytanı çağırmak için ilahi okuyan bir iblis rolü için seçmelere katıldı. Maalesef, hikaye başarısız oldu. Fakat, Misha rolü aldı.

7. Classic Rockology eğitimi

Dizide oynayacak her çocuğun, en az bir yıl Classic Rockology’de eğitim alması zorunlu.

8. Jeremy Carver'ın küçük zürafası

Dizi ekibi her zaman birbirlerine eşek şakaları yapıyorlar. Bunlardan en ünlüsü yazar ve yapımcı Jeremy Carver’ın sete dört aylık bebek zürafa getirmesi, sonra onun neden orada olduğunu sorgulayan herkesi yalanlaması.

9. Jared'ın saçları

Jared Padalecki’nin kontratında Supernatural’da yer aldığı sürece saçlarını kesemeyeceği yer alıyor. Bunun yerine, telafisi olarak rol arkadaşı Jensen Ackles’ın saçlarını düzeltiyor.

10. Köpek kostümü

“All Dogs Go To Heaven” bölümünde (6x8), köpek “Lucky” aslında köpek kostümü giymiş iki çocuk tarafından canlandırıldı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
beyzabjk44

Lan Misha'da tam melek tipi var yapmayın ne iblisi :d

masal-tomlinson

Misha yaaa aşkım <3 <3

daghantanyeri

Boyle daha cok galeri olsun lutfeeenn!

Görüş Bildir