Sosyal Medyanın Buram Buram Anadolu Kokan Birbirinden Renkli ve Samimi Fenomenleri

431PAYLAŞIM

Sosyal medyanın buram buram Anadolu kokan fenomenlerini sizler için derledik!

Teknoloji durmaksızın gelişiyor, sosyalleşmek ya da içini dökmek, kendini göstermek, yol açmak gibi nedenlerle insanlar sosyal medyayı kullanıyor.

Sosyal medyanın hayatımızın bir parçası olduğu beri gerçek... Cebimiz kadar yakın olan akıllı telefonlarımızla her an, her yerde paylaşımlar yapabiliyoruz.

İşte o sosyal medyanın gelişimi ve yeni akımlar kendi fenomenlerini yarattı. Hayatımızın ortasına dan diye giren ve adeta evimizden biri gibi olan bu fenomenlerin yaşadıkları zaman zaman gündeme geliyor, siz de biliyorsunuz.

Skandallar, kazandıkları paralar, reklamlar ve iş birlikleri derken sosyal medya fenomenlerini dilimizden düşürmüyoruz. 

Sizler için farklı bir açıdan baktık ve genelin aksine içimizden biri gibi olan ve buram buram Anadolu kokan birbirinden samimi fenomenleri derledik.

Çorlu'da yaşayan ve 5 çocuk annesi olan Gülüşan Kök'ü artık herkes tanıyor...

Evdeki hayatını paylaşmak amacıyla çıktığı yolda bir fenomen haline gelen ve Instagram'da 331 bin takipçiye ulaşan Gülüşan Kök, sunumcu gelinlerin aksine doğallığıyla herkesi kendine hayran bırakıyor.

Esprili diliyle de ön plana çıkan Gülüşan Kök hem sofralarını, hem çocuklarıyla hayatını hem de iş birliklerini paylaşıyor.

Yapmacıklıktan uzak ve samimi tarzıyla gönlümüze taht kurdu kendisi, bayılıyoruz!

👇

Instagram'ın Ilgıt Ilgıt Doğallık Kokan Ev Hanımı Fenomeni ile Tanışın: Gülüşan Kök - onedio.com
Instagram'ın Ilgıt Ilgıt Doğallık Kokan Ev Hanımı Fenomeni ile Tanışın: Gülüşan Kök - onedio.com

İnternetten tanıştıktan sonra kısa süre içinde evlenen ve çocuk sahibi olan Ayça-Murat Özeker çifti de Instagram'ın fenomenlerinden...

728 bin takipçisi olan Ayça Özeker, hesabında günlük yaşantısını ve ailesini paylaşıyor.

Yaşadıkları sağlık sorunlarına rağmen her daim pozitif enerjileriyle yüzümüzü güldüren Özeker çifti hem yaşam koşullarını kendilerine göre düzenliyor hem de her koşulda birbirlerini tamamlıyorlar.

Birbirleri için yaratılmışlar desek, abartmış olmayız!

👇

Mutluluklarıyla Birçok Kişiye Umut ve İlham Olan Türkiye'nin En Sempatik Ailesi: Ayça & Mesut Özeker - onedio.com
Mutluluklarıyla Birçok Kişiye Umut ve İlham Olan Türkiye'nin En Sempatik Ailesi: Ayça & Mesut Özeker - onedio.com

Sosyal medyanın yediğini içtiğini paylaşma ekolünden gelen ve sunumcu gelinlere bir tepki olarak doğan Twitter fenomeni suslankirsal'ı biliyor musunuz peki?

Şeşü Kahramanmaraş'ta yaşıyor ve altı kişilik ailesine elleriyle güzel sofralar kuruyor, tüm pembe fiyonklu sunumculara inat doğallıyla hepimizi şaşırtıyor.

Turşudan ayrana kadar basit bir sofrayla tüm dertlerin çözülebileceğini kanıtlıyor adeta...

Rönesans tablosu değil de ne?

👇

Sunum Manyağı Yeni Gelinlere Tepki Olarak Evindeki Aşırı Samimi Yer Sofralarını Paylaşan Kadın - onedio.com
Sunum Manyağı Yeni Gelinlere Tepki Olarak Evindeki Aşırı Samimi Yer Sofralarını Paylaşan Kadın - onedio.com

Geçtiğimiz haftaya damgasını vuran ve tüm Türkiye'yi ekrana kilitleyen Kadir Ezildi'ye ne demeli?

TLC'deki Temizlik Avcıları programıyla hayatımıza giren Kadir, kendine has tarzı ve samimiyetiyle hepimizi ekrana kilitledi!

Programın ardından fark ettik ki kendisi zaten sosyal medya fenomeniymiş!

Kendi hayatından paylaştığı anlarla samimiyeti iliklerimize kadar hissettiren Kadir Ezildi aslında bir temizlik hastası ama kendisi bu durumdan gayet memnun.

👇

Bu Çocuk Çok Tatlı! Temizlik Avcısı Olarak Tanıdığımız ve Samimiyetiyle Gönlümüzü Kazanan Kadir Ezildi'ye Yakından Baktık - onedio.com
Bu Çocuk Çok Tatlı! Temizlik Avcısı Olarak Tanıdığımız ve Samimiyetiyle Gönlümüzü Kazanan Kadir Ezildi'ye Yakından Baktık - onedio.com

"Düğünüm var benim, anlamıyon mu?" cümlesiyle fenomen olan Bornovalı Ayşe, namıdiğer Ayşo da fenomen ama diğerlerinden farklı elbette...

TikTok uygulaması ile fenomen haline gelen Ayşo'nun zor bir geçmişi olduğunu söyleyebiliriz.

Kendine ait bir evi olmayan ve şarkıcı PAU'nun yardımıyla hayata tutunan Ayşo'nun iş birlikleri, reklamları yok ama hepimize hayatlarımızı sorgulamak için fırsat sunuyor.

İzmirli şarkıcı Ayhan Ulu, namıdiğer PAU'nun desteğiyle tedavi görmeye başlayan ve sıcak bir yuvaya kavuşan Ayşo içimizden biri gibi...

👇

'Düğünüm Var Benim Anlamıyon mu?' Lafıyla Fenomen Olan Ayşo'nun İnanılmaz Değişimi ve Kankası PAU - onedio.com
'Düğünüm Var Benim Anlamıyon mu?' Lafıyla Fenomen Olan Ayşo'nun İnanılmaz Değişimi ve Kankası PAU - onedio.com

Ve Ben Fero şarkılarında yaptığı danslar ve mimiklerle son döneme damgasını vuran Zeynep Yatkın...

Hani her ailede olur ya, aşırı neşeli bir yenge, hala, teyze... İşte Zeynep Yatkın genç yaşına rağmen tam olarak öyle bir profil çiziyor. İçimizden, ailemizden...

TikTok videolarıyla o kadar ünlü oldu ki YouTuber Berkcan Güven'le bir video da çekti kendisi...

Neşesiyle, samimiyetiyle ve içten açıklamalarıyla gönlümüze taht kurdu.

Sosyal medya nereye gider, iş birlikleri nasıl evrilir, insanlar ne şekilde para kazanır bilemiyoruz ama çıkan her uygulama kendi fenomenini yaratacak!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muromuo

Bir başlığa bakıyorum, sonra içeriğe bakıyorum, sonra tekrar başlığa bakıyorum, sonra tekrar içeriğe bakıyorum. Ya editör anadoluyu ve anadolu insanını tanımıyor ya da bende problem var.

miralayra

Bu sitenin editörleri akp nin çomarları kadar çomar.

evangeline

hepsi iğrenç

chuck-berry

Anadolu insanlığı böyle bişey değil yalnız.

arda-eser

tam üstüne chuck tın

alwrich

Midem bulandı, Anadolu insanı internet icat olmadan once yalan da olsa bir agirligi vardi meger ne igrenc bir toplulukmuş, bu sosyal medyada da iyice bokunu çıkardılar, tweetir hariç kullanmıyorum şükür. O gazetenin üstündeki karışım neydi be! Anladık güya anadolululuz doğaliz cart curt ama artık cılkı çıktı. Her gun de o sofralar kocaman siniler kurulmuyor emin olun. Sırf ınstagram da bir iki beğeni için kimbilir neler yapıyorlar nelere katlanıyorlar o yemekleri bir araya getirmek için. Hee her gün o koca sinilerde menemenler kocaman bardaklarda ayranlar, mutlu hayali çomar aileler. Lan ben anadoluda büyümüşüm yok böyle ortam, ağa filmlerindeki sofralar sinilerde yemekler... millet orda da aç ne bulsa onu yiyorlar...HEPSI YALAN. Kim bilir o fotoğrafların videolarin arkasında ne igrençlikler saklıdır. Haaa şu ayşo karekteri ile yanındaki pişmiş kelle gibi paso sırıtan velet de bana hiç samimi gelmiyor bunların çoğunun dibinde başka şeyler dönüyor. Hiç samimi değiller.

Görüş Bildir