Bu Çocuk Çok Tatlı! Temizlik Avcısı Olarak Tanıdığımız ve Samimiyetiyle Gönlümüzü Kazanan Kadir Ezildi'ye Yakından Baktık

-

Sosyal medya sürekli yeni bir fenomen çıkartıyor ama bu defaki farklı. Çünkü o bizim yan komşumuz, akrabamız ya da iş arkadaşımız gibi samimi bir adam. Karşınızda temizlik avcısı Kadir Ezildi!

TLC'de yayınlanan Temizlik Avcıları programıyla hayatımıza giren Kadir Ezildi, tarzı ve samimiyeti ile şu an çoğu kişinin sessizce takip ettiği bir sosyal medya fenomeni.

Özellikle gerçek hayatından paylaştığı videolar, insana bağımlılık yapıyor. Onu seyrederken adeta en sevdiğiniz sitcom dizisini seyreder gibi kitlenip kalıyorsunuz. Öyle bir adam!

Biz de kimmiş bu tatlı ve temiz çocuk diye bir bakalım dedik ve onu yakından araştırdık. Kadir, 24 yaşında ve özel bir hastanede depo görevlisi olarak çalışıyor.

Annesi ve erkek kardeşi ile yaşıyor Kadir. 2009 yılında babası ve annesi ayrıldıktan sonra Obsesif Kompulsif hastalığı tanısı konulmuş. Bu hastalık da temizlik takıntısı olarak açığa çıkmış. (Araya bir Kadir videosu koyalım :))

Ancak Kadir bu hastalıktan hiç de şikayetçi değil, aksine memnun. Her yeri dip köşe temizlemezse içi rahat etmiyor. Annesi Ümran Hanım bile oğlundan bezmiş :)))

Apartman hayatını, akrabalarıyla olan tatlı ilişkilerini harika bir şekilde hikayeleştiriyor. Çünkü Kadir misafir sevmez, misafir gelince ev kirleniyor ama ne yapsın işte... En sevdiği şey de balkonunda çay içmek. Gerçek bir çay hastası!

Onu seyrederken insan ilk önce doğal olmadığını düşünüyor ama seyretmeye devam ettikçe kendi orijinalliğinde bir adam olduğunu anlamak hiç de zor değil.

Dışarı çıkmaktan çok haz etmiyor, varsa yoksa balkonda çay keyfi. İşin ilginç yanı enerjisi asla ama asla düşmüyor. Kendi mutlu olduğu kadar etrafına da mutluluk saçıyor.

Bu mutlu halinin kaynağını soranlara da şöyle cevap vermiş Kadir:

Videolarında arada doğaçlama maniler söylüyor. Bu yönü biraz sanki Dilber Hala gibi ama onu sosyal medya kullanıcıları Burhan Altıntop ile eşleştirmişler.

Annesiyle olan park anısını da şöyle bırakalım :)

Açıkçası mahalle kültürünü ve sıradan insanı bu kadar güzel aktaran Instagram fenomenine daha önce denk gelmemiştik. Kadir samimiyeti, ailesi, komşuları ile sanki içimizden biri gibi.

"Yalnızım" diyor da şimdiden evlilik teklifleri yığılmaya başlamış kendisine ama herkes kendine dikkat etsin :) Seni pek sevdik Kadir, hoş geldin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hulya-yilmaz-aydogdu

Kadire talip olan kızlar yürekmi yediniz neyinize güveniyorsunuz bu çocuk kimseleri almaz sizi sadece çitiler ipe asar benden söylemesi

aykut-m.-elgezen

Kadir'e yakından bakalım dedik, retinalarımızı kulak çöpüyle siliverdi kerata.

metin-akalp

Hep kafamı kurcalayan bir soru vardı. Bu tv programları göstere göstere sahte olmasına rağmen insanlar neden inanıyor? Çünkü gerçeklikten sıkılan insanlara yalan daha eğlenceli geliyor.

speedymustafa

kaç para ulan bir reklam ?

feyza-surucu

Nur topu gibi bir fenomenimiz daha oldu TLC ve Onedio işbirliğiyle. Şimdi böyle övün, 2 gün sonra salakça bişey yapınca zaten gömeceksiniz.

Görüş Bildir