Instagram'ın Ilgıt Ilgıt Doğallık Kokan Ev Hanımı Fenomeni ile Tanışın: Gülüşan Kök

4.6bPAYLAŞIM

Instagram gibi sosyal medya araçları artık hayatımızın neredeyse merkezinde. Bir şekilde bu mecra üzerinden ünlü olmak ya da adını duyurmak çok kolay. Bilinen yöntemlerin aksine kendi halinde yaşayıp giderken paylaşım yapan bir isim var: Gülüşan Kök. Kendisi sizden, bizden ya da tanıdığınız insanlardan farklı değil. Ama o bir fenomen. Ve oldukça doğal bir fenomen.

Tanıştıralım, karşınızda Gülüşan Kök. Kendisi Çorlu'da yaşayan 5 çocuk annesi bir ev hanımı. Aslında buraya kadar normal ama o 100.000 takipçili bir Instagram fenomeni!

Gülüşan Hanım, Instagram'a "Birkaç arkadaşım olur hem de evdeki hayatımı paylaşırım" diye girmiş. Yani takipçi kasmak gibi bi derdi yok. Paylaşımlarından da anlaşılmıyor mu zaten?

Son zamanlarda görmeye alışkın olduğumuz fiyonkla bağlanmış mısırlar, sandalyeye oturtulmuş bisküviler onda yok. Normalde nasıl yaşıyorsa paylaşımları de öyle.

Birbirinin kopyası gibi giyinen karı kocalar, her şeyiyle mükemmel olmaya zorlayan ve doğallıktan uzak Instagram aileleri için neredeyse bir panzehir kendisi.

Üstelik her fotoğrafın yanına iliştirdiği kısa yazıları ve tatlı esprileri de paylaşımlarını daha ilgi çekici yapıyor.

29 Ekim'de çocuklarının okulundaki gösterilerde rol alacak kadar da yaşama sevinci dolu Gülüşan Hanım.

Bu arada çocuklarına hazırladığı beslenme çantalarının özenine dikkat lütfen. Her gün ayrı bir menü hazırlayıp gönderiyor yavrularını okula.

Bir fotoğraf görüp anılarını yazıyor bazen hiç üşenmeden. Bir anda kendinizi onun anlattığı evin içinde buluyorsunuz.

Sucuklu yumurtaya bile klip çekiyor desek?

Pazardan aldığı balıkların içinden deniz atı çıkınca seviniyor, küçük mutluluklarını paylaşmaya bayılıyor.

Yani hepimiz gibi yaşıyor aslında. Sadece bu doğallığa sahip olduğu için birçoğumuzdan daha şanslı.

Sırf onun bu yapmacıklıktan uzak ve samimi paylaşımlarından ötürü her geçen gün takipçisi daha da artıyor. Üstelik takipçileri arasında ünlü isimler de var. Mesela Demet Akalın desek?

Kızlarla yufka selfiesi keyfi...

Fiyonklu sofra yok, çocukların okul masraflarını gösteren fiş var.

Eşiyle arasında geçen komik bir paylaşımı daha. Ah be ablacım, biz alışkın değiliz bunlara. Hani nerede aynı renk kıyafetli kociş fotoğrafları?(!)

Dünya kadar plastik hayatlara tanık olduktan sonra Gülüşan Kök gibi organikliği iliklerimize kadar hissettiren bir Instagram fenomeni ile karşılaşmak bize çok iyi geldi. Bu tatlı ailenin huzuru hep devam etsin, Gülüşan Hanım paylaşımlarından bizi mahrum etmesin inşallah...

Sen hep böyle kal Gülüşan Kök, biz seni çok sevdik. Onu daha yakından takip etmek isteyenler gulusankok Instagram hesabını ziyaret edebilir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
galanodel

Ya tamam doğal içten iyi hoş ama o yemekleri çekmesi ne bilim :/ sonuçta bulamayan insanlarımızda var :/ yemeklerin böyle çekilmesi taraftarı değilim.

omer-cengiz-polatdemir

hani arkasında elma olan

momoftheprincess

Yemek fotoğraflarına her şekilde karşıyım. 1 ekmek alamayan insanlar var yaaa :/

koderevenge

Ekmek alamayan adamın instagramda ne işi var

kalemine

konuyla ilgilenmiyorum ama şu tvnin karşısında yer sofrasıyla kahvaltı yapma olayına bayılıyorummm.

heda

E kadın sonuçta nasıl yaşıyorsa onu paylaşıyor. İlla bir kahvaltı paylaşımı yapmak için köy kahvaltısı diye kazık attıkları, getirilen yiyecekten çok marka adına para verilen mekanlara gidip garnitür tabağı gibi bir şeyin fotoğrafını çekip mi atsın? Ayrıca demek ki kadın ev hanımı ve genelde yemek yapmakla ve çocuklarına bakmakla uğraşıyor ve bunu seviyor, paylaşıyor. Ne demek her önüne geleni çekip atmış.

Görüş Bildir