Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin YouTuber IQ'un Kaç?

138PAYLAŞIM

Bildiğiniz üzere YouTube son dönemlerde ülkemizde oldukça popüler. Neredeyse televizyonun yerini almak üzere... Bakalım bu denli popüler olan YouTube dünyasına sen ne kadar hakimsin?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

2. Yaşınla devam edelim. Kaç yaşındasın?

3. Ufak ufak başlayalım. Resimdeki kişi kimdir?

4. Resimdeki programın sunucusu kimdir?

5. Peki aşağıdakilerden hangisi kendi hayatını film yapmıştır?

6. İrfan Değirmenci, " İrfanı Hür" adlı programı hangi YouTube kanalında yayınlanıyor?

7. Canlı yayında kedi isteyen takipçisi tarafından kendisine kedi hediye edilen YouTuber kimdir?

8. Sence bu ünlülerden hangisinin abone sayısı diğerlerinden fazla?

9. Aşkım Kapışmak tarafından dava edilen makyaj videolarıyla insanların beğenisini kazanan YouTuber kimdir?

10. Vee son olarak... YouTube'da diğerlerine göre en fazla aboneye sahip YouTuber hangisi?

90!

YouTube sana göre değil. Sadece işin düştüğünde YouTube'a girdiğin için hakkında fazla bilginin olmaması normal. İzlediğin kanalları çeşitlendirirsen bu sayı yükselebilir!

110!

YouTube'da takılmaktan keyif alıyosun. Bizden söylemesi! Çekilen videolar tam sana göre. Videoları izlerken "Bunu keşke ben çekseydim!" diyosun. YouTube senin için bir yaşam tarzı olma yolunda...

130!

Ne YouTube mu? Kitabını yazmışsın! Senden habersiz YouTube'da hiçbir şey olamaz! YouTuberlar ne çekeceğini sana göre ayarlıyor. Bu yüzden her geçen gün daha kaliteli videolar çıkıyor! Sen olmasan yanmıştık!

150!

YouTube senin işin! Resmen sabahtan akşama kadar burada takılıyosun. Sen YouTube'u kimse keşfetmemişken bulanlardansın. İnternet kotanı bitiren şeyin ne olduğunu artık anlaman zor değil. Sen YouTube'suz yapamazsın, YouTube da sensiz yapamaz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
grpcck

150

behram-poyraz-kaya

150

mert-nikbey

YouTube senin işin! Resmen sabahtan akşama kadar burada takılıyosun. Sen YouTube'u kimse keşfetmemişken bulanlardansın. İnternet kotanı bitiren şeyin ne olduğunu artık anlaman zor değil. Sen YouTube'suz yapamazsın, YouTube da sensiz yapamaz! 150! benim 4 sınıf numaram :D

didem-serim

150

cavad-qasimov

150

Görüş Bildir