Görüş Bildir
Haberler
Seçtiğin Kıyafete Göre Kahve Tarzını Söylüyoruz!

etiket Seçtiğin Kıyafete Göre Kahve Tarzını Söylüyoruz!

Galina Grigoryevna
30.08.2018 - 17:17 Son Güncelleme: 21.12.2018 - 01:39

Kahve tarzı insanın günlük tarzını da yansıtır. Bakalım senin kıyafet seçimlerine göre sevdiğin kahve tarzın neymiş?

Testi çöz ve öğren!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Okulun en ünlü partisine davet edildin, nasıl gitmeyi tercih edersin?

2. Tişörtlerden hangisi daha çok ilgini çekti?

3. Söyle bakalım, dolabını açarsak en çok hangi tarzda çorap görürüz?

4. Evde de tarzı vardır insanın: Bunlardan hangisini aldığın zaman daha çok mutlu oluyorsun?

5. Bu iç çamaşırlarından hangisi daha güzel?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Bu kombinlerden hangisini sahilde giyersin?

7. Kahve içmeye giderken bu kombinlerden hangisini tercih edersin?

8. Bu ayakkabılardan hangisini kahve içmeye giderken giymezsin?

9. Bu kitaplardan hangisini kahve içerken okumayı tercih edersin?

9. Bu kitaplardan hangisini kahve içerken okumayı tercih edersin?

10. Kahveni nasıl istersin?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Latte Macchiato!

Latte Macchiato!

Latte senin tarzına en çok uyacak kahve! Kesinlikle daha hafif kahveleri tercih ediyorsun hatta yediğine içtiğine dikkat ettiğin dönemlerde laktozsuz süt tercih etmeye çalışıyorsun. Latte içmek senin için hayat tarzı haline gelmiş. Latte macchiato gurmesi olan sen nerede daha iyi yapıldığına dair teorilerde üretmeye başlayabilirsin. Senin tarzına en uygun kahve kesinlikle latte seçtik. Latte içmek diğer kahve türlerine göre senin için daha güzel. Kesinlikle kahve gurmesi olmaya çalışmalısın. Bu işi iyi beceriyorsun. Tarzına yarat ve eline kahveni alıp güzel bir dolaşmaya başla!

Frappuccino!

Frappuccino!

Sen tarzınla beraber ortaya koydun ki soğuk kahve insanısın! Senin tarzına en uygun kahve kesinlikle frappucino! Seni seçtik ve beğendik. Tarzınla kendini ortaya koyanlardan birisin. Mutlulukla frappucino tüketmelisin. Tarzını nasıl daha kaliteli hale getirebileceğini iyi bilenlerdensin ve bu konuda kendini çok iyi geliştirmişsin. Kültürünü ve seçimlerini bu yönde ilerletiyorsun. Kahveni ise soğuk tercih ediyorsun. Çünkü sen içeceklerin soğuk olmasını sevenlerdensin. Suyu bile soğuk tüketmeyi tercih ediyorsun. Böyle zamanlarda elinde frappucino görmek seni çok mutlu ediyor. Krema konusunda bir şey diyemeyeceğiz çünkü diyet yaptığın dönemlerde kullanmayı tercih etmiyorsun.

Americano!

Americano!
www.nespresso.com

Sen tarzına yakın kahveyi tercih ediyorsun. Bu da genellikle sert bir seçim oluyor. Americano senin için ideal bir tercih olacak. Ayık gezmeyi ve her şeyi öğrenmeye çalışan bir yapın var ve algılarının açık olmasından hoşlanıyorsun. Bu yüzden sen kesinlikle americano içmelisin. Tarzına en uygun kahve olarak americano seçtik ve senin damak tadına çok uygun olduğunu düşünüyoruz. Sağlık açısından daha sağlıklı kahveler arasında yer alıyor. İçerisinde katkı maddesi olmadan kullanılan, doğal olandan yana olduğunu biliyoruz. Bunun için sana uygun olanı düşündük. Sert bir yapıya sahip olman sert kahvelerden yana olduğun anlamına geliyor. Kesinlikle bu tarzda devam üzerinde çok cool duran kıyafetler seçiyorsun. Kahveni de bu şekilde hazırlamalısın.

Türk Kahvesi!

Türk Kahvesi!

Kesinlikle Türk kahvesi senin tarzına en uygunu! Kendin gibi gelenekçi ve orta şekerli bir yapıya sahip. Sunumu, tadı ve kokusu çok önemli senin için kahvede. Türk kahvesi kıvamıyla, tadıyla senin tarzını en iyi anlatan kahve. Şekli var bir kere. Ona göre ortamlarda ismi var Türk kahvesinin tıpkı senin gibi. Tarzınla ve şeklinle ortamlarda kendini belli eden ve herkesin senin hakkında konuşmasına sebep oluyorsun. İnsanlar kendilerine yakıştıramadığı şeyleri senin üzerinde görünce hayranlıkla bakıyorlar. Kahven de öyle olmalı. Herkes içemez, içen de gerçekten adabıyla içer. Türk kahvesi içmenin bir adabı vardır. Sen bu adabı güzel becerisin. Tarzına en uygun kahve kesinlikle Türk kahvesi.

Çikolatalı Mocha!

Çikolatalı Mocha!

Senin tarzına en uygun kahve sıcak çikolatalı mocha seçtik. Sen kesinlikle tatlıyı seven birisin tarzından belli o yüzden seni çok mutlu edecek belli ki. Senin tarzına en iyi yakışan kahve kesinlikle çikolatalı mocha. Belli ki kıyafetlerine, kullandığın eşyalara özen gösteren birisin. Mocha da aynı senin gibi şeklini bilen bir kahve. Çok acı kahvelerden hoşlanmayan sen için kesinlikle mocha en iyisi. Sağın solun belli olmasada bazen kendini mocha içerken bulabiliyorsun. Tarzını iyi seç ve eline bir mocha alıp gezmeye başla!

Espresso!

Espresso!

Sen ne demek istediğini iyi bilenlerdensin. Bu tarzla ve bu kişilikle sana en iyi gidecek kahve kesinlikle espresso! Gün içlerinde uyuyarak geçirmektense tek shot yetiyor sana. Şık ve ne giymesi gerektiğini iyi bilen birisin. Espresso kahve de senin gibi amacını belli eden kahvelerden. sağa sola odaklanmadan direk önüne bakmayı sevenlerdensin. Karşına çıkan pürüzleri düzeltip geçiyorsun. Kimse sana engel olamıyor. Espresso sana en iyi giden kahve. Kesinlikle Espresso içmelisin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
791
374
236
217
52
42
26
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?