Görüş Bildir
Haberler
Restoran İşletmecisinden Sıra Dışı Girişim: Rus Ruletiyle Hesap Ödeme

Restoran İşletmecisinden Sıra Dışı Girişim: Rus Ruletiyle Hesap Ödeme

Restoran işletmecisi Şeyhmuz Karademir, rus ruletiyle hesap ödeme uygulaması başlatarak müşteriler için sıra dışı bir uygulamaya imza attı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Restoran işletmecisi Şeyhmuz Karademir tarafından geliştirilen Rus ruletiyle hesap ödeme sistemi, alışkanlıkları değiştirecek farklı bir yeniliğe imza atacak. Sisteme göre her müşteri Red Kit tabancasını bir kez kafasına sıkacak. Adisyon fişi kime denk gelirse hesabı o ödeyecek.

'Hesap ödemesini daha sevimli hale getirmek istedik'

'Hesap ödemesini daha sevimli hale getirmek istedik'

Sistem hakkında bilgi veren Şeyhmuz Karademir, 'Hesap isteme anı, hem misafirler hem işletmeciler için sevimsiz bir andır. İşletmeci misafiri gitsin istemez, misafir de keyfinizi sonlandırmayı arzulamaz. İşte bu anı daha sevimli kılmak için yenilik düşündük.' diye konuştu. 

Karademir, sistemin çalışmasını şöyle anlattı: 'Hesap isteyen misafirlerimize hesabı normal mi yoksa Rus ruleti ile mi ödemek istediklerini soracağız. Rus ruleti ile istiyorlarsa hesap sümeni şeklindeki 6 patlar Red Kit tabancamız masaya gelecek. Her misafir sırayla tabancayı bir kez kendi kafasına sıkacak. Hesap kime denk gelirse ucundan hesabın yazılı olduğu adisyon çıkacak.'

CHA

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
122
69
23
4
3
3
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın