Görüş Bildir
Haberler
Para Pul, Şan Şöhret Yalan! Bir Dönem Aile Üyeleriyle Yaşadıkları Sorunlarla Gündem Olan 18 Ünlü

etiket Para Pul, Şan Şöhret Yalan! Bir Dönem Aile Üyeleriyle Yaşadıkları Sorunlarla Gündem Olan 18 Ünlü

Meltem
05.07.2019 - 11:06

Göz önünde olmaları aileleriyle problem yaşamadıkları anlamına gelmiyor elbette...

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Hande Ataizi

1. Hande Ataizi

Henüz 3 yaşındayken anne ile babası ayrılan ünlü oyuncu Hande Ataizi, boşanma davasının ardından babasıyla bir daha hiç görüşmedi. Verdiği bir röportajda annesinin ikinci eşi Hadi Çelen'e gerçek babam diyen Hande Ataizi, biyolojik babasıyla dünya görüşlerinin farklı olduğunu şu sözlerle ifade etmişti: 'Oturup iki çift laf edemiyoruz. O bütünüyle manevi dünyayı seçti. Ben de Müslümanım ama bunu yaşam tarzına yöneltmem.'

2. Neşe ve Gülden Karaböcek

2. Neşe ve Gülden Karaböcek

Kadife gibi sesleriyle bir döneme damgasını vuran Neşe ve Gülden Karaböcek kardeşlerin arası hem şan şöhret hem de Neşe Karaböcek'in eski eşi Atilla Alpsakarya nedeniyle bozulmuştu.

Şurada detaylarını anlatmıştık: 👇

3. Ajda Pekkan

3. Ajda Pekkan

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden yılların eskitemediği diva Ajda Pekkan, bir televizyon programında babasından şiddet gördüğünü söylemiş ve uzun yıllardır görüşmediğini ifade etmişti. Baba-kız ilişkisinde aksaklıklar yaşadıklarını anlatan Ajda Pekkan'ın şu sözleri de travmatik bir ayrılık yaşadığını gösteriyor hiç şüphesiz: 'Babam deniz subayıydı. Bana bir bebek aldı bir de küçük teyp. Şarkı söyler sesimi kaydederdim. Bir gün annemle boşanmaya karar verdiler, ben babamla kaldım. Sonra nedendir bilmem annemin yanında olmam gerektiğine karar verdim. Bebeğimi ve teybimi alarak anneme gittim. Bir gün kapı çaldı. gelen aile dostumuzdu. 'Baban seni çağırıyor, eğer gelmezse bebeği ve teybi verdin diyor' dedi. Ben o gün anladım ki, herkes, her an, her şeyi geri alabilir ve ben o insanları bir daha hiç görmesem de olur.'

4. Naz ve Açelya Elmas

4. Naz ve Açelya Elmas

İkisi de oyuncu olan Naz ve Açelya Elmas kardeşler de uzun yıllar görüşmeyenlerden... Lenf kanseriyle mücadele eden Açelya Elmas, 'O kötü hastalıkla mücadelem tam üç yılımı aldı. Tedaviler sırasında yürüyemez, konuşamaz haldeydim. O sırada yanımda sadece iki kişi vardı. Annem ve babam. Naz'dan hiç destek almadım. Hastalık sırasında anladım ki kan bağı değil kendine yakın hissettiğin insanlar önemliymiş' demişti. Babalarını kaybeden Elmas kardeşler cenazede bir araya gelmişti ancak barışıp barışmadıklarına dair bir şey söylememişlerdi.

5. Özcan Deniz

5. Özcan Deniz

Çocuk yaştayken kardeşleriyle birlikte babası tarafından terk edilen Özcan Deniz de onu affedememişti. Silahlı saldırıya uğradıktan sonra kendisini ziyaret eden babasına zeytin dalı uzatan ünlü şarkıcının şimdilerde babasıyla arasından su sızmıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Bendeniz

6. Bendeniz

1990'lı yıllara damgasını vuran Bendeniz, katıldığı bir programda ölümcül bir hastalığa yakalanmasına rağmen şiddet gördüğü için babasıyla görüşmediğini ifade etmişti.

7. Nebahat Çehre

7. Nebahat Çehre

Annesiyle babası ayrıldıktan sonra İstanbul’a yerleşen ve geride kalan babası ve kardeşleriyle bir daha hiç görüşmeyen Nebahat Çehre’nin kardeşi Hasan Çehre yıllar sonra ortaya çıkmıştı ancak ünlü oyuncu görüşmek istemediğini ifade etmişti.

8. Hadise

8. Hadise

Geçtiğimiz yaz önce annesinin intihar girişiminde bulunduğu haberleri çıkan Hadise'nin kısa zaman sonra menajeri olan ablası Hülya Açıkgöz ve stilisti olan kardeşi Derya Açıkgöz ile çalışmama kararı almıştı. Zor günlerden geçen ailenin arası düzelse de yaşadıkları zor günler çok üzücü...

9. Yavuz Bingöl

9. Yavuz Bingöl

Kendisini küçük yaşta, tam ona ihtiyacı olduğu sırada terk ettiğini söylediği babasıyla uzun süre görüşmeyen Yavuz Bingöl 'Kanser hastasıyım ve oğlum bana bakmıyor' diye açıklamalar yapan babasına sert tepki göstermişti. Baba-oğul bir süre önce barıştı.

10. Serenay Sarıkaya

10. Serenay Sarıkaya

Henüz çok küçükken annesi ile babası ayrılan ve başkasıyla evlenen babasının kendisini terk ettiğini ifade eden Serenay Sarıkaya babasız büyümenin acısını şöyle anlatmıştı: 'Ben asla karşımda omuzları sarsıla sarsıla ağlayan bir çocuğa arkamı dönmezdim. Özellikle bir kız çocuğunun okul zamanlarında babasız olması büyük bir olay. Şimdi ben o adama baba desem, ölmüş çocukluğumun ruhu sızlar.'

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Banu Alkan

11. Banu Alkan

5 yaşındayken Yugoslavya'dan Türkiye'ye gelen ve manken olarak birçok organizasyonda yıldızı parladıktan sonra filmlerde oynamaya başlayan Banu Alkan'ın babasıyla arası tam da bu yüzden bozulmuştu. Uzun süre babasıyla küs kalan oyuncu, bir gazetede babası Müslüm Baykan’ı Göztepe Parkı’nda su satarken görünce ona sahip çıkmıştı.

12. Nükhet Duru

12. Nükhet Duru

Annesiyle babası ayrıldıktan sonra babasının yanında kalan Nükhet Duru'nun da babasıyla arasında uçurumlar olan ünlülerden... İzni olmadan sahneye çıktığı için polis tarafından gözaltına alınan ve üst üste pek çok problem yaşayan Nükhet Duru'nun babasının bakımsızlık nedeniyle yaşamını yitirdiği basına yansımıştı.

13. Esra Balamir

13. Esra Balamir

Babasıyla problemleri olduğunu ifade eden Esra Balamir, katıldığı televizyon programında yaşadıklarını anlatmış, kısa bir süre sonra da babasının cezaevinde öldüğü haberini almıştı.

14. Emrah

14. Emrah

Çocuğunun Emrah'tan olduğunu iddia eden bir kadın ortaya çıkmış ve Tayfun'u sonuna kadar reddeden Emrah DNA testi istemişti. Yüzde 99 ihtimalle babası olduğu ihtimali bilimsel olarak açıklandığında bile reddetmeye devam eden ünlü şarkıcı oğluyla görüşmüyor.

Şurada ayrıntıları anlatmıştık: 👇

15. Pelin Karahan

15. Pelin Karahan

Boşandıktan sonra babasının kendisiyle hiç iletişime geçmemesine bozulan Pelin Karahan, ünlü olduktan sonra gelen buluşma talebi için 'Zamanlama manidar' demişti. Babalar gününde kayınpederiyle çekildiği bir fotoğrafı paylaşarak '30 yıldır ilk kez babalar günü kutluyorum, işte gerçek babam' diyen ünlü oyuncunun kalbinin ne denli kırık olduğu hiç şüphesiz ortada...

İçeriğin Devamı Aşağıda

16. Aysun Kayacı

16. Aysun Kayacı

Alkolik ve şizofren olarak tanımladığı babasından şiddet gördüğünü, hatta burnunun kırıldığını ifade eden Aysun Kayacı, babası gibi delirmekten korktuğunu da söylemişti.

17. Ebru Gündeş

17. Ebru Gündeş

Bebekken terk eden babasının yıllar sonra görüşme talebini reddeden Ebru Gündeş, beyin kanamasının ardından babasıyla barışmış ve helallik almıştı ancak babası yeniden televizyonlara çıkarak kızının kendisiyle ilgilenmediğini iddia etmişti.

18. Burcu Esmersoy

18. Burcu Esmersoy

Annesi ve ablasıyla birlikte babası tarafından terk edilen Burcu Esmersoy'a anneannesi ve dedesi de 'Biz bakmayız, babasının ailesi baksın' diyerek yüz çevirmiş ve iki kızı babaannesi ile diğer dedesi büyütmüştü. Babasıyla halen görüşmeyen Burcu Esmersoy, fiziksel olarak babasına benzemekten bile 'Maalesef' diyerek, üzüntülü bir şekilde bahsediyor.

Para pul, şan şöhret gerçekten de yalan... Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
279
90
25
17
15
12
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Yalçın

Özcan Deniz'in babasıyla arasından su sızmıyor yazmış editör, babası vefat edeli 1 yılı aştı...

tutski yançek

bende niye ünlü değilim diyorum. demek ki ünlü olabilmek için anne baba boşanmış olacak, yada baba terk etmiş olacak... şurada kaç kişi saydılarsa hepsinin b... Devamını Gör

Lestat

Ne özeliniz kalmış ne mahreminiz. Layk gelsin de takipçi sayısı artsın da gerisi önemli değil. Çivisi çıkmış dünyanın sanal naylon şövalyeleri.