Görüş Bildir
Haberler
Mevlüt Erdinç Galatasaray'a Gidiyor

Mevlüt Erdinç Galatasaray'a Gidiyor

Mevlüt Erdinç, Galatasaray'a Gidiyor!

Mevlüt'ün Türk temsilcisi Arslan Alçicek, 'Mevlüt Erdinç'in Galatasaray'a transferi konusunda kulüpler düzeyinde müzâkere hâlâ devam ediyor. Futbolcuyla her anlamda anlaşıldı'dedi.

DİĞER İKİ BÜYÜK KULÜP DE İLGİLENİYOR; AMA İLK SIRADA GALATASARAY VAR

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Alçicek, 'Galatasaray ile St. Etienne arasında bir iki pürüz var. Ancak şunu da belirtmem gerekir. Diğer iki büyük kulüp de Mevlüt'le ilgileniyor. Buna rağmen ilk sırada Galatasaray var' diye konuştu.

SON 1 HAFTA, GALATASARAY'IN BİZE BİZİM DE GALATASARAY'A SÖZÜMÜZ VAR

Mevlüt'ün transfer eğilimi konusunda da açıklama yapan Arslan Alçiçek, 'Bir çocukluk aşkı var. Mevlüt ve tüm ailesi Galatasaraylı. Fakat bu profesyonel futbol dünyasında şartlara göre karar verirler. Bazen tuttuğunuz takıma gidemiyorsunuz. Bizim için şu anda ilk sırada Galatasaray var. Sözümüz var. Onların da bize sözü var. St. Etienne'yle sorunları çözersek. Galatasaray'a transferi gerçekleşecek. Diğer büyük kulüpler sürekli telefon ediyor. Her gün telefon alıyoruz. Ama bizim Galatasaray'a sözümüz var. 1 hafta içerisinde sonuç alamazsak Galatasaray'la ilgili olarak, o zaman diğer tekliflere açığız' şeklinde konuştu.

KULÜPLER ARASINDA ÇOK FAZLA PÜRÜZ KALMADI

St.Etienne'nin sadece belirlenen transfer ücretiyle bu operasyonun gerçekleşmesini istediğini belirten Alçiçek, 'Galatasaray belirli bir miktar ve futbolcu takası teklif etti. Bu noktada anlaşma tam olarak sağlanamıyor. Sanırım, 3-4 gün içerisinde bunun çözülmesini gerekiyor; çünkü arada çok fazla pürüz kalmadı. Galatasaray'a yakın olduğumuzu söyleyebiliriz' dedi.

Milliyet

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/mevlut-erd...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0