Kaostan Beslenenler Buraya! Haftanın En Sağlam Dedikodularını Attığımız Gıybet Kazanı Yine Kaynıyor!

351PAYLAŞIM

Kaossuz, skandalsız ve rezaletsiz bir haftamız ne zaman oldu ki? Böyle rengarenk ünlülerimiz varken de hiç olmayacak gibi duruyor! 😂

Yine dedikoduları sizler için derledik, sevgili gıybetseverler. Haydi başlayalım...

1. Haftaya Aleyna Başkan sayesinde rengarenk bir giriş yaptık! Yeni klibi yayınlandığı gibi en çok konuşulanlardan oldu!

Artık 18 yaşında, inceden makyaj yapmaya başladı ve yine parlak renkleriyle yerli müzik piyasamızda pek de alışkın olmadığımız orijinallikte bir işle karşımıza çıktı. Fakat şarkının arabesk tınıları, kliple pek de örtüşmüyordu sanki.

Biz de bu enteresan klibin her detayını sizler için inceledik!

Aleyna Tilki'nin Gıda Zehirlenmesine Kurban Gittiği 'Dipsiz Kuyum' Klibini İnceliyoruz! - onedio.com
Aleyna Tilki'nin Gıda Zehirlenmesine Kurban Gittiği 'Dipsiz Kuyum' Klibini İnceliyoruz! - onedio.com

Dolayısıyla da kararı size bırakıyoruz. Ne dersiniz? Olmuş mu?

2. Şimdi inceden kavgalı, çirkef dedikodulara geçmeye başlayalım! İlişkileri aşırı iyi gidiyordu, bu haftaya kadar...

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç ilk kavgasını etti! Hem de öyle böyle hafif bir kavga değildi söylenenlere göre. Hande Erçel, beraber yaşadıkları Beykoz'daki evi terk etti ve yeni bir daire kiralayarak oraya yerleşti. İlişki bitti mi, bitmedi mi bilemiyoruz fakat biraz olayların soğuması adına ara verdikleri bariz... Ne diyebiliriz ki, fazla iyi gidiyordu zaten!

3. Asıl rezalet ise yine Murat Başoğlu'ndan geldi... Bu biraz uzun olacak, tane tane açıklayalım:

Kendi iddiasına göre Murat Başoğlu, geçtiğimiz hafta intihar girişiminde bulundu. Ardından bir magazin programına katılarak çok tuhaf, skandal açıklamalarda bulundu. "Ne yazık, ne yazık! Yaklaşık bir yıldır yalan üzerine yalan yazanlar şimdi de intihar ettirdi. Benim 14 yaşında bir oğlum olduğunu unutuyorsunuz." dedi. Ardından da yeğeni ile ilgili korkunç şeyler ortaya attı: "Yeğenim benden 150 bin dolar istedi, 'vermezsen amcam bana tecavüz etti derim’ dedi." diyerek herkesi şoke etti.

Gerçi Murat Başoğlu'nun malum olaydan sonra tuhaf ve dengesiz açıklamalarına alışmıştık ama Ece Erken'in iddiasıyla ortaya atılan bu olay dehşete düşürdü: Erken, "Murat Başoğlu programı bastı, yapımcının ağzına silah soktu. Masaya üç kurşun koyarak, 'Ayrıca bunlardan biri Ece’ye, biri Nihat’a biri Bircan’a' dedi." açıklamasını yaptı.

Yani ne diyeceğimizi bilemiyoruz. En fazla "abov!" diyebiliyoruz sevgili gıybetseverler. Bu konuda yorumlar kısmında görüşelim lütfen...

4. Yaklaşık 2-3 gün boyunca herhangi bir Instagram paylaşımı yapmayan Şeyma Subaşı'nın hayatından endişe duymaya başlamıştık. Meğer Burning Man'e gitmiş ve Internet çekmiyormuş. 😂

Yaklaşık 2-3 gün boyunca herhangi bir Instagram paylaşımı yapmayan Şeyma Subaşı'nın hayatından endişe duymaya başlamıştık. Meğer Burning Man'e gitmiş ve Internet çekmiyormuş. 😂
Yaklaşık 2-3 gün boyunca herhangi bir Instagram paylaşımı yapmayan Şeyma Subaşı'nın hayatından endişe duymaya başlamıştık. Meğer Burning Man'e gitmiş ve Internet çekmiyormuş. 😂

Instagram olmadan nasıl hayatta kaldığına akıl sır erdiremediğimiz Subaşı,  "Sinyalsiz bir haftadan sonra döndük..." açıklamasıyla döndüğü gibi Burning Man fotoğraflarını paylaşmaya başladı üst üste. O yine mutlu, yine mutlu!

Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin de yine Burning Man'deydi. Gençler eğleniyorlar.

5. Dilan Çiçek Deniz ise geçtiğimiz hafta New York'a giderek Victoria's Secret seçmelerine katılmıştı... Sonuç geldi.

Tüm Türkiye ona şans dilemişti, nihayet bir Victoria's Secret meleğimiz olacaktı. Ama maalesef ki olamadı. Dilan Deniz, bu hafta seçilemediğini açıkladı. Neyse, sağlık olsun.

6. Kavgasız gıybet kazanı da asla olmaz tabi... Hande Yener'in oğlu Çağın, bir şövalye gibi annesini korumak adına kavga etti!

İstanbul'dan Bodrum'a giderken uçakta annesi Hande Yener'in sözlü tacize uğradığını duyan Çağın, tacizci yolcuya yumruk attı. Araya giren kabin memurları kavgayı ayırdı. Söylentiler bu yönde yani... Çağın, anasına laf eden kişiyi tek yumrukta indirmiş! 😱

7. Neyse... Biraz da aşklara bakalım tatlı tatlı! Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü, zaten barışmışlardı. Ama bu hafta artık gizlenmeyi dahi bıraktılar!

El ele minnoş minnoş geziyorlar. Kötü günleri geride bırakmışlar belli ki... Tabi çift hala aralarındaki yaş farkından dolayı kötü yorumlara maruz kalıyorlar.

8. Bu hafta ünlülerin hepsi bu düğündeydi! Ferhan Şensoy ve Cem Öğet evlendi!

İkili üç yıldır beraberlerdi ve sorunsuz, tatlı bir ilişki yaşıyorlardı. Düğün de bu tatta, sevimli ve güzel geçti.

Herkes oradaydı, herkes! Tüm olan biteni sizler için derlemeden geçemezdik elbette!

Ünlüler Resmen Akın Etti! Müjgan Ferhan Şensoy ile Cem Öget'in Masalsı Düğününe Dair Her Şey! - onedio.com
Ünlüler Resmen Akın Etti! Müjgan Ferhan Şensoy ile Cem Öget'in Masalsı Düğününe Dair Her Şey! - onedio.com

Bergüzar Korel coştu, Burak Özçivit ve Fahriye Evcen danslarıyla tüm ilgiyi üzerine çekti... Daha neler neler! Hepsi içeriğimizde!

9. Bir tatlı haber de Sarp Apak ve Bengisu Apak çiftinden! Bebekleri doğdu!

Güney ismini verdikleri oğullarını kucaklarına bu hafta alan çift söylenenlere göre son derece mutlu! Bebişe sağlıklı, mutlu ömürler diliyoruz! 

Henüz bebekleriyle alakalı bir paylaşımda bulunmadılar ama bekliyoruz bakalım...

10. Bu hafta Hollywood'dan da can sıkıcı haberler vardı. Mac Miller yüksek doz uyuşturucudan dolayı hayatını kaybetti.

Başarılı rap müzik sanatçısı bir süredir depresyon ile mücadele ediyordu. Önce kendini sakinleştirmek için öksürük şurubu içmeye başlamasıyla tetiklenen uyuşturucu kullanımı, 26 gibi genç bir yaşta müzisyeni harcadı... Uyuşturuculardan uzak durun gençler!

Bu ölümün üzerine, Mac Miller'ın eski sevgilisi Ariana Grande suçlandı ve sosyal medya üzerinden linç edildi maalesef.

Aşırı Dozdan Bir Ölüm Daha: Ünlü Rap Şarkıcısı Mac Miller Hayatını Kaybetti - onedio.com
Aşırı Dozdan Bir Ölüm Daha: Ünlü Rap Şarkıcısı Mac Miller Hayatını Kaybetti - onedio.com

Ariana'nın Mac'i terk ederek onu depresyona soktuğu iddia edildi. Ariana ise bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı. Sadece Mac'in bir fotoğrafını paylaştı.

11. Ay resmen saç saça, baş başa kavga! Cardi B. ve Nicki Minaj öyle bir kavga ettiler ki!

New York Moda Haftası etkinliğinde karşılaşan Cardi B ve Nicki Minaj öyle bir kavga ettiler ki, güvenlik görevlileri zor ayırdı! İddialara göre ayakkabılar havada uçuşmuş ve Cardi B. yaralanmış. Bu yüzden Cardi şikayetçi olmayı planlıyormuş. Ay resmen kaos!

12. "O Ses'te yokmuşum, olsun. Teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim"

Yıldız Tilbe yeni sezonda jüri koltuğunda oturmayacağını işte böyle açıkladı. Yerine düşünülen isim ise Seda Sayan... Yeni sezonun da son derece kaotik olacağı şimdiden belli. Bakalım ne atar giderler göreceğiz! 😂

13. Veee haftanın en beklenen dedikodusu! Mert Fırat ve İdil Fırat evlendi!

Ünlülerin akın ettiği bu düğünde sosyal medya kullanımı yasaktı. Bu yasağı, kınada yaşanan görüntülerin mizah malzemesi olmasına bağlayanlar oldu elbette. 😂

Sessiz sakin bir şekilde evlendiler.

Düğünden yansıyan görüntüler son derece tatlış! Biz beğendik doğrusu...

Kınaya göre daha sade ve doğaldı. Mutluluklar diliyoruz...

14. Talat Bulut "nispet yaparcasına" taciz davasından sonra Yasak Elma'ya devam edeceğini işte böyle duyurdu.

View this post on Instagram

Herkese ve herşeye inat ,Yasak Elma setindeyim

A post shared by Talat Bulutt (@talatbulutt) on

Unutmayın ki, dava "delil yetersizliğinden" düşmüştü... Yani "kazanma" gibi bir durum yok.

Açıkçası bu konuda halkın tavrı da belli!

Bakalım Yasak Elma dizisi bundan sonra nasıl toparlayacak...

15. Şimdi de güzel işler yapan ünlülerimize yer verelim, değil mi? Serel Yereli, bu hafta çok şaşırttı!

Serel'in zaten müzikle ilgilendiğini biliyorduk lakin müzikal projeleri olduğunu haber verdiğinde, gerek genç yaşından, gerek de biraz havai bir gencimiz olmasından dolayı pek de ciddiye almamıştık. Bu hafta yayınladığı müzik videosu ise gayet başarılıydı. Bizi şaşırttı! Sizce de iyi değil mi? Ne dersiniz?

Bu arada Serel, "Bu konuda da samimi bir açıklama yapayım, birazcık gelişine yaptık bu işin pazarlamasını. Benim için performans ödevi bu. Orda ilk adımımı atıp bir giriş yapmak amaçlı. Youtube'da adım yazıldığında direkt çıksın diye uğraşacağımız daha çok iş olacak inşallah... bu biraz Allaha emanet." diyerek bunun daha başlangıç olduğunu gösterdi. Hadi bakalım Serel!

16. Hayko Cepkin ise bu hafta "Risk olmadan başarı gelmez." dedi ve yerli müzik sahnesinde bir ilki gerçekleştirdi!

Zeytinli Rock Festivali'nde konser alanına paraşütle indi! Yaptığı işi tutkuyla yapan çalışkan insanları görmek tek kelimeyle muazzam!

Haftaya görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bellaciao_1

seda sayan ne anlar sesten aq

takabayashi

bu haberleri jet sosyetede ki Tony'nin sesinden okuyorum nedense baya güzel oluyor ama tavsiye ederim

selma-bulak-ercan

isim vermiycem ama yazmasamda çatlarım özellikle birinin allah belasını versin. sakın güzel işlere imza atmasın bi hayır işlemesin bi kalp ısıtmasın sakın. bok gibi para harcayıp bombok işlerle uğraşsın. gözümde öyle çirkin ki anlatamam.

askito-muyum-ben

Serel Yereli'nin sarkisi çok güzel yalnız. Sesi de şahaneymiş.

beyzaledger

dilan o seçmeleri geçerse hesabımı kapatıcam demiştim geçen hafta, geçememiş. üzgünüm yorumlara maruz kalmaya devam edeceksiniz asdf

Görüş Bildir