İçişleri Bakanlığı Bin 772 Personel Alacak! İçişleri Personel Alımı Ne Zaman? Başvuru Şartları Neler?

0PAYLAŞIM

İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere 1.772 sözleşmeli personel alacak. Personel alımı sözlü sınav ile gerçekleştirilecek. Peki, İçişleri Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak? Başvuru şartları ve diğer tüm detayları haberimizde sizler için derledik...

İçişleri Bakanlığı Personel Alımı Ne Zaman?

T.C. İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere  1.772 adet boş pozisyonlara 22 Mart-08 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak giriş (sözlü) sınavı ile personel alımı yapılacak.

Adaylar; Bakanlığın www.icisleri.gov.tr adresli internet sitesinde yer alan lisans mezunları için “2021 Yılı 4/B Sözleşmeli Personel Lisans Giriş(Sözlü) Sınavı İş Talep Formu”na, ön lisans mezunları için “2021 Yılı 4/B Sözleşmeli Personel Ön Lisans Giriş(Sözlü) Sınavı İş Talep Formu”na lise mezunları için “2021 Yılı 4/B Sözleşmeli Personel Lise Giriş(Sözlü) Sınavı İş Talep Formu”na KPSS(B) Grubu puan türünden kendisine uygun olanı seçerek, 25-29 Ocak 2021 tarihleri arasında ilgili sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak olan başvuru linki aracılığıyla e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir. Müracaatlar elektronik ortamda alınacağından posta yolu ile ya da bizzat müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İçişleri Bakanlığı Personel Alımı Şartları Neler?

İçişleri Bakanlığı Personel Alımı Şartları İçin Tıklayın

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir