Görüş Bildir
Haberler
FIFA 16'nın İlk Detayları Geldi

FIFA 16'nın İlk Detayları Geldi

Deniz Gök
28.05.2015 - 17:07 Son Güncelleme: 29.05.2015 - 14:05
İçeriğin Devamı Aşağıda

Dün itibarıyla Facebook, YouTube, Twitter gibi yayın organlarının kapağını FIFA 16 ile değiştiren Electronics Arts, hepimizi heyecanlı bir bekleyişe sokmuştu. Bugün efsanenin 2016 versiyonuyla ilgili ilk detayları beklerken sonunda ilk video geldi. Hem de büyük bir sürprizle!

1993’ten beri süren FIFA tarihinde bir ilkle karşı karşıyayız. Artık kadınlar da oyunda! Evet, Messi’li Ronaldo’lu bir tanıtım videosu beklerken EA hepimizi ters köşeye yatırdı ve büyük bir sürprizle geldi. FIFA 16’da artık Kadınlar Milli Takımlarıyla oynamak mümkün. Önümüzdeki ay Kanada’da düzenlenecek Dünya Kupası Finalleri’nde yer alacak tüm takımlar FIFA 16’daki yerini almış durumda. Bu takımlar Almanya, ABD, Fransa, İsveç, İngiltere, Kanada, Avustralya, İspanyaÇin, İtalya, Meksika ve Brezilya.

FİFA 16'da yüz tarama, jest mimikler, özel hareketler gibi erkeklerde kullanılan tüm teknolojileri kadınlar için de seferber edilmiş. Çoğumuz aşina olmasak da milli takımlarda ilk 11 içinde yer alan tüm kadın futbolcular, Messi ve Ronaldo gerçekliğinde karşımızda olacak.

Oyunla ilgili kadınlar dışında henüz başka bilgi paylaşılmış değilmiş. Resmi sitede yer alan sayaca bakarsak, oynanış videosu da dahil FIFA 16’ya dair tüm detaylar 16 Haziran’da E3’te açığa çıkacak. Oyun tüm platformlara ise 25 Eylül’de gelecek.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0