En Az Filmin Kendisi Kadar Müthiş 29 Interstellar Posteri

 > 
629PAYLAŞIM

Son yılların en görkemli yapımlarından, bilimkurgular arasında tüm zamanların en iyileri listesinde tepelerde bulunacak Interstellar'a benim gibi ayılıp bayılanlar için şahane posterler. Artık telefonunuza görsel mi yaparsınız, çıktısını alıp duvarınıza mı asarsınız size kalmış.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

imgur.com

21. 

imgur.com

22. 

imgur.com

23. 

imgur.com

24. 

imgur.com

25. 

imgur.com

26. 

27. 

28. 

29. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

fizik okudugum için havadan izleyemeyeceğim film ;)

hope

Bir filmi Christopher Nolan yönetiyorsa eğer, oyuncunun çok önemi yoktur benim için. Inception ve The Dark Knight serisi ile neler yapabildiğini gördük zaten...

anarchy

2 defa izlemek lazım veya 3 bazı şeyleri net anlayabilmek için ve kesinlikle tek izlenmeli sinema salona elinde 2 kova mısır cips cola ve dedikodu ekibi gibi gelenlerle izlenmiyor.

beyazdalga

Kusura bakmasın kimse ama filmin aldığı puan abartı. Bu kadar insanın kuantum fiziği bilmesini geçtim daha önünüze basit bir denge sorusu koysam çözemezsiniz. İnsanlar anlamadığı filme yüksek puan vermeyi adet haline getirmişler.

captainwolfburak

iyi sen öyle süşün :D

aysel.toykan

İnsanlar çok iyi anladıkları, bildikleri şeylerin, teorilerden öte, en güzel resmedilmiş halini, filmi izledikleri için bu kadar yüksek puan vermiş olmasınlar?

beyazdalga

şunu netleştireyim ben filmi tamamen dibe sokmayı amaçlamıyorum filme çok büyük beklentilerle gittim gittiğimde imdb puanı 9 du ve o puanla Godfather kadar kaliteli bir film bekledim. Film çok kaliteli ama aldığı puan 9 çok abartı ve zamanla düşecektir zaten.

aysel.toykan

Bence puanı hak ediyor. Görüş farklılığı olması normal gayet tabi...

anarchy

O zaman the fountian'ı kim anladı?

1sosyolog

İzlediğim en etkileyici yapımlardan biriydi :)

Görüş Bildir