Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Cenaze Var Cenaze! Dün 6,6 Büyüklüğünde Deprem Olan İzmir'de Bugün Düğün Yaptılar İddiası: Karşıyaka'da Yapılan Düğüne Tepkiler Gecikmedi

2.5bPAYLAŞIM

Ne olur gerçek olmasın! 🙏

İzmir dün 6,6 büyüklüğündeki depremle felaketi yaşadı.

Hala enkaz altındaki insanlara ulaşılmaya çalışılıyor...

Her geçen saniyenin hayati önem taşıdığı İzmir'de kurtarma ekipleri canla başla çalışırken, İzmir için de tüm Türkiye seferber oldu.

Türkiye'nin dört bir yanından yardım ekipleri desteğe giderken, erzak yardımları da en hızlı şekilde ulaştırılmaya çalışıyor.

Ancak sosyal medyada paylaşılan bir video ve o videodaki iddia izleyenleri oldukça üzdü.

O videodaki iddiaya göre, bugün İzmir'de Karşıyaka'da düğün yapıldı..

İşte o iddianın ortaya atıldığı düğün görüntüleri:

Kaynak: @Suheylacobanglu

O görüntülere sosyal medyadan tepkiler gecikmedi:

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bercem-keles

Ulan mal bunlar ya. Kesin aile büyüklerinin işi bu.

byalpi

Ateş düştüğü yeri yakar derlerdi ama artık oda geçerli değil sanırım. Yani ateş düşmüş izmir'e ama birileri hala keyfine devam ediyor. Şu düğünü 1 hafta erteleyemiyorsan eğer eğlenceyi iptal etmek çok zor olmasa gerek.

nox

İzmir'de hala evlatlarını arayan aileler var. Hala enkaz altında olanlar var. Saatlerce, günlerce enkaz altında kalmak ne demek bir düşünün... İnsan yorganın altına girip 5 dakika yatsa hemen nefessiz kalır, oksijeni azalır, can havliyle çıkar o yorganın altından. Bu insanlar tonlarca betonun altında saatlerce yaşam mücadelesi veriyorlar. Öte yanda da bu arsızlar sokağın ortasında çalgı çengi çalıp oynuyor... Utanın be. Onlarca insan ölmüş, bütün kent yasta, 2 gündür 500'den fazla artçı deprem oldu ve olmaya devam ediyor, yetmedi kontrolden çıkmış bir virüs salgını var. Ama derdiniz sokakta toplanıp göstere göstere göbek atmak. Deprem bölgesinde arama kurtarma yapan köpekler bundan daha insani.

wardruna

Hocam ben şahsen düşünün gereksiz bir israf düzeni olduğunu bir gereksiz gelenek haline geldiğini düşünüyorum çiftler binlerce liralık borca girip 10 sene sıkıntılı bir evlilik geçiriyor neyse konu bu değil ancak koronanın olduğu şu dönemde zaten yapmak çok saçma aslında konu bu da değil ama tüm bunların yanında düğün yapmak cidden??Bu kadar duyarsız olduğumuz için deprem oluyor işte diyebilirz.

knrbay

Bizim buralarda bir söz vardır, 'el, elin ölüsünü uyuyor sanırmış' diye. Ölen kişi kendi içlerinden olmadığı sürece insanlar böyle vur patlasın çal oynasın yaşamaya devam ediyor işte.

Görüş Bildir