Görüş Bildir
Haberler
Bir Ördek Kadar Olamadık: TikTok Fenomeni Ördek Ayda 4.500 Dolar Kazanıyor

Bir Ördek Kadar Olamadık: TikTok Fenomeni Ördek Ayda 4.500 Dolar Kazanıyor

Popüler sosyal medya uygulamaları TikTok ve Instagram’da “Dunkin Ducks” adlı hesabı bulunan Munchkin adlı fenomen ördeğin sahibi Krissy Ellis, Munchkin’in ayda 4 bin 500 dolar kazandığını açıkladı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

ABD’nin Pennsylvania eyaletinde yer alan Milford’da yaşayan Ellis New York Post’a verdiği röportajda, Munchkin için dünyanın en şımarık ördeği ifadelerini kullanarak, Munchkin’in kamerayı görür görmez hemen poz vermeye başladığını aktardı.

2.7 milyon takipçi

2.7 milyon takipçi

Ellis, “Dunkin Ducks” adıyla açtığı TikTok hesabının 2.7 milyon, Instagram hesabının ise 245 bin takipçisinin bulunduğunu ifade ederek, TikTok ve Instagram'dan ayda 4 bin 500 dolar kazanç elde ettiğini açıkladı.

'Yarım saatte çalışarak kazandığımda daha fazla para kazandım'

'Yarım saatte çalışarak kazandığımda daha fazla para kazandım'

Paylaşımları neticesinde markaların kendisine ulaşmaya başladığını ve ilk ücretli marka anlaşmasını Instagram'da yaptığını ifade eden Ellis, “Bu içeriği oluşturup yayınlayarak yaklaşık yarım saatte, bir markette haftada 40 saatten fazla çalışarak kazandığımdan daha fazla para kazandım” dedi.

“Birçok insan benimle dalga geçti, ama aynı insanlar şimdi benim arkadaşım olmak istiyor”

Munchkin ile şöhret yolculuğuna 16 yaşındayken başladığını ifade eden Ellis, Temmuz 2018'e kadar açtığı Instagram hesabının 5 bin takipçiye ulaştığını belirterek, 'Aklımda, okuldaki popüler kızların bile 5 bin takipçisi yok. Lisede ördeğe sahip olduğum için birçok insan benimle dalga geçti, ama aynı insanlar şimdi benim arkadaşım olmak istiyor çünkü ördek internette ünlü' dedi.

“İnternetteki yerinizi bulmak için asla geç değildir” ifadelerini kullanan Ellis, “Bir gün zorbalığa uğradığınız şey, insanların sizi sevmesinin nedeni olacak. Uzun zaman alabilir ve oraya ulaşmak gerçekten zor olabilir, ancak buna kesinlikle değer” dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
30
16
15
8
7
4
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
feyk

eskilerden hollywood filmi vardi, milyon dolarlik ordek, ordek altin yumurtluyordu, sanirim bu ordekmis :))

çılgın serseri

bu şey değil mi yıllık kazancım

safirmavideniz

Ama çok tatlı <3