Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Solukta İzleyeceğiniz 10 Kısa Film

166PAYLAŞIM

Dünyada yapılan ödüllü kısa filmlerin emek harcanarak altyazıları oluşturulmuş. Bunları ekleyerek sizin için izlenmesi daha keyifli filmler haline getirdik. 

Sizlerede bu harika kısa filmleri keyifle izlemek düştü. Daha fazşa film izlemek için ise http://www.ksflm.net/ i ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

10. Vincent by Tim Burton [Altyazılı]

Vincent Price : Genelde korku ve gerilim filmlerinde oynayan aktör.

Stop-Motion şeklinde 1982 yılında ünlü yönetmen Tim Burton tarafından çekilen kısa filmde kahramanımız Vincent adındaki 7 yaşındaki bir çocuk.

6 dakikalık bu siyah-beyaz kısa-metraj stop-motion filmde Edgar Alan Poe'nun şiirine bağlı kalarak Vincent ismindeki 7 yaşında bir çocuğun içdünyası gösteriliyor. Sinemalarda hiç gösterilmeyen bu film ilk defa olmak üzere "The Nightmare Before Christmas" DVD'sinde ek olarak yer almakta.

Vincent Price ise filmi seslendirmiş!   Daha Fazlası için: http://www.ksflm.net

9. Cashback 2004 [Altyazılı]

Süpermarkette çalışan bir sanat öğrencisinin, gece vardiyası boyunca zamanını nasıl geçirdiğini ilginç bir şekilde anlatan izlenesi bir kısa filmhttp://www.ksflm.net/2014/10/cashbackaltyazl.html

8. Sintel 3D [Altyazılı]

Yaralı bir ejderha yavrusuyla, evsiz bir kızın yani Sintel'in başından geçen olayları anlatan güzel kurgulanmış izleyip keyif alınması gereken bir kısa film!

7. Prey Alone [Altyazılı]

Güzel bir fikirin üzerinden yola çıkarak emek ve para harcayarak bir kısa filmden bir şaheser yaratabilirsiniz. "Prey Alone" da James Mather ve Stephen St. Leger Yönetmenlğini ve senaristliğini beraber yapıyorlar! İzleyin keyif alın!

6. Room 8 [Altyazılı] [Bafta Winner]

Bafta 2014 ödüllerinde en iyi kısa film ödüllü film

5. Six Shooter(Altıpatlar) [Altyazılı] Oscar Winner

2006 en iyi Kısa film dalında oscar alan filmim yönetmenliğini Martin McDonagh'ın yaptığı güzel bir kısa film. İzleyin keyif alın...

4. Mutlulukla biten tek soykırım filmi: Türk Pasaportu

İkinci Dünya Savaşı sırasında Türk diplomatlar tarafından pasaport verilerek hayatları kurtarılan binlerce Yahudi'nin yaşam savaşını anlatan 'Türk Pasaportu' isimli belgesel kısa film.

3. Spider / Örümcek Kısa Film ( Türkçe Altyazılı)

Şaka yapmayı çok seven ve konu eğlenmek olunca nerede durması gerektiğini bilmeyen Jack, bu huyunun bedelini acı bir şekilde ödüyor. Nash Edgerton'un hem yazıp hem yönettiği, hem de başrolünde oynadığı Spider, birçok festivalden ödülle döndü.

2. Signs (İşaretler) (Türkçe altyazılı) (schweppes kısa film)

İnsan kendi bulunduğu konumdan bir adım geriye adım atarak bu filmi izleyince gündelik yaşamda ne kadar monoton ve düz ayak yaşadığımızı, hayattan zevk almanın bu şehir ve ekonomik yaşam tarzıyla ne kadar zor olduğunu, ama hayatın gene de bir şekilde yolunu bularak, aralardan sızarak insanın yüzüne gülümsediğini ve insanlara yaşamanın zevkli olduğunu gösterdiği görüyor.

1. Ödüllü Kısa Film (Leke)

Konya Kadına Şiddet'e hayır sevgi ve hoşgörüye evet Kısa film yarışmasında en iyi film ödülü.

BONUS: Mr.Hublot Oscar Winner 2014

Hayatınızda büyük yer kaplayan herhangi birşeyi hayatınızdan çıkarırmısınız yoksa onun için hayatınızı daha mı genişletirsiniz sorusunu izleyenlere soruyor. Sizin cevabınız ne olurdu! İzleyin Keyif Alın! - See more at: http://www.ksflm.net/2014/11/mr-hublot.html

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir