Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

2016'nın Ağustos Ayında Onedio Kullanıcılarından Gelen ve En Çok Paylaşım Alan 10 İçerik

29PAYLAŞIM

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ve en sevilen sitelerinden biri olan Onedio, sadece editörlerin değil, sizlerin yani kullanıcıların da kendi içeriğini üretip paylaşabildiği çok etkileşimli bir site konumunda. 

Hazırladığınız içeriklerin binlerce kişiye ulaştığının ve paylaşıldığının kanıtı niteliğindeki bu içeriğimizde 2016 yılının Ağustos ayının kullanıcılardan gelen, en çok okunmuş ve paylaşılmış içerikleri derledik. 

Önümüzdeki aylarda her ayın en çok okunan içeriklerini paylaşmaya devam edeceğiz. Bakalım hazırladığınız içerikler bu listeye girebilecek mi?

Not: İçerikleri ziyaret etmek için maddelerin başlığına tıklayabilirsiniz.

10. Dünyanın En Ünlü Şefleri Hakkında Şimdiye Kadar Bilmediğiniz 12 Gerçek

Kimilerini televizyonlardan tanıyoruz, kimilerini ilgi duyduğumuz için biliyoruz. Onların da hayatlarında "Anlatsam roman olur!" vari şeyler olmamış değil hani. Ajan olanlar mı dersin yoksa dükkan sahibinin eşiyle işi "pişiren" mi?... İçerik 980'in üzerinde paylaşılıp 58 binden fazla kez tıklanmış.

9. Aynanın Önünde Saatlerce Kalmak İstiyorsanız Buraya! 16 Adımda Bambaşka Bir Vücut

İnternette küçük bir araştırma yapınca fitness konusunda kafaların oldukça karışık olduğunu gördüm. Herkes bir fitness programı arıyor. Hangi hareket nasıl yapılır bilemediğinden hareketleri yanlış yapıp sakatlanabiliyor... İçerik 1.4 binin üzerinde paylaşılıp 203 binden fazla kez tıklanmış.

8. Türkiye'nin Tamamını ve Avrupa'nın Yarısından Çoğunu Gezmiş Gezginin Gözünden 14 Fotoğraf

Seymen Bozaslan, kurumsal hayattan kopmuş ve dünyayı ucuz ulaşım yolları ile karış karış gezmeye çalışan gezginlerden birisi. Buna da en yakınından, ülkesinden başlamış. Türkiye'deki illerin hemen hemen hepsini gezmiş. Sonrasında sıra Avrupa'ya gelmiş. Avrupa'nın da %70'ini bitirmiş durumda. Son 5 ülkesi kalmış Avrupa'da. Bunları da gezerek bu kıtayı tamamlamayı hedefliyor.

30'dan fazla ülke 70'den fazla şehir gezmiş şu ana kadar. Duracak gibi de gözükmüyor. Avrupa sonrasında, Asya'yı planladığından bahsediyor. Gezerken de, bastıra bastıra söylüyor: "Ne fotoğrafçıyım ne gurme. Hatıralarımı paylaşıyorum sadece". 

İçerik 1.6 binin üzerinde paylaşılıp 35 binden fazla kez tıklanmış.

7. Yeryüzündeki Tüm Kadınların Muhteşem Olduğunu Anlatan Proje: Etnik Kökenli Güzellik

Kar amacı gütmeyen ''Etnik Kökenli Güzellik'' projesi 2012 yılında başlatıldı. Proje sahibi Rus fotoğrafçı, yazar ve foto-muhabir Natalia Ivanova Fransa'da yaşıyor. 

Natalia, siyahisinden beyazına 4 kıta ve 15 ülkeden 39 farklı etnik kökene ait kadının fotoğraflarından oluşan albümü ile ''kadınlar değerlidir ve özeldir'' diye düşünmenizi sağlamayı amaçlamış. Tabii ki bu sayıdan çok daha fazla ülke ve etnik köken var... İçerik 3.3 binin üzerinde paylaşılıp 173 binden fazla kez tıklanmış.

6. 8 Madde ile İzleyenleri Epilepsi Krizine Sokan Yasaklı Pokemon Bölümü

Çocukluğumuzda büyük bir zevkle izlediğimiz Pokemon'u hatırlıyor musunuz? Elbette hatırlıyorsunuzdur. Fakat Pokemon, yayınladığı bir bölümle Japonya'da tam 700'ün üstünde çocuğu hastanelik etti ve sırf bu bölüm yüzünden binlerce dolar tazminat ödedi... İçerik 4 binin üzerinde paylaşılıp 221 binden fazla kez tıklanmış.

5. Mutluluk Yakınınızda: Bir iPhone Bütçesi ile Yapılmış ve Yapılabilecek 13 Harika Şey

Para birimiyle düşünmeyi unutunuz. Bir ihtiyacı çözünüz. iPhone'a duvar kağıdı atadığınız saniye mutsuzluğunuzun devam ettiğini anlıyorsunuz. Bir şeyler size anlam katmaz, siz bir şeylere anlam katınız... İçerik 4.9 binin üzerinde paylaşılıp 111 binden fazla kez tıklanmış.

4. Kadıköy'ü Bir Kadıköylü Gibi Yaşamak için 12 Püf Nokta

Bir Kadıköylünün rutini haline gelmiş olan ve yeni başlayanlar için kaçırılmaması gereken 12 Kadıköy aktivitesini bu galeride bulabilirsiniz!... İçerik 5.1 binin üzerinde paylaşılıp 75 binden fazla kez tıklanmış.

3. Müzik Ankara'dan Çıkar: Başkentli Müzisyenlerden 25 Harika Şarkı ve Performans

Ankara'dan Türkiye müzik piyasasına açılan, severek dinlediğimiz Manga, Demir Demirkan, Pilli Bebek, Şebnem Ferah şeklinde uzayıp giden, başkentin gururu Ankara'lı müzisyenleri bilmeyeniniz yoktur. Bu içerikte günümüzde Ankara'da müzik üreten ve gelecek vaat eden müzik gruplarını ve şarkıcıları mercek altına alıyoruz... İçerik 5.3 binin üzerinde paylaşılıp 23 binden fazla kez tıklanmış.

2. İzlerken Gözyaşlarımızı Tutamadığımız 'Suskunlar' Dizisinden 14 Unutulmaz Replik

"Sleepers" isimli filmin uyarlaması olan Suskunlar, dört arkadaşın çocukken yaptıkları masum bir hata sonucunda hapse girmelerini, burada darp edilmelerinin ve tecavüze uğramalarının ardından hayatlarının altüst oluşunu konu ediniyordu. Bir dönem severek izlediğimiz ve etkilendiğimiz Suskunlar dizisinden sizler için birkaç repliğin derlendiği içerik 6.7 binin üzerinde paylaşılıp 109 binden fazla kez tıklanmış.

1. İzmir'de Hoş Vakit Geçirebileceğiniz Gürültü Kirliliğinden Uzak 11 Mekan

Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir, her ne kadar çok sevilse de bazen kalabalığı yüzünden çekilmez bir hal alabiliyor. Özellikle sakin bir yerde oturup, hoş vakit geçirmek bazen zor olabiliyor. İşte bu içeriğimizde gürültü kirliliğinden uzak kalabileceğiniz ve İzmir'de hoş vakit geçirebileceğiniz mekanların derlendiği içerik 12 binin üzerinde paylaşılıp 110 binden fazla kez tıklanmış.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mutemerrida

E yani emek işte biz editörler gibi her kafamıza estiğinde içerik yapamıyoruz ya :D

Görüş Bildir