Yıllar Önce Tacize ve Şiddete Uğrayan Kalben, Yaşadıklarını Anlattı!

75PAYLAŞIM

İnsanın kanı donuyor gerçekten...

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden olan Kalben, yıllar önce uğradığı tacizi katıldığı bir YouTube programında anlattı.

Gökhan Çınar'ın 'Katarsis' adlı programına konuk olan Kalben, ölmek üzere olan annesini görmek için bindiği otobüste yaşadığı tacizi anlattı.

Kalben yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: “Bir gün babam aradı, ‘Annen ölmek üzere' dedi. Hemen iki arkadaşımla İstanbul'dan İzmir'e yola çıktık. Otobüs mola verirken ben uyuyakaldığım için arkadaşlarım orada inmişler. Ardından ben bir elle gözümü açtım. Bayağı arkadan bir el, vücuduma dokunuyor. Tabii o an orada bir şey yapmadım. Arkadaşlarıma bile söyleyemedim. İzmir'e vardıktan 5 saat sonra annemi kaybettik."

"Üstünden günler geçti ve arkadaşlarıma ancak anlatabildim bu durumu. Bunun için herkese sesleniyorum, böyle bir şey yaşadığınızda hemen bağırın, yardım isteyin. Tacize karşı sesinizi çıkarın. Doğru kurumlara gidin ve utanmayın. Utanması gereken onlar çünkü.”

Yaşadığı bu olayın yanı sıra şiddet gördüğünden de bahseden Kalben, "Bir seferinde şiddet gördüm. Yıllardır bunu ben tetikledim diye düşündüm. Bunu sanki hak etmişim gibi düşündüm durdum. Yıllardır bu konuda kendime haksızlık ettim.Yıllar insana öğretiyor. Kimse, kimse için bir şiddet sebebi olamaz. Bunun sebebinin siz olmadığını anlayın." sözleriyle yaşadıklarını ve hissettiklerini anlattı.

İnanılmaz değil mi? Ölmek üzere olan annenizin yanına yetişmeye çalışıyorsunuz ve bu üzüntü yetmezmiş gibi bir de üzerine tacize uğruyorsunuz...

Öyle ya da böyle kadınlara dokunmamayı öğreneceksiniz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
blue-blue

Keşke erkekler yeryüzünden komple yok olsa, biz kadınlar çok mutlu olurduk, cinsellik olmadan, şiddet olmadan, erkekler olmadan.

cem-ktlu

evet ama cınsel organın yokolmayıp yerınde durdugu ıcın yapay penısler uretir ve ıhtıyac anında kullanırdın, ,sıddet olmayacagı da hıcbır zaman garantı edılemez Azul08

reflex

Ben de,kardeşimi kaybettiğim gün,morg'a giderken,sözlü tacize uğramıştım.Hayat hep böyle acımasız ve tuhaf.tacize hiç bir zaman sessiz kalmadım ama,ölüm olunca,insan'ın bedeni dünya da,ruhu başka yerde oluyor sanki.başın sağolsun!ayrıca:Kalben,olgun serseri,ruhu güzel,kalbi gözlerine vurmuş güzel insan!kıymetin bir gün bilinecek.eski şarkıcılar'dan sonra,berbat bi müzik piyasası olduğu için,yıllarca yabancı müzik dinledim.ve sen,ruhu olan kız,o ruhu olan şarkıları geri getirdin!çok incindiğini biliyorum ve hala da öyle..güçlü bi kadın'sın,bunu da biliyorum.çok değerlisin..çok iyi bir,söz yazarı ve bestekarsın.yolun hep açık olsun..

Görüş Bildir