Görüş Bildir
Haberler
Yeni Akit, 'Melih Bulu’ya Görevi Bıraktırmak Darbe Girişimidir' Dedi ve Ekledi: 'Erdoğan Bunun Hesabını Sorar'

etiket Yeni Akit, 'Melih Bulu’ya Görevi Bıraktırmak Darbe Girişimidir' Dedi ve Ekledi: 'Erdoğan Bunun Hesabını Sorar'

Yeni Akit'in Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Melih Bulu'nun Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü görevinden alınmasına ilişkin olarak 'Darbeciler iş başında. Melih Bulu'ya görevi bıraktırmak darbe girişimidir. Erdoğan bunun hesabını sorar' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Melih Bulu'yu görevden almak zorunda kaldığı görüşünü dile getiren Karahasanoğlu, 'Darbeciler iş başında. Nasıl iş başında, hala Türkiye'de sivil idare yok. Nasıl sivil idare yok, bu gece yarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6 ay önce Boğaziçi Rektörü olarak atadığı Melih Bulu'yu görevden almak zorunda kaldı' değerlendirmesinde bulundu.

"Ülkeyi yönettirmiyorlar"

"Ülkeyi yönettirmiyorlar"

Erdoğan'ın Melih Bulu'yu görevden almak zorunda kaldığını vurgulayan Karahasanoğlu, 'Halkın yüzde 52'sinin oy verdiği Cumhurbaşkanı'nın ülkeyi yönettiğini söyleyemezsiniz. Bakın, iki dudağının arasında olmasını ben de istemem. Ama ülkeyi de yönetemiyor, yönettirmiyorlar' diye konuştu.

📹 "Bu terörist eylemlere karşı polis kapıya bir tane kelepçe takmış"

Akit TV'de Murat Alan'a konuşan Karahasanoğlu, 'Üniversitenin kapısını zorluyorsunuz, rektörün arabasının lastiğini patlatıyorsunuz. Bu terörist eylemlere karşı polis, -doğrudur yanlıştır- içeriye bir tane illegal kişi girmesin diye, kapıya bir tane kelepçe takmış. Kapının kilidi kırık diyerek. Bunu, 'Üniversitenin kapısına kelepçe vuruldu' diyen alçak medya mensupları çıktı. Sanki üniversitedeki öğretim üyelerinin bilim yapması engelleniyormuş gibi' ifadesini kullandı.

Karahasanoğlu'nun sözleri sosyal medyada şaşkınlıkla karşılandı 👇

Karahasanoğlu'nun sözleri sosyal medyada şaşkınlıkla karşılandı 👇
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Neler olmuştu?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
323
55
41
6
4
3
1
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Halil Değerli

Erdoğan; Erdoğan'a karşı.... .... 🤪😡😠

Halil Değerli

Kendi kendilerine darbecilik oynayan Kendi çalıp kendi söyleyen Kendi gaz verip, halkı gaza getiren Kendim, şahsım, benim.... ..... 🤪😡😠

V for Valkyr

Vidyodaki yorumdan anladığım; Tayyip Erdoğan, Recep Erdoğan'a darbe yapmış...