Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sıradan Bir Mağaza Vitrinini Sanat Galerisine Dönüştüren 22 Enstalasyon

 > -
Abone ol

Zim & Zou, Nancy merkezli bir Fransız tasarım stüdyosu. Lucie Thomas ile Thibault Zimmermann tarafından kurulmuş. Kâğıt heykel, enstalasyon, grafik tasarım, illüstrasyon gibi farklı alanlarda araştırmalar yapıyorlar. Henüz 2o'li yaşlarında olan ikili, üniversitede üç yıl güzel sanatlar eğitiminden sonra birlikte çalışmaya karar vermişler. Yaratmak istedikleri kompozisyonları bilgisayarda yaşama geçirmek yerine, gerçek yaşamda üç boyutlu kâğıttan nesneler oluşturarak grafik derinlik katmayı tercih ediyorlar.

İngiltere Doğa Tarihi Müzesi'nden ilham alarak, Şangay'da -dünya çapında- oldukça tanınan bir giyim mağazasının vitrini içine yerleştirilen son enstalasyonları, vahşi hayvanlar alemiyle modanın, rafine yetenekle azmin dünyasını buluşturuyor. Sanatçıların bu son projeyi hazır hale getirmeleri tam 3 aylarını almış. Kağıt dışında deri parçalarından da faydanlanmışlar. Behance'de ve birçok moda sitesinde ikiliyi takip edenlerin tam not verdiği bu havalı ve renkli çalışmayı beğeneceğinizi umuyoruz.

Kaynak: https://www.behance.net/gallery/22743419...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dogakim

başarılı

gorila

Selfridges de bu tarz vitrinler çok var

dorian-gray

Adamlar aşmış yaa pess.

baris-karabagli-spencer

Bayıldım harika

Görüş Bildir