Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Pera Palace Jumeirah'ta 'Kara Hafta'ya Davetlisiniz

 > 
7PAYLAŞIM

Köklü geçmişi, sanat ve kültür hayatına katkılarıyla bilinen Pera Palace Hotel Jumeirah, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan “Kara Hafta İstanbul” etkinliğine ev sahipliği yapacak.

Dünyanın en ünlü polisiye yazarlarından Agatha Christie'nin doğumunun 125. yılında onu anmak için 22-24 Ekim 2015 tarihleri arasında Pera Palace Hotel Jumeirah’ta bir dizi konferans, Türkiye polisiye romanları ve dünya polisiye edebiyatında İstabul'un yeri konulu paneller düzenlenecek. Ayrıca Beyoğlu'nda bulunan popüler kitabevlerinde düzenlenecek polisiye geceleri de festivale renk katacak.

"Kara Hafta İstanbul" etkinliği kapsamında söyleşi yapacak yazarlar arasında Türkiye'nin en önemli polisiye yazarlarından Ahmet Ümit ve Celil Oker bulunurken, İngiltere'den Alexander McCall Smith, İtalya'dan Roberto Constantini, Amerika'dan Leslie Klinger ile Kolombiya'dan Mario Mendoza Zambrano da katılım gösterecek.

Etkinlik programı şöyle:

22 Ekim Perşembe 19.00 Pera Palace Hotel Jumeirah, Açılış Resepsiyonu
23 Ekim Cuma 10.00-12.00 Anma ve Konferans, Agatha Christie’nin Doğumunun 125. yılı
23 Ekim Cuma 14.00-16.00 Türk Polisiye Edebiyatı Gündemi, Türkiye’de Polisiye Romanın 125 yıllık Öyküsü & Erol Üyepazarcı’nın Emeğine Saygı
24 Ekim Cumartesi 10.00-16.00 Konferans, Dünya Polisiye Edebiyatı’nda İstanbul
24 Ekim Cumartesi 19.00-22.00 Beyoğlu Kitapevleri Buluşmaları

Artfulliving

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir