Görüş Bildir
Haberler
Maske Kimsin Sen Şövalye'nin Kim Olduğu Ortaya Çıktı! Şövalye Maskesinin Altındaki Ender Saraç Kimdir?

Maske Kimsin Sen Şövalye'nin Kim Olduğu Ortaya Çıktı! Şövalye Maskesinin Altındaki Ender Saraç Kimdir?

Müge Kakşi
15.01.2022 - 22:44

1 Ocak'ta FOX TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Maske Kimsin Sen programı tüm hızıyla ekranlara devam ediyor. Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol'un jüri koltuğunda oturduğu yarışmada birbirinden ünlü isimler maskelerin ardında performanslarını sergiliyor. Tansel Öngel'in sunumu üstlendiği programda her hafta bir ünlü maskesini çıkararak yarışmaya veda ediyor. Bu hafta veda eden maske ise Şövalye oldu. Şövalye maskesinin altından Ender Saraç çıktı. Ender Saraç kimdir? Ender Saraç kaç yaşında ve nereli? Tüm bu soruların cevaplarını haberimizde sizler için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

FOX TV'nin yeni eğlence programı Maske Kimsin Sen'de bu hafta veda eden isim belli oldu. Haftalardır Şövalye maskesiyle performansını sergileyen ünlü isim Ender Saraç çıkarak yarışmaya veda etti. Daha öncede Canan Karatay olarak tahmin edilen ünlü isim Ender Saraç çıkınca izleyiciler araştırmaya başladı. İşte Ender Saraç'a dair tüm detaylar...

Maske Kimsin Sen Şövalye Ender Saraç Kimdir? Ender Saraç Kaç Yaşında?

Maske Kimsin Sen Şövalye Ender Saraç Kimdir? Ender Saraç Kaç Yaşında?

Ender Saraç, 1959 yılında İzmir'de doğmuştur. Bornova Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden doktor olarak mezun oldu. Mezun olduktan sonra mecburi hizmetini Erzurum ili İspir ilçesi Kırık Nahiyesi ve köylerinde yaptı.

Askerliğini tabip asteğmen olarak Çorlu'da Alay Tabibi olarak yaptı. Askerlik dönüşü İzmir'e giderek Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde Aile hekimliği ihtisasını tamamladı.

1990 Yılından bu yana Ayurveda çalışmaları yapan Ender SARAÇ İzmir'den İstanbul'a geldiği ilk yıllarda Nükhet Duru ile beraber UNİFORM Sağlık ve Estetik Merkezinde çalıştı. 1989-1995 yılları arasında İsviçre, Hollanda, Almanya ve Hindistan'da ayurveda vb. Hindu tıp bilimi konularında eğitim gördü.

1994 yılında Türkiyenin ilk Doğal Tıp ve Estetik Merkezi olan 'HAY SAĞLIK Merkezi'ni kurdu. Ayrıca Türkiye'nin ilk Doğal Arınma Merkezi olan Ulus'taki Doğa Arınma Merkezi'nin de kurucularındandır. Dr. Ender Saraç'ın ayrıca Türk Akupunktur Derneği'nin bir buçuk yıl süren kurslarını bitirerek aldığı, Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı Akupunktur sertifikası da bulunmaktadır.

Ender Saraç Kariyeri ve Evliliği

Ender Saraç Kariyeri ve Evliliği

İşyeri hekimliği sertifikası da olan Saraç, astroloji, meditasyon, reiki, NLP, yoga gibi çeşitli özel gelişim ve spiritüel eğitim programlarına da katılmıştır.

Ender Saraç, Show TV' de 2008 ve 2009 yıllarında 'Ender Saraç'la Sağlıklı Günler' Programı yaptı. CNN-Türk,TRT-1 ve TRT-int, ATV gibi çeşitli kanallarda toplum sağlığını ilgilendiren konularda düzenli programlar da yapmıştır. Posta Gazetesi'nde sağlık konularında yazılar yazmaktadır. Özel Hay Polikliniğinde çalışmalarına devam etmektedir. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Ender Saraç, 1988 yılında Sevgi Saraç ile evlendi. Özcan adında bir çocukları oldu. 2004 yılında boşanma davası açtı. Ancak eşi boşanmaya yanaşmayınca dava reddedildi. Saraç çifti de ayrı yaşamaya başladı. 2011 yılında boşanabildi. Ender Saraç, Benan Kurtuluş ile 7 Ekim 2013 tarihinde evlendi. Mikail adında bir oğlu ve 2014 şubat doğumlu bir kızı vardır.

İlgili Haberler

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
2
1
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın