Konulu Filmler İzleyerek Öğrenmenizin Zor Olduğu Tüyler Ürperten BDSM Gerçekleri

10PAYLAŞIM

1. İlk olarak, BDSM'in tanımı ile başlayalım. BDSM, esaret ve disiplin (Bondage & Discipline), egemenlik ve boyun eğme (Dominance & Submission) ve sadizm ve mazoşizm (Sadism & Masochism) içerir.

BDSM'in farklı tercihlere sahip farklı insanların özelliği olduğu için terimler bu şekilde bir araya toplanmıştır.

2. Her zaman seks içermez ama olabilir.

Çoğu insan BDSM'nin her zaman sekse bağlı olduğunu düşünür. Ancak seks olmadan da BDSM olabilir. İkisi de çok yoğun duygulardır. Bu yoğun duygular seks ile de sonuçlanabilir.

3. İnsanlara zarar veren bir şey olarak düşünülmemelidir.

BDSM ile ilgili en yaygın ve sinir bozucu yanlış anlamalardan biri taciz veya aile içi şiddete neden olarak gösterilmesidir. BDSM'den zevk almak birinin cinselliğinin ve yaşam tarzının sadece bir yönüdür.

4. Her zaman hayır diyebileceğinizi bilin.

Yeni başlayan pek çok insan bunun 'ya hep ya hiç' olduğunu düşünüyor. Örneğin, belirli koşullar altında itaatkâr olmaktan zevk aldığınız için bunun mutlaka dahil olmadığınız bir sürü itaatkar veya mazoşist davranışı kabul etmeniz gerektiği anlamına geldiğini düşünebilirsiniz. Ancak bu kesinlikle yanlış. Bu anı yaşayıp yaşamamak tamamen sizin tercihinizdedir.

5. Grinin Elli Tonu filmi, BDSM topluluğunda çok utanç verici kabul edilir.

Kendinizi bir BDSM buluşmasında bulursanız eğer Grinin Elli Tonu filminden bahsetmeyin. Bu filmlerin BDSM topluluğunun doğru bir temsili olmadığını düşünürler.

6. Kırbaç ve zincir her zaman olmak zorunda değildir.

Bazı sadizm ve mazoşizm meraklıları için kırbaç ve zincir olmazsa olmaz olsa da herkes için zorunlu değildir. Herhangi bir araç kullanmadan da yapılabilir.

7. BDSM anlarını 'sahne' olarak adlandırırlar.

BDSM'de her zaman cinsel birliktelik olmadığından, bir BDSM deneyiminden sonra mutlaka biriyle seks yaptığınızı veya bağlandığınızı söylemezsiniz. Bunun yerine bu anlar için sahne ismi kullanılır.

8. Baskınlar, itaatkarlar, üstler ve altlar gibi terimler vardır.

Muhtemelen baskınlar ve itaatkarlar hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur. Ancak BDSM'ciler kendilerini tanımlamak için üstler ve altlar terimlerini de kullanabilir.

9. İstediğiniz kadar basit veya teknik olabilir.

Belki bağlanma düşüncesi sizi heyecanlandırabilir ve şaplak atmaktan hoşlanırsınız. Ne kadar teknik dahil etmek ya da basitleştirmek tamamen sizin elinizde.

10. Detaylarına girmeden önce araştırma yapın.

Bir göz bağı ya da tüylü kelepçe ile başlamak istiyorsanız eğer bir endişeniz olmasın, ancak bazı zorlu araçlarla oynamadan önce bunu nasıl güvenli bir şekilde yapacağınızı öğrenmeniz gerekir. Ne yaptığınızı bilmiyorsanız bir ip veya kırbaç bile tehlikeli olabilir.

11. Bilgilerinizi çeşitli kaynaklardan almanız önemlidir.

BDSM'i ilk kez deneyen birçok insanın yaptığı bir hata sadece bir kişiden fikir almalarıdır. Sadece bir bakış açısı ile kendinizi sınırlandırmak size zarar verebilir.

12. Güvenliğin çok önemli olduğunu unutmayın.

Halka açık etkinliklerde bile her yerde kamera vardır. Bir kırbacın yanlış kullanımı bile kötü sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden güvenliğe son derece önem verilir.

13. Hollywood filmlerinde veya pornolarda ortaya çıkardığı kadar spontane gelişmez.

Bir anda içinde fantezi oyuncakları ile dolu bir odaya düşme ihtimaliniz oldukça düşüktür. Bunu gerçekten yapan insanlar bu konuda çok temkinli davranıyorlar. Doğru yer, doğru zaman ve doğru ekipman olmalıdır. Acil bir durumda kişiyi kurtarabileceğinizi bilmelisiniz.

14. BDSM sahnesi tek eşli, çok eşli veya istedikleri her şekilde olabilir.

BDSM ile ilgilenen herkesin birden fazla cinsel partneri olmak zorunda değildir. Tek eşli olarak da bunu gerçekleştirebilirsiniz.

15. Mevcut ilişkinizde bunu gündeme getirmek istiyorsanız, kesinlikle yapın.

Ortaya çıkaramayacak kadar gergin olan ve sonra partnerlerinin de aynı fanteziye sahip olduğunu öğrenen pek çok insan var. Bu yüzden partnerinize BDSM hakkında düşüncelerini sorabilirsiniz.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

BDSM Fetişlerinin Popüler Fantezisi: Yarı Çıplak Bir Şekilde İple Bağlanarak Haz Alma Sanatı Shibari - onedio.com
BDSM Fetişlerinin Popüler Fantezisi: Yarı Çıplak Bir Şekilde İple Bağlanarak Haz Alma Sanatı Shibari - onedio.com
Sahibeler ve Köleler! 140 Journos'un Yayınladığı 'Haz' İsimli BDSM Videosunda Bulunan Aşırı İlginç Detaylar - onedio.com
Sahibeler ve Köleler! 140 Journos'un Yayınladığı 'Haz' İsimli BDSM Videosunda Bulunan Aşırı İlginç Detaylar - onedio.com
Rusya'da BDSM Kulübüne Baskın Yapıldı, Çok Sayıda Kırbaç ve Seks Oyuncağı Ele Geçirildi: 'Canlarını Acıtabilirsin' - onedio.com
Rusya'da BDSM Kulübüne Baskın Yapıldı, Çok Sayıda Kırbaç ve Seks Oyuncağı Ele Geçirildi: 'Canlarını Acıtabilirsin' - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
chuck-berry

Partnerlerinizi iyi seçin,oyunun keyfi kaçmasın sonra ;)

dreadknight

Female domination cok daha iyi bana göre ama fotograflarda hiç yok

babasi-kilikli

Gayette güzel neresi tüyler ürpertici

gollum

Beyaz kıçım deeee. Deeee :)

bbbbb

Bu bilgilerin tam olarak neresi tüyler ürpertici? İlgi çeksin diye alakasız başlık atmayın.

Görüş Bildir