Sahibeler ve Köleler! 140 Journos'un Yayınladığı 'Haz' İsimli BDSM Videosunda Bulunan Aşırı İlginç Detaylar

104PAYLAŞIM

140Journos, gündem yaratan videolar serisine bugün bir yenisini daha ekledi. BDSM konusunun işlendiği videoda haz için kendi iradesiyle acıyı yücelten insanlar var. Detaylar çok ilginç!

Dikkat: AŞAĞIDAKİ İÇERİKTE RAHATSIZ EDİCİ VE +18 DETAYLAR BULUNABİLİR.

Video BDSM topluluklarında "Sahibe" olarak anılan bir kadının konuşmasıyla başlıyor. Sahibe'ye göre bu tür sadist ya da mazoşist eylemleri, çoğu insan "fantezi" olarak yatak odasında deniyor.

Sahibe masada yemek yerken "Köle" olarak tanımlanan erkeğin yerde, kendisine konulan tabakta yemek yediğini görebilirsiniz. Yalnız şu detayı atlamamak lazım, bu "Köle"nin de rıza gösterdiği bir eylem anlatılanlara göre.

Birbirlerini bir internet sitesi üzerinden bulan Sahipler, Sahibeler ve Köleler bir araya gelerek çeşitli organizasyonlar düzenliyorlar. Bazılarının cinsel ilişki talebi bile yok üstelik; aradıkları şey tamamen itaat.

Videoda BDSM mensuplarının iğne, kırbaç gibi çeşitli kesici ve delici aletlerin kullanıldığı da görülüyor. Üyelerden biri bu durumu "Acıda huzur buluyorum" şeklinde açıklıyor.

Sahibe olarak konuşan bir kadın, kahvesinin getirilmesini, masajının yapılmasını, evinin temizlenmesini ve faturalarının ödenmesini sevdiği için sahibe olmaktan mutlu olduğunu dile getiriyor.

Köle olarak adlandırılan erkekler de memnuniyet ve mutluluk verdiği için haz aldığını söylüyor. Ki bu köleler de kendi beyanlarına göre evli olduklarını dile getiriyorlar.

Videoda yer alan bu çift de evli ve birbirlerinin bilgisi dahilinde başkalarıyla BDSM ilişki yaşadıklarını söylüyorlar. Kendilerine sapık ya da başka şeyler denmesini de umursamıyorlar.

Sahibe olarak kendini tanıtan bu kadın da, "kölesinin" kendi canını yakmak için ne kadar ısrar ettiğinden bahsediyor. Bu talep sonucu köle erkekte kalıcı izler bile oluşmuş.

Sahibe olan bir kadın, kölesinin giyim kuşamı, iş hayatı ve beslenmesinden sorumlu olduğunu da söylüyor. "Yönetmek" kavramının bunu gerektirdiğini de ekliyor.

Olay bugün sosyal medyada patlayınca kullanıcılar da çeşitli yorumlarda bulunda. Ekşi Sözlük yorumlarından bazıları şöyle örneğin:

Twitter'da da durum farklı değil; yorumlara göre herkesin farklı bir bakış açısı var.

Belgeselin tamamını izlemek isterseniz buradan bakabilirsiniz. Ancak uyaralım, rahatsız edici ve +18 görüntüler içerir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fuhusturucu

Varsa bende alırım bi bayan köle

elaria

ekisde 2.yorumu yapan alksiladim seni,dedigi laf yalnz bu sacmalik icin degil gunumuzdeki bir cok sey icin gecerli.adi arzu,bu yorumu da sil

Gizli Kullanıcı

sigara ve alkolünüze alüminyum katarlar :D gümlersiniz sonra böyle olursunuz marazallah :D ha bide sik-ara içiyorsanız da herkesin uzattığı çakmaktan ateş yakmayın. özellikle şu maymunların uzattığı :D çakmağın içinde toz alüminyum olabilir. karılarınıza konabilmek için ülkeye 50 bin türlü genital enfeksiyon taşıdılar. eğer kıymetli biri iseniz sakın fetoya gladioya mafyaya çalışan büfelerden içki almayın. bazı büfeler orijinal satıyor ama çoğu ucuz alkolden üretilenleri satıyor hele ki yakışıklı bir Türk genci olup fişlenmiseniz aliminyumla testisleriniz küçülür. ülke kaos yeri boşuna demiyorum. bir çok yakışıklı gencimizi b-am-ya bırakmışlar. b latin sembolizmin lanet ve korku anlamına gelir. b-akt-eri :D b-am-ya olursunuz :D

Gizli Kullanıcı

ali-minyum. minyon kaldı yarraklar pipi oldu. zeh-ir. kis-ir :D sigara ve alkol içerseniz böyle vurdurursunuz kendinize. pallahtan ben tanrıyım da bişe olmadı bana. alkole ve sigaraya toz alüminyum 24 konuluyor. ve erkekler güm. :D 1 defa sün-et olmuyor Türk erkekleri 2-3-4.... sonra tekrar sel- amın alayı gümmmmmmmmmmm

halukttldl

BDSM 'ciler özelden mesaj atabilirler :)

Görüş Bildir