Görüş Bildir

etiket Kız Kardeşlik Kazanacak! “Kadın Kadının Kurdudur” Sözünün Doğru Olmadığını Kanıtlayan Ünlüler

Haberler
> Kız Kardeşlik Kazanacak! “Kadın Kadının Kurdudur” Sözünün Doğru Olmadığını Kanıtlayan Ünlüler

Ünlüler dünyasında hep tartışmalar, kavgalar mı konuşulacak? Tabii ki hayır! İşte çok yakın arkadaş, hatta dost olan ünlü kadınlar...

Medcezir dizisinde tanışan ve o zamandan bu yana arkadaş olan Serenay Sarıkaya ile Hazar Ergüçlü sık sık bir araya geliyor.

Sosyal medyadan da fotoğraflarını paylaşan ikili ünlülerin dost olmayacağı düşüncesini yerle bir ediyor.

Onların dostluğu ise yıllar yıllar öncesine dayanıyor. Beren Saat ile Belçim Bilgin birbirlerine iyi günde de, kötü günde de her zaman destek oluyor.

Öyle iyi dostlar ki, Belçim Bilgin doğum yaptığında Beren Saat hastanede onun yanında refakatçi olarak kaldı.

Hani derler ya dizi aşkı diye, işte onlarınki de dizi dostluğu... Melekler Korusun dizisiyle tanışan Özge Özpirinççi ile Selin Şekerci'nin dostluğu yıllardır sürüyor.

Instagram hesaplarından sık sık birbirlerine sataşan ikili yakın arkadaşlığın adeta kitabını yazıyor.

Yazlıktan çocukluk arkadaşı olan Sinem Kobal ile Yasemin Özilhan da sık sık bir araya geliyor.

Hani derler ya, "Ben onun ciğerini bilirim" diye; işte onlarınki böyle bir dostluk... Her daim bir arada olan ve evlerinde bir araya gelen ikilinin alışveriş kaçamakları da sık sık gazetelere konu oluyor.

İkisi de en zorlu rollerin altından başarıyla kalkan Türkiye'nin en iyi kadın oyuncularından... Dolunay Soysert ve Songül Öden güzel kadınların dost kalamayacağı görüşünün adeta antitezi gibi.

Sık sık bir araya gelen ve tatile çıkan ikili Instagram hesaplarından da estetik fotoğraflar paylaşıyor.

Son dönemin popüler ismi Neslihan Atagül Doğulu ve oyuncu, internet fenomeni Aslı Kızmaz'ın dostluğu da insana mutluluk veren cinsten...

Aslı Kızmaz, Neslihan Atagül Doğulu'nun nikah şahidiydi; işte o derece yakın arkadaşlar...

Magazin dünyasından olabildiğince uzak duran ve ilişkilerine ve işlerine konsantre olarak herkese parmak ısırtan Hazal Kaya ve Ceyda Düvenci birbirlerine her zaman destek oluyor.

En zor günlerini bir arada atlatan ve sık sık Ceyda Düvenci'nin evinde bir araya gelen ikili dostluğa dair insana umut veriyor.

Tatillerini bir arada geçiren ve birlikte kaliteli zaman geçirmeye özen gösteren bir diğer dosluk da Merve Boluğur ve Yağmur Tanrısevsin'in...

Merve Boluğur'un geçirdiği zor günlerde her zaman yanında olan Yağmur Tanrısevsin'in kadirşinaslığı herkese nasip olmaz...

Muhteşem Yüzyıl dizisi biteli çok oldu ama onları dostluğu baki...

Cansu Dere, Selma Ergeç ve Nur Fettahoğlu tatlı dostlukları ve her zaman birbirlerine destek olan tavırlarıyla herkese örnek oluyor.

Selma Ergeç'in de dediği gibi: "Size doyum olmaz."

Ve bir üçlü kadın grubu daha...

Ünlüler dünyasında mütevazılığın kitabı yazılacaksa ilk üçe mutlaka girecek olan Arzum Onan, Azra Akın ve Songül Öden'in dostluğu yıllar öncesine dayanıyor.

Geçen yaz Azra Akın'ın düğününde hep birlikte göbek atan üçlüyü çok beğeniyor, her zaman böyle olmalarını diliyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1219
574
36
32
23
21
13
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
SosyoPsikoloji

Kadın kadının değil, şu devirde insan insanın kurdudur. Herkes bir diğerinin ne bok olduğunu biliyor ama hem toplumsal hem de bireysel olarak ötekine muhtaç ... Devamını Gör

SosyoPsikoloji

ben ne diyom aq

merve boluğur ve yağmur tanrısevsin..iki güzel başak burcu..

ladyescobar

NUR ÇOKZEL