Kazanımız Gıybet Ateşiyle Harlanıyor! İşte Karşınızda Haftanın En Skandal Dedikoduları! 😂

946PAYLAŞIM

Bu hafta, artık Koç burcu sezonu olmasından mı bilinmez, ünlüler aşklardan çok atarlı giderli tavırlarla gündeme geldiler. Ateşli bir haftaydı anlayacağınız!

Hadi, gelişmelere bakalım. Çekirdekler hazır mı?!

1. Haftaya Hakan Peker'in bu kaba hareketine şaşırarak başladık. Kendisinden hiç beklemezdik doğrusu!

Engelliler ile yapılan programda, sahneyi engelli sanatçılarla paylaşıp şarkı söylerken; rejiye "neden beni çekmiyorsun?!" diye sinirlendi ve sahneyi terk etti.

Bu hareketi sadece seyirciye değil, sahneyi paylaştığı diğer sanatçılara da saygısızlıktı doğrusu.

Şaka Değil! Hakan Peker Engelliler İçin Yapılan Programda Rejiye "Seyirciyi Çekme Beni Çek" Diyerek Yayını Terk Etti - onedio.com
Şaka Değil! Hakan Peker Engelliler İçin Yapılan Programda Rejiye "Seyirciyi Çekme Beni Çek" Diyerek Yayını Terk Etti - onedio.com

Açıklama yaparak hareketinin kendi açısından haklı olduğunu belirtmeye çalışsa da, onun yerine seyircilerden ve sanatçı arkadaşlarından samimi bir özür dilemesi daha şık olurdu bizce. Yakışmadı!

2. Yeşim Salkım ise bir süredir gündemden düştüğünün farkına varmış olacak ki; bu hafta yine birilerine savaş baltasını gösterdi ama kime anlamadık! 😂

Bundan sonra kendisi kavga etmekle uğraşmayacak ve direkt olarak avukatına yönlendirecekmiş. Kaos istiyor, ateş istiyor! 😂

3. Eliz Sakuçoğlu ise bu haftanın en talihsiz ünlüsüydü bizce... Gelin bunu açalım biraz:

Eliz'in eski sevgililerinden biri, Murat Boz'un Eliz tarafından aldatıldığını iddia etti. Eliz ise bu haberleri yalanladı. Bizim bildiğimiz kadarı ile bu evlilikten, kalbi kırık ayrılan taraf Eliz'di ve hatta Murat Boz'un askere gitmemek için Eliz'in Almanya vatandaşlığını kullandığı dahi söyleniyordu. İhanet dedikodusu yeniden ve alakasız bir şekilde ortaya atılınca, Murat Boz'un hayranları adeta örgütlenerek Eliz'i linç ettiler. Oysa o sırada Eliz'in gündeminde başka bir konu da vardı...

Diğer konu, Eliz'in kardeşinin trans geçiş sürecini tamamlayarak yeni kimliğine Poyraz Sakuçoğlu olarak kavuşmasıydı. Bu konuda da çirkin yorumlar yapıldı.

Eliz, kardeşinin geçiş sürecine dair yazılan kötü yorumları böyle savuşturdurdu:

“Canım kardeşim kararını ilk benimle paylaştı. O anki hislerimi anlatsam kitap olur. Tanınmış biri olmamdan dolayı kendinden çok beni düşünmüş, bana gelebilecek zararları hesap edip rızamı istemişti. ‘Yürü be koçum, hayat senin hayatın’ demiştim. Ancak değişim sürecin başlaması ile Poyraz’a verdiğim cesaretin yerini türlü türlü korkular aldı. Yanıma geldi ve ‘Ben senden daha t... bir kadın görmedim, iyi ki benim ablamsın’ sözleri ile yüreklendirdi. Kardeşimle gurur duyuyorum. Dünyaya bir daha gelecek olsam Allahımdan yine aynı anne-babayı ve yine aynı kardeşi dilerdim."

Fakat kısa sürede kötü yorumlara ve Murat Boz fanlarının saldırına dayanmayarak Instagram hesabını kapattı. Keşke Murat Boz, bu konuda bir açıklama yaparak eski eşinin sanal linç edilmesine göz yummasaydı. Malum, Murat Boz da pek sağlam pabuç sayılmaz söz konusu sadakat olunca...

4. Şeyma Subaşı olmadan bir Gıybet Kazanı olabilir mi sizce?! Elbette hayır! O yine iki ayrı gündemle kazanımıza düştü.

Şeyma Subaşı olmadan bir Gıybet Kazanı olabilir mi sizce?! Elbette hayır! O yine iki ayrı gündemle kazanımıza düştü.
Şeyma Subaşı olmadan bir Gıybet Kazanı olabilir mi sizce?! Elbette hayır! O yine iki ayrı gündemle kazanımıza düştü.

İlki Bebek'te açacağı kafe ile alakalı... Mekanı belirlediler! Şeyma Subaşı, Bebek halkına sağlıklı yiyecekler satacak! Kokonut suyu olur kesin menüde! 😂

Diğer gündeme geliş sebebi ise Acun Ilıcalı'nın verdiği röportajdı. Acun Ilıcalı, "Şeyma'yı isteyen bendim. Beni reddettiğinde dahi peşini bırakmadım. Şeyma aşırı dürüst bir kızdır" diyerek eşini yine savundu.

5. Alişan, Buse Varol'u istemeye gitti; fakat ardından çıkan haberlere sinirlendi!

Alişan, Buse Varol'u istemeye gitti; fakat ardından çıkan haberlere sinirlendi!
Alişan, Buse Varol'u istemeye gitti; fakat ardından çıkan haberlere sinirlendi!

Kızı istemeye gitmeden önce "Sponsor aranıyor" tarzında bir "şaka" yapmıştı. E bu şakaya dair haberler çıkınca da sinirlendi! Ne diyebiliriz ki...

6. Caner Toygar, Instagram'da canlı yayın yaparak intihar etmeye kalktı... 😱

Caner Toygar, Instagram'da canlı yayın yaparak intihar etmeye kalktı... 😱
Caner Toygar, Instagram'da canlı yayın yaparak intihar etmeye kalktı... 😱

Pek çok depresif post girdikten sonra canlı yayın açtı ve ağlayarak veda etti. Ardından ise onu kurtarmaya gelenler aracılığı ile haberdar olduk. Murat Övüç onlardan biriydi. Caner hastane odasında iyi görünüyordu. Şimdilik bir sorun yok gibi ama bu adamın sinirleri baya bozuk olmalı... Kafasında bardak kırmaktan tutun canlı yayında intihara kadar! Umuyoruz ki bir uzmandan yardım alır.

7. Can Bonomo'ya yapılan bu dolandırıcılık girişimi ise insanlığımızdan utandırdı.

Bir insanın en derin yarasını, en hassas duygularını para için böyle acımasızca deşmek hangi vicdana sığar?!

Can Bonomo'ya yapılan bu ahlaksızlığa sosyal medyadan da büyük ses geldi.

Dolandırıcılıkta Son Nokta! Can Bonomo'nun Ölen Annesinin Facebook Hesabını Hacklediler, Para İstediler! - onedio.com
Dolandırıcılıkta Son Nokta! Can Bonomo'nun Ölen Annesinin Facebook Hesabını Hacklediler, Para İstediler! - onedio.com

Cahil ve saf insanları belki de bu yollarla dolandırıyorlardı... Yazıklar olsun!

8. Haydi biraz aşk konuşalım şimdi... Bir zamanlar birlikte olan Ahmet Kural ve Hadise'nin yeniden yakınlaştığı iddia ediliyor!

Şu Hadise artık bir mutlu olsun ya! 

Bu habere iki taraftan da bir onay yahut yalanlama gelmedi. Bakalım neler olacak.

9. Bu sırada Sıla ise saçlarını yeniden boyattı...

Merve Boluğur gibi o da... Değmez, kızlar! Değmez! Saçlarınızı oryelle yıprattığınızla kalırsınız! 😂

10. Bu Gıybet Kazanı'nda Arda Turan'a hiç acımayız biz; fakat bu hafta yine düzgün bir açıklama yaparak takdiri haketti.

Geçen hafta bildiğiniz gibi Aslıhan Doğan'a "Arda Bey size konuşma yasağı mı getirdi?!" diye soran muhaberin kafasını gözünü kıracağını söylemişti. 😂

Bu hafta ise "Konuşmama hakkımıza saygı göstermelisiniz. Sonuçta benim eşim köle değil. Siz ona ‘Eşiniz konuşma yasağı mı koydu?' diye soruyorsunuz.” diye durumu açıkladı. "Köle değil" gibi laflar, aferin Arda.

11. Biraz mideniz kalkacak şimdi... Malum şahıs bu hafta yine kadınlara nefret saçtı!

Bir programa çıkan N.D., “Kocam olsa yastıkla boğardım" cümlesini kuran Seda Akgül için "Ben de kaşarlarla evlenmem desem doğru olur mu?" dedi. Bir kadına "kaşar" demek dışında kendisini savunma yolu bulamamasına ne diyebiliriz ki?!

12. Ardından Seda Akgül'den sağlam bir cevap beklerdik ama o da iğrenç bir açıklama ile kızdırdı!

Cinsiyetçi adamın saldırısına uğrayan kadından transfobik sözler geldi.

Seda Akgül, Selin Ciğerci'nin evlilik haberini verirken "Bu bile evleniyor. Ben ameliyatsızım ben niye evlenemiyorum. Ben nasıl vereyim şimdi bu haberi" gibi cümlelerle Selin Ciğerci'ye berbat laflar etti.

Bir kadının en mutlu günlerinden birinin haberini böyle nefret dolu sözlerle yapmak hangi habercilik ahlakına yakışır ayrıca?!

Selin Ciğerci ise son derece kaliteli bir cevap verdi. Tabir-i caizse adeta "kapak" yaptı!

"Umarım siz de mutlu olursunuz evlenirsiniz, biz de tebrik ederiz Seda Ablacım , o gün çok üzüldüm ve saatlerce ağladım, aslaaaa unutmam" dediği mesajda; Seda Akgül'e Nihat Doğan'ın iğrenç lafları için destek olmak istediğini de belirtmişti.

Biz senin adına çok sevindik Selin! Umuyoruz ki çok mutlu olursun!

Böyle nefret dolu söylemlere karşı tek bir gözyaşı dahi akıtmaman dileğiyle.

13. Demet Akalın, tatilden dönünce laf sokma olimpiyatlarına geri döndü tabi ki! 😂

"Sahtekar değil, güzel dost biriktirin. Sizinle işi bitince düşmanınızın kucağına koşanı bulmayın." derken kime gönderme yapıyordu sizce? Elbette ki Seren Serengil'e!

14. Bu ay erkek ünlülerimiz de zayıflama yarışına girip vücutlarını bolca sergilediler. İşte Cem Yılmaz ve Sinan Akçıl!

Bu ay erkek ünlülerimiz de zayıflama yarışına girip vücutlarını bolca sergilediler. İşte Cem Yılmaz ve Sinan Akçıl!
Bu ay erkek ünlülerimiz de zayıflama yarışına girip vücutlarını bolca sergilediler. İşte Cem Yılmaz ve Sinan Akçıl!

Sinan Akçıl bir fitness dergisine kapak oldu fakat kaslarının Photoshop olduğu iddia edildi.

15. Veeee Prenses Aleyna artık 18 yaşında!

Reşit oldu! Artık rahat rahat dünya starı olabilir! 😂

Doğum günü partisi Bostancı Gösteri Merkezinde, şahane bir konserle kutlandı. Aleyna'nın şovları baya iyiydi doğrusu! Biz onunla evin en küçük kız kardeşi gibi alay etmeyi, kızdırmayı seviyoruz ama yiğidin hakkını da teslim etmek gerek, baya başarılıydı!

16. Sinem Kobal ise oyunculuğa ara verdiğinden beri yeni girişimler peşinde koşmaya devam ediyor.

En son moda üzerine eğitim alacağını açıklamıştı. Bu hafta ise yemek sektörüne yönelme kararı almış. Dersler alıyor ve bir restoran açma planı yapıyormuş. Bizce gayet iyi; boş boş durmuyor, kendisine daima en iyi olabileceği bir meşgale arıyor.

17. Geçen hafta hacklenen ve hesaplarından mahrem fotoğraflar paylaşılan Berk Oktay ve eşi; bu hafta Instagram hesaplarını açtıkları gibi gene hacklendiler!

Nasıl bir düşmanları varsa artık?! 

Yine mahrem fotoğraflar paylaşıldı, üstelik bu sefer Berk Oktay'ın yabancı bir kadınla öpüştüğü bir kare dahi vardı. Neler oluyor yahu?! 😱

18. Son olarak da... Bu bir dedikodu değil fakat Tarkan'ın bu döner yerken çekilmiş fotoğrafını bizce görmeniz gerekiyor.

Bu kareyi de sizlere sunduktan sonra kazanımızın kapağını kapatıyoruz. Haftaya görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
_oishii_

tarkan şey gibi davranmıyo mu, sanki aslında dil normalde olması gereken bir uzvumuz değilmişte sonradan yerleştirilmiş ve bi türlü nasıl hakim olacağını bilemiyormuş gibi

arda-dogan1

Şu Nihat Doğan'ı görünce ekrana yumruk atmak istiyorum.Bu insanlar senin yaptığın pislikleri unutur mu sandın.Özgecan'ın arkasından söylediklerini unutmadım unutmayacağım.

gam6

#6 ne ekersen onu biçersin ...

omeravc912gmail.com

Alişanla evlenen kadının aklın sağlığından şüphe ederim

horusunsozu

Ahmet Kural Sıla'dan sonra kiminle çıkarsan çık, çıta hep alçakta kalacak dostum...

Görüş Bildir