Şaka Değil! Hakan Peker Engelliler İçin Yapılan Programda Rejiye "Seyirciyi Çekme Beni Çek" Diyerek Yayını Terk Etti

-
Abone ol

Dün TRT Müzik'te gerçekleşen canlı yayında çok ilginç bir olay yaşandı. İlginç olmasının ötesinde, insanların tepkisini çeken bir olay demek daha doğru olur...

TRT Müzik kanalında usta sanatçı Metin Özülkü ve orkestrasının gerçekleştirdiği çok güzel bir program var. Adı "Engelsiz Sahne"

Programın amacı, müzik aşkı engel tanımayan yıldızların ünlü sanatçılarla aynı sahneyi paylaşması. Engelli kardeşlerimiz için oldukça zarif düşünülmüş bir program.

Programa her hafta farklı sanatçılar davet ediliyor. Bu haftanın ünlü konuğu da daha önce ilan edildiği gibi Hakan Peker oldu.

Programda her şey oldukça iyi giderken Hakan Peker'in bir andaki çıkışı herkes tarafından büyük şaşkınlıkla karşılandı.

Hakan Peker "Seyirciyi çekeceğine beni çekmen lazım burda Reji! Bak! Anladın mı? Yanlış yerleri çekiyorsun..." şeklinde kimsenin anlam veremediği bu çıkışı yaptıktan sonra sahneyi terk etti.

Canlı yayında gerçekleşen bu olaydan sonra sosyal medyadan büyük tepki topladı Hakan Peker

Tepkilerin ardından da kendi Instagram hesabından şöyle bir açıklama yayınladı.

Konuyla ilgili kanaldan ve program yöneticilerinden şu an bir açıklama gelmedi. Bakalım ne gibi gelişmeler yaşanacak?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hipergrafi

Engelliler için yapılan bi TV programında rejiyi 'Beni cekeceksin beni.' Diye azarlayıp yayını terk edeceksin ve egoyla ilgisi yok diyeceksin? Yaptığı açıklamada 'Beni ve Eyüp kardeşimi çekeceklerine...' diye açıklama yapmış. Madem mesele sen değildin niye hala haklılığını savunduğun o salakça tepkiyi ortaya koyarken 'Bizi' değilde 'Beni çekeceksin' diye atar yaptın? (Ha gerçekten aptalca hatalar yapan reji yokmu? Var. Programda çok enteresan bi şey yaşanıyorken en can alıcı noktada izleyiciye, sunucunun yüzüne, daha da komik olanı birilerinin dekoltesine odaklandığı için izleyicinin olayı kaçırmasına sebep olanda var.)

gladiator07

Adamın açıklamalarını okudum gayet düzgün anlatmış. Burda başarısız olan ve eleştrilmesi gereken yıllardır TRT kendini büyük gören de her zaman TRT, İnsanlık hali adamın yüzü düşmüş ayrılmış. Büyültücek birşey göremiyorum.

feline

rejiyle olan meselesini reklam arasında yahut yayın sona erdikten sonra halledebilir. rejiye sinirlendi diye canlı yayında sahneyi terk etmenin açıklanacak hiçbir tarafı yok, ne kadar profesyonellikten uzak kontrolsüz bir sanatçı olduğunu göstermiş oldu. seyirciye, metin özüklüye ve engelli beyefendiye büyük saygısızlıktır bu, yapılan yanlışı savunmayın.

ruveydaaydin

Sahne performansı yapmayan yorum yapmasın lütfen.Hakan pekerin isyanı tamamen işle alakalı.Hiç bir ego göremedim abartmaya bayılıyorsunuz.

fredmayjss

bunu birdaha böyle programaşlra çıkaranın aq

Görüş Bildir