Görüş Bildir
Haberler
İsminin Son Harfini Seç, Seni Sana Anlatalım!

etiket İsminin Son Harfini Seç, Seni Sana Anlatalım!

''Nasıl oluyor ya bu?'' diye düşündüğünü duyar gibiyiz. Oluyor işte hadi gel testi çöz.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

İsminin son harfini seç.

Şöhret sevdalısı!

Şöhret dolu bir hayat planlıyorsun ve hırslı oluşuna bakılırsa bu olacak gibi. Sanki sahne sanatlarına daha yatkın bir karakterin var. Oyunculuk, konservatuar gibi alanlarla ilgilenebilirsin. İnce, kırılgan bir yapın var. Bu durumu insanların gözlerinin önüne çok serme. En zayıf yanlarından faydalanmak için enerji sarf ediyorlar. Gözlerinin içine bakanlar var, senden tek bir ''evet'' bekliyorlar. Ona şans vermek için daha ne bekliyorsun? Esprili ve eğlenceli bir mizacın var. Espirilerine kahkahalarla gülüyorlar. Bu yanını toplumumuz sempatik buluyor. Fast food yemeğe bayılıyorsun. Son zamanlarda sanki biraz göbeği saldın gibi. Azıcık buna ara vermen gerekiyor. Kendinde bir yeniliğe ihtiyacın olduğunu düşünüyorsun. Saçlar mı kesilse veya alışverişe mi çıkılsa bilinmez. Seni senden daha iyi anlayacak dostlarının son zamanlarda senden neden soğudunu düşünüyorsun. Evet bir soğukluk girmiş araya burnumuza kötü kötü kokular geliyor bizden söylemesi. Yine de her şeye rağmen ayakta kalabilen ve kimsenin yıkamadığı bir gururun var. Bunu kaybetme...

Duyguların anlamını arayan!

Senin gibi araştırmacı ve soruşturmacı bir kişi daha görmedik. Sen ''o ne demek, bu nasıl oluyor?'' diye didikleyerek her sonuca ulaşmaya çalışıyorsun. Kendini bu yolda harap ettin be. Bir bakışın altındaki anlamı aramaktan gecelerce uyuyamadın. ''Acaba bana ne ima etmek istedi?'' diye diye çöllere düştün. Gözlerinin içi gülerken, için kan ağlıyordu. Ne mutlu ki o günlerin geride kalıyor. Seni mutlu etmek için etrafında çırpınan insanları fark etmemezlik yapma. Her şeyi senin mutluluğun için yapıyorlar. Sen aşk insanısın bunu biliyoruz. Kalbini bir açtın mı durduramıyorsun. Gururmuş neymiş o da kalmıyor sende. Boş ver zaten aşkta gurur olmaz. Cesaretin ve güçlü yapın sayesinde başına aldığın çoğu beladan kurtulabiliyorsun. Sen çok çılgınsın be canım. Enerjine ve havana kimse yetişemiyor. Bir kıyafeti taşımayı gerçekten biliyorsun. Nasıl giyineceğini ve sana yakışan en güzel renkleri keşfetmişsin. İnsan algısıyla oynamayı biliyorsun. Son dönemlerde bol bol su içmen gerektiğini söylemeden geçemeyeceğiz. Sanki suyu çok aksatmış ve asitli içeceklere yöneliş görüyoruz seni. Hem sağlığın hem kilon için bunlardan uzak durmalısın. Mutlu ol. :)

İnsan algısıyla oynamayı bilen!

Sen kimsin be kardeşim, sihirbaz mı? İnsanların algısıyla oynamayı iyi biliyorsun. Nereye yönlendireceğini ve nasıl kandıracağını. Sevenin kadar sevmeyenin de çok. Bunları kendin belirliyorsun. Sen insanlarla oyun oynuyorsun resmen. Kimin neyden hoşlandığını kavrıyorsun ve ona göre yaklaşıyorsun. Bu senin zeki olduğunu gösteriyor. Sen gerçekten zekisin ve insanlara sana garip geliyor. Kimin ne dediğini anlamaya çalışmıyorsun, zaten zamanla herkes ortaya dökülüyor. Kendini üzmemen için daha güçlü ve kararlı çıkmalısın insanların karşısına. Uzun uzun yolculuklar yapmayı çok seviyorsun. Bu yollar sana uzun düşünceler sonucu doğru kararlar alman için doğru bir tercih. Bir konuyu çok fazla uzatmaktan hoşlanmıyorsun. Hemen konuşulsun ve çözülsün kararındasın. Seni kızdırmak için bazı tavırlara girenler var umursamamak senin elinde olan bir durum. Şanslı hissetmelisin çünkü kocaman ve bağışlayıcı bir kalbin var. Kimse önünde engel olamıyor aldığın kararları hemen uygulamaya geçiyorsun. Mutlu ol. :)

Hayran olunacak kadar sevgi dolu!

Kocaman kalbinin içine kimleri kimleri sığdırabiliyorsun sen be canım. Gülümsediğinde sanki buzullar eriyor, dağlar 5 cm yerinden oynuyor. Sen vicdanınla ve doğrulukla ilerliyorsun hayatta. Seni üzecek çok yaratık var dışarıda sakın buna izin verme. Kendini savunmasını da iyi öğrenmişsin hemen laflar hazır. Haklısın böyle bir çukurda kim olsa öğrenirdi. Güneş gibi parlıyorsun ve çoğu kişi bu güzelliğini kıskanıyor. Seni çekemeyenler anten taksın diyeceğiz fazla mı olacak bilmiyoruz. Karar almak konusunda tek başına davranamıyorsun. Kararsızlık diz boyu sende. Kendini güvende hissetmen uzun zaman alıyor. Bu durum da zaman kaybetmene ve çoğu güzel günlere geç kalmana neden oluyor. Buna izin verme aklına gelen her zaman doğru cevaptır! Açık renklerin ve pastel renklerinin üzerinde doğru durduğunu söyleyebiliriz. Çünkü sen iyiliğin ve sevimliliğin dünyadaki temsilcisisin. Doğru beslenmeye dönem veriyorsun bu senin için çok önemli. Sağlıksız besinlerle dolu bu dünyada en doğru şekilde ve sağlıklı beslenme ömürü uzatıyor. Bilinçli ve akıllı olman kararlılığına yansıtmalısın. Mutlu ol. :)

Mutlak gücü elinde tutabilen!

Bağımsızlığına düşkün oluşun ve sahiplenme duygunla hayata tutunmaya çalışıyorsun. Tırnaklarını takmışsın ve vazgeçmiyorsun. Hırsın gözlerinden okunuyor. Sana kimse bir şeyi yapamazsın diyemez çünkü yapamayacağın bir şey yok. Her şart ve durumda ayakta kalabilen ve bilinçli bir yapın var. Geride durmak sana göre değil, daima ileri! Çevren sana odaklı durumda ve kimsenin önüne geçmesine izin vermiyorsun. Sevdiklerine sınır koyuyorsun fakat kendine sınır konulmasından asla hoşlanmıyorsun. Hep yönetmek istiyorsun, yönetilmekten asla hoşlanmıyorsun. Enerjini boş işlere harcamıyorsun ve böylece çok iyi sonuçlar alıyorsun. Geleceğin yerler en üst zirveler ve bunu hak ediyorsun. İnsanların muhtaç durumda olduklarını belli etmelerine tahammül edemiyorsun. Her zaman güçlü kalabilmek senin için acizliğin en büyük çözümü. Son zamanlarda çok fazla karbonhidrat ile besleniyorsun. Bu yoldan dönmelisin, kilo aldığının belirtilerini göreceksin. Kitap okumayı çok seviyorsun ve boş zamanlarında gürültüden uzak yerlerde kitap okuyorsun. Kendini daha da geliştirmeye bak.

Sakin ve uyumluluk!

Sessiz sakinliğin, uyumlu ve mülayim yapınla her ortama girebiliyorsun. Fazla konuşmak sana göre değil. Genellikle insanları dinlemeyi seversin. Çevrende oluşan kavga, dövüş gerginlikten hemen kaçış arıyorsun. Hayatında olumsuz bir şey olsun istemiyorsun. Kararlılık durumlarını ve sıkıntılı işleri hep öteliyorsun ve son gününe kadar bekliyorsun. Nasılsa vaktin var kim sana ne diyebilir? Huzurlu ortamlar arıyorsun ve kendini rahat hissetmek istiyorsun. Rahat olmadığın her ortamdan bir yalan uydurup kaçıyorsun. Çok sevsen dahi insanlara tahammül etmek istemiyorsun. Arabuluculuğunla tartışmaların aranan yüzü oluyorsun. Kendin hakkında insanlara en ufak bir açık vermekten kaçınıyorsun ve ketumluğun gerçekten saygı duyulacak kadar. Üzerinde baskı kurulmasına asla tahammül edemediğin için iş yerlerinde rahat rahat tutunamıyorsun. Karbonhidratla fazla beslendiğin için kendini rahatsız hissetmen çok normal. Mide ağrılarının arması bu dönemde çok fazla olur. Daha rahat yiyeceklerle beslenmelisin. Herkesin güvenini kazandığın için kimse senden çekinmiyor. Sanata yakınsın fakat uğraşmak istemiyorsun.

Mantıksal ve tartışmacı!

Sana göre her şey mantıksız, uyumsuz ve kararsız. Kim ne diyorsa çok saçma. Her zaman duygularını arka plana atan ve mantığın ne diyorsa kararlı bir biçimde yola devam ediyorsun. Dağlık, ormanlık alanlarda gezmek sana göre en büyük tatil. Deniz, kum güneş aramayanlardansın. Kim ne derse desin sen doğru ve haklısın. Her şeye ufak tefek muhalefetlerin gözden kaçmıyor. Küçük çıkıntılıklar senin işin. Meraklı ve tartışmacısın. Kolay kolay kabul etmiyorsun. En az 5-6 kere düşünmek ve tartışmak istiyorsun bir konu üzerinde. Beyin fırtınası yapmak her zaman doğru sonuçları getirir senin için. Çoğu kez kalabalık ortamlarda ''ben burada ne arıyorum? Ben neredeyim?'' gibi sorularla içine dönüyor ve iç dünyanda kayboluyorsun. Ellerinden tutup içinden dışarıya çıkaracak sevgi dolu birisi aranıyor. Yakında bulacaksın evet. Duygularına daha az dönük olduğun için kırdığın ve üzdüğün kişileri çok geç fark ediyorsun ve gerçekten çok geç oluyor. Estetik kaygısı güdüyorsun ve bu seni deli ediyor. Düz durmayan her şeye takıyorsun. Kendini rahatlatmaya ihtiyacın var. Otur ve bir şeyler iç.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
927
302
257
138
108
60
28
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Sakin ve uyumluluk! Sessiz sakinliğin, uyumlu ve mülayim yapınla her ortama girebiliyorsun. Fazla konuşmak sana göre değil. Genellikle insanları dinlemeyi se... Devamını Gör