Görüş Bildir
Haberler
Hint Astrolojisine Göre 10 Mayıs 2023 Tarihleri Arasında İkizler Burcunda Mars Transiti

etiket Hint Astrolojisine Göre 10 Mayıs 2023 Tarihleri Arasında İkizler Burcunda Mars Transiti

İkizler burcundaki Mars geçişi, Koç, İkizler, Aslan, Başak ve Balık burçlarına kazançlar ve iyilikler getirebilir. Mühendislik veya emlak alanlarında olanlar bu dönemde başarılı olacaklar. Spor alanındaki insanlar parlayabilir. Ancak Yay, Oğlak, Terazi ve Yengeç burçları için finansal dalgalanmalar olabilir. Spekülatif alanlardaki veya işletmelerdeki kişiler finansal olarak kazanç sağlayabilir. Ancak, piyango ve oyun yoluyla da kayıplar olabilir. Medya, yazı ve iletişim alanlarında çalışanlar bu dönemde aşırı eleştiriden veya saldırganlıktan kaçınmalıdır. Reklamcılık ve pazarlama sektöründeki yerliler bu dönemde kaliteli işler yapabilirler ve sonuçları verimli olacaktır.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Aşağıda, İkizler burcundaki Mars geçişinin etkilerini okuyabilirsiniz.

Aşağıda, İkizler burcundaki Mars geçişinin etkilerini okuyabilirsiniz.

Koç: 3. evinizdeki Mars geçişi size medya, iletişim, pazarlama, eğlence ve spor alanında büyük bir fırsat getirebilir. Koç burcu öğrencileri için eğitim ve sınavlarda başarı oldukça mümkündür. Öncelikleriniz konusunda zihniniz açık olacak.

Boğa: 2. evinizdeki Mars geçişi, işinizden maddi kazançlar veya işinizde artış ve terfi getirebilir. Birçok Boğa burcu için birden fazla kaynaktan kazanç olabilir. Tıp sektöründe olanlar gelişebilir ve görevlerini iyi yerine getirebilir. Serbest meslek sahipleri bu dönemde mutlu ve başarılı olabilir.

İkizler: 1. evinizdeki Mars geçişi devlet hizmetleri, siyaset ve spor alanında başarı getirebilir. Spor ve siyaset yoluyla şöhret olasılığı, çok az İkizler burçları için mevcuttur. Serbest meslek sahibi olan İkizler burçları, gelirlerinde ve statülerinde ilerleme görebilirler. Aşk ilişkilerinde ve aşk evliliğinde başarı mümkündür.

Yengeç: 12. evinizdeki Mars geçişi, Yengeç burçları için yurtdışına seyahat ve yerleşim şansı getirebilir. Tıp, ordu, polis ve adli soruşturma işlerinde çalışanlar işlerinde veya hizmetlerinde başarılı olabilirler. Cilt ile ilgili alerji belirtileri burçları göz sorunu ve cilt enfeksiyonlarından mustarip olabilir.

Aslan: 11. evinizdeki Mars geçişi, birçok Aslan burçları için kariyerde başarı ve dileklerin gerçekleşmesini getirecektir. Dünyevi arzularınız gerçekleşebilir. Bu dönemde hedeflerinize veya hedefinize ulaşabilirsiniz. Hedefleriniz netleşecek ve işinize ve hırsınıza odaklanabilirsiniz.

Başak: 10. evinizdeki Mars geçişi, Başak burçları için kariyerlerinde önemli ilerleme ve başarı getirebilir. Bazı Başak burçları bu dönemde devlet işleri veya yetkili devlet pozisyonları alabilir. Sosyal statünüz ve popülariteniz yükselebilir. Bu dönemde birçok Başak burcu için spor ve siyasette başarı güvence elde edebilirler. 

Terazi: 9. evinizdeki Mars geçişi size yüksek öğrenim alanında ve giriş sınavlarında başarı getirebilir. Bazı Terazi burçları, yabancı ülkelerde yüksek öğrenim veya istihdam fırsatı elde edebilir. Üstatlarını yabancı topraklarda takip edenler iyi iş çıkaracaklar. Seyahatle ilgili bir meslekte dünyevi başarı da mümkündür.

Akrep: 8. evinizdeki Mars geçişi, ailede bazı maddi zorluklar, kayıplar ve sağlık sorunları getirebilir. Aile içinde ani bir kaza hüsran getirebilir. Kariyerinizde işler planladığınızdan farklı gidebilir. Aşk ve evlilik hayatınızda bu dönemde sıkıntılar yaşayabilir, kendinizi karamsar hissedebilirsiniz. Bazı Akrep burçları, yatırımlarından ve emlak işlerinden para kazanabilir.

Yay: 7. evinizdeki Mars geçişi, Yay burcu burçlarının çoğu için başarı, aşk ve evlilik getirebilir. Serbest meslek sahipleri kariyerlerinde sorunsuz bir zaman geçirecekler. Ancak ortaklık işlerinizde bazı sorunlar ve çekişmeler olabilir. Bazı Yay burcu burçları için ev hayatı huzurdan yoksun olabilir. Bazı çiftler bu dönemde birkaç kez hararetli tartışmalara girebilir.

Oğlak: 6. evinizdeki Mars geçişi, işsiz Kova burçları için istihdam sağlayabilir. Bazı insanlar ayrıca devlette iş bulabilir ve giriş sınavlarında başarılı olabilir. İş dünyasında olanlar bu kısa sürede başarılı olabilir ve bol miktarda para kazanabilir.

Kova: 5. evinizdeki Mars geçişi, çoğu Kova insanı için büyük mali kazançlar ve aile, arkadaşlar ve kardeşlerin desteğini getirebilir. Kova burçları için eğlence işinde ve sporda başarı mümkün olabilir. Bu dönemde hayatınıza yeni aşklar girebilir.

Balık: 4. evinizdeki Mars geçişi, işiniz ve işiniz aracılığıyla önemli kazançlar ve karlar sağlayabilir. Aile hayatı iyi gidecek. Yeni evli, birlikte çok fazla samimi ve kaliteli zaman geçirebilir. Bekarlar, sosyal medya ve arkadaşlar aracılığıyla heyecan verici ve nazik birini bulabilir. Âşık olanlar taahhütte bulunabilir ve ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşıyabilir. Balık burçları, zamanlarının tadını çıkarabilir ve yapacak paraları olacağı için özgürce para harcayabilirler. 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamıyla yazarlarının özgün düşünceleridir ve Onedio'nun editöryal politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Yusuf Er

Bir köpek dört yapraklı yoncayı bulmak için üzerine işer yonca sararırsa üç yapraklıdır koyu yeşil olursa dört yapraklıdır..not bu arada köpekler renk kötüdü... Devamını Gör