Her Fotoğrafına Uzun Uzun Baktıran, Adamlığın ve İyiliğin Kitabını Yazan Gönlümüzün Efendisi Keanu Reeves

-

Star olmak kolay iş değil, biliyoruz. Hele Hollywood yıldızlarının ne kadar kaprisli ve dokunulmaz hayatlar yaşadığını biliyoruz. Ancak gördük ki bazı istisnalar da yok değil. Yakışıklılığı bir tarafa, oyunculuğu diğer tarafa gönlümüzün efendisi Keanu Reeves'den bahsedeceğiz şimdi. Fotoğraflarına bakarak iç çekecek ve yer yer adamlığını takdir edeceğiz...

Gönlümüzün kadrolu prensi Keanu Bey, her ne kadar Hollywood yıldızı olsa da hiç öyle yaşamamasıyla ünlü. Adamın parayla pulla hiç işi yok çünkü zaten yeterince var.

Senin benim gibi markete gidip alışverişini yaparken hayranlarıyla sohbet edip fotoğraf çektirmekten asla imtina etmiyor. Magazin vesilesiyle ilgi odağı olmaktan hoşlanmadığı için halkın arasına karışıp sıradan bir yaşam sürüyor.

Zaten onu metroda, dolmuşta, otobüste görmek gittikçe normalleşmeye başladı. Gündelik hayatında toplu taşıma araçlarını kullanmaya bayılıyor. Bir de motoru var tabii, o ayrı...

Matrix filminden kazandığı 114 milyon doların 80 milyon dolarını filmde çalışan ekibe dağıtacak kadar mütevazı bir adam. İnanılmaz bir insansın sen ya!

Bir fotoğrafa ne kadar uzun süre bakılabilirse o kadar baktıran fotoğraflarından biri de bu. Bankta oturup simitini, poğaçasını yiyerek düşüncelere dalması ne kadar da bizden. Kim der ki bu adamın 350 milyon dolarlık bir serveti var diye?

Şeytanın Avukatı filminde, sırf Al Pacino ile birlikte oynayabilmek için laf olsun diye bir paraya razı olmuş. Bazı şeylerin gerçekten parayla ölçülemeyen bir karşılığı var...

Bundan seneler önce sokakta yaşayan bir kişiyle birlikte 24 saatini geçirmiş ve ona yardım da etmişti. Çıtayı daha ne kadar yukarı çıkartacaksın Reis?

i.pinimg.com

Bir de kanser hastalarının kurduğu derneklere gizli bağışçı olarak inanılmaz bağışlar yaptığını da hatırlatalım.

Gitarı da bırak başkası çalsın Keanu Reyiz! Dogstar isimli müzik grubunda adeta liseli heyecanıyla müzik yaparken de bir o kadar tevazu sahibi görünmeye gayret ediyor.

Bu karizmanın ve başarının arkasında muazzam bir yürek görmek her seferinde bizi biraz daha mutlu ediyor. Her fotoğrafına ayrı bir dalıp gidiyoruz...

Seviyoruz seni koca yürekli adam. Çok tatlı olduğunu söylemiş miydik?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tetragrammaton

adamın dibi dibi

medj4itr

Paranın, servetin, şanın, şöhretin satın alamadığı, değiştiremediği, özünü unutturamadığı güzel insanlardan biri... Seviyoruz seni Keanu reyiz, hiç değişme emi ? :))

jubilation

John Wick karakteri ile daha da çok sevdiğim adam. Gerçekten karizmanın ta kendisi bilgisayar oyununda max payne neyse film sektöründe keanuyu o havada görüyorum.

zeliha-akman

adamın 350 milyon doları var diyorsun da 350 milyon doların olmasa ama sevgilin ve çocuğun hayatta olsun ister miydin diye sorsan adam direkt evet derdi bence. yalnızlığı, sevgiyi, acıyı, özlemi parayla ölçemiyorsun ki...

byveidt

Mentor "Keanu Charles Reeves" Öğrenme bozukluğuna sahiptir, liseyi bile bitirememiştir. 3 Yaşındayken babası onu terk etmiş, en yakın arkadaşı 23 yaşında, bebeği doğum esnasında, eşi trafik kazasında ölmüştür. Kız kardeşi kan kanseridir. Mutsuzluğu hakkında bir şey sorulduğunda şöyle cevap veriyor: "Siz yaşamak için mutlu olmak zorundasınız ama ben değilim." Her Yönüyle Kendisini İlham Aldığım İlk ve Tek İnsandır.

Görüş Bildir