Görüş Bildir
Haberler
Hanif Kureishi ve Murathan Mungan British Council'da Buluşuyor

Hanif Kureishi ve Murathan Mungan British Council'da Buluşuyor

Batuhan
15.02.2016 - 17:52

British Council'ın Türkiye ve Birleşik Krallık'tan edebiyatın önde gelen isimlerini bir araya getirmek amacıyla başlattığı 'Yazarlar Buluşuyor' programı kapsamında Hanif Kureishi ve Murathan Mungan buluşacak. Etkinlikte iki yazar, kitaplarından seçtikleri bölümleri okuyacak, kitapları ve yazarlık pratikleri hakkında konuşacaklar.

İçeriğin Devamı Aşağıda

British Council'ın Londra Kitap Fuarı'ndaki Türkiye kültür programını takiben 2016'da başlattığı 'Yazarlar Buluşuyor' programı, Türkiye ve Birleşik Krallık'tan edebiyatın önde gelen isimlerini Türkiye'de buluşturuyor.

Program 18 Şubat Perşembe günü saat 19:00'da İstanbul'da Pera Müzesi'nde Hanif Kureishi ve Murathan Mungan buluşmasıyla başlayacak.

Aslı E. Perker'in moderatörlüğünü üstlendiği buluşmada yazarlar kitaplarından seçtikleri bölümleri okuyacak, kitapları ve yazarlık pratikleri hakkında konuşacaklar.

İstanbul, İzmir ve Ankara'da, Paul McVeigh, Sema Kaygusuz, Ned Beaumann, Hakan Günday buluşmalarıyla devam edecek olan programın moderatörleri ise Elif Bereketli, Esen Kara ve Fatma Cihan Akkartal.

CNN Türk

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
7
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın