Hangi Ünlünün Boşanma Sayısının Daha Fazla Olduğunu Bulabilecek misin?

35PAYLAŞIM

Biliyorsunuz ki ünlüler evlilik yolunu adeta su yoluna çevirdi. Ayrıca ünlülerin evlilikleri gibi boşanmaları da hızlı oluyor. Bizler de bundan yola çıkarak sizlere böyle bir test hazırladık. Bakalım en çok boşanan ünlüyü bulabilecek misin? 

Testi çöz ve öğren! 

Sizce en çok hangi ünlü boşanmıştır?

Pamela Anderson
Liz Taylor
Jennifer Lopez
Ahu Tuğba
Demi Moore
Seda Sayan
Gönül Yazar
Mehmet Ali Erbil
Angelina Jolie
Esra Akkaya
Sezen Aksu
Charlie Chaplin

Tebrikler! Ahu Tuğba tam 8 kere boşandı.

Her kaynağa göre farklı sayıda evlilik yapan Tuğba'nın bizim bildiğimiz sekiz eşi var. İkisi yabancı olan bu eşlerin sonuncusundan 2011'de boşandı.

Bulamadın! 3 kere boşandı.

İlk evliliğini 1996-99 yılları arasında oyuncu Johnny Lee Miller ile yaptığında sadece 21 yaşındaydı. Daha sonra 25 yaşında gönlünü Billy Bob Thornton'a kaptıran Jolie, 2003 senesinde ondan da boşanarak yoluna devam etti. Son olarak Brad Pitt ile evlenip boşandı.

Bulamadın! 4 kere boşandı.

1918'deki ilk evliliğinde karısı Mildred Harris 16, Chaplin 29 yaşındaydı. Fırtınalı evlilik ite kaka bir yıl dayandıktan sonra karşılıklı karalayıcı suçlamalar eşliğinde sona erdi. Daha sonra Lita Grey ile evlendi ve genç kadın eşinin pek çok filminde oynadı. Tanıştıklarında Lita 15 Chaplin 35 yaşındaydı. 3 yıl süren bu evlilikten sonra Paulette Goddard ile 1936 yılında evlendi. Son olarak 54 yaşında 18 yaşındaki Oona O'Neil ile dünya evine girdi ve boşandı.

Bulamadın! 3 kere boşandı.

Demi ilk kez 17 yaşında rock müzisyeni Freddy Moore ile evlendi. Bu evlilik altı yıl sürdü ama Demi, Moore soyadını kullanmaya devam etti.

Daha sonra Moore 1987 yılında 3 aylık tanışmalarının ardından Bruce Willis ile evlendi. Bu evlilik Haziran 1998'de sona erdi. 2005'te ise kendisinden 16 yaş küçük olan Ashton Kutcher'la evlendi. Bu evlilik ünlüler arasında oldukça tartışıldı.

Bulamadın! 5 kere boşandı.

46 yaşındaki oyuncu Esra Akkaya, beş kez nikah masasına oturdu. Akkaya'nın en bilinen birlikteliği ise Yetkin Dikinciler ile bir sene süren evliliğiydi.

Bulamadın! 7 kere boşandı.

Henüz yaşı tutmuyorken mahkeme kararıyla yaşını büyüttürüp Necdet Yazar ile evlenen ünlü oyuncu toplam 7 kez nikah masasına oturdu. Eşleri arasında Galatasaray efsanesi Metin Oktay da var.

Bulamadın! 3 kere boşandı.

Latin ateşi J.Lo ilk evliliğini 1997 senesinde 28 yaşında Ojani Noa ile gerçekleştirdi. Saman alevi kadar kısa süren bu beraberliğin ardından bu kez de 2001-2002 yılları arasında Cris Jude ile başını bağladı. Son olarak aradığı mutluluğu kendisi gibi latin kanından, müzisyen Marc Anthony'de bulan J.Lo, 2004 ile 2014 yılları arasında süren mutlu bir beraberliğe imza attı ve boşandı.

Tebrikler! Tam 8 kere boşandı.

Conrad Hilton, Michael Wilding, Mike Todd, Eddie Fisher, Richard Burton, Richard Burton (2.kez evlilik), John Warner ve Larry Fortensky ile evlenip boşandı. 

Bulamadın! 5 kere boşandı.

Toplam 4 kişiyle 5 kez evlilik geçirdi ve boşandı.

Bulamadın! 4 kere boşandı.

Pamela Anderson ilk olarak Mötley Crüe’nin davulcusu Tommy Lee ile tanışmasının 96. saatinde evlendi ve sonrasında çiftin iki çocukları oldu. Çift boşandıktan sonra 2001'de Pamela Anderson şarkıcı Kid Rock ile beraber oldu. Yıllar boyu bir ayrılıp bir barışan çift, 2006 Temmuz ayında Saint-Tropez’de evlendiler. 1 yıl süren evlilikten sonra Pamela Rick Salomon ile evlendi. Üstelik Rick ile boşanıp tekrar evlendi.

Bulamadın! 6 kere boşandı.

Onur Şan, Gökhan Şükür, Tuncak Kıratlı, Soner Yapcacık, Sinan Engin, Rıdvan Kılıç ile evlenip boşandı.

Bulamadın! 4 kere boşandı.

4 kez evlilikyaşayan Aksu, aslında bunlardan çok hayatına giren diğer isimlerle çalkantılı ilişkiler yaşadı. 4 kez evlenen Aksu, 20 senedir bekar.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aptalasik

eee yalnız 2 doğru cevap var vurada soruda sıkıntı var galiba :) (Liz TAYLOR, Ahu TUĞBA)

huseyin-kargi

#mali 4 kişiyle 5 evlilik nasıl oluyor?

ser.ozatici

2 doğru yanıt var

tugba-uysal7

ilkte ve tesadüfen

Gizli Kullanıcı

kaç kere boşaldı okudum pamela anderson seçicektim :D

Görüş Bildir