Hangi Supernatural Karakterisin?

 > 
11bPAYLAŞIM

Supernatural 10 yıldan fazla bir süredir hayatlarımızda yer alan, büyük bir izleyici kitlesine sahip olan bir dizi. Özellikle Sam ve Dean Winchester kardeşler, TV tarihinin en efsanevi ikililerinden. 

Peki bakalım siz bu yapımda hangi karakterle bire bir uyuşuyorsunuz, testi çözün ve hep beraber öğrenelim!

1. Tek bir dilek hakkın olsa ne için kullanırdın?

Zengin olmak için
Bir insanın yerine geçmek için
Ölümsüz olmak için
Sevdiğim kişiyi kendime aşık etmek için
Dünyadaki tüm kötülüğü yok etmek için

2. Hangisinden daha çok korkarsın?

Palyaçolardan
Yükseklikten
Asansörde kalmaktan
Karanlıktan
Yılandan
Hiçbirinden

3. "İkinci şans" konusunda düşüncelerin?

4. Bu film türlerinden hangisi daha çok ilgini çeker?

Komedi
Korku
Aksiyon/Macera
Bilim-kurgu

5. Bu farklı dizayn ve boyutlardaki odalardan hangisinde olmayı tercih ederdin?

6. Bunlar arasında gözüne en hoş gelen rengi de öğrenelim bakalım.

7. Resme dikkatli bak, ne görüyorsun?

Kalça kemikleri
Gülen yüz
Kobra başı
İksir şişesi
Burda olmayan bir şey görüyorum

8. Son bir soru; sence günün birinde dünyaya iyilik mi, kötülük mü egemen olacak?

İyilik
Kötülük

Dean Winchester çıktı!

Yaşam dolu, enerjik, esprili, eğlenceli... Ne kadar olumlu özellik varsa sende vücut bulmuş adeta! İçindeki çocuğu öldürmemiş insanlardansın, bu da hayatı pek ciddiye almamanı sağlıyor, zaten neden alasın ki? Bunların yanı sıra oldukça iyi bir müzik zevkine sahip olduğunu tahmin ediyoruz. Duygusal anlamda çok aşk insanı değilsin, genelde kısa süreli ilişkilerin oluyor, ancak bir kere sevdim mi de kolay kolay ilişkini noktalamıyorsun. Aileni her şeyden çok önemsiyorsun, konu onlar olduğunda gözün kimseyi görmüyor.

Sam Winchester çıktı!

Sen ayakları oldukça yere basan bir insansın, mantığını çoğu zaman en ön planda tutuyorsun. İnsanlığa karşı umudun var; eğer kötülük varsa, iyilik de olmalı diye düşünüyorsun. Aileni her şeyden üstün tuttuğunu da söyleyebiliriz. Ayrıca oldukça kültürlüsün ve hemen hemen her konuda az da olsa bilgi sahibisin. Araştırmak oldukça hoşuna giden bir eylem. İnsanlara çarçabuk güvenmek gibi bir huyun ve bu bazı durumlarda başını ağrıtabiliyor.

Castiel çıktı!

Sen insan ilişkilerinde duygularını biraz daha gizli tutan, arka plana atan birisin. Belli başlı doğruların ve bunlardan kolay kolay vazgeçmiyorsun, kimse için bildiğinden şaşmıyorsun. Önerilere ve eleştirilere genelde kapalısın. Bu nedenlerle sosyal ilişkilerinde çok başarılı olduğunu söyleyemeyiz, yakın olduğun çok az insan var. Yine de genel olarak içinin temiz olduğu bir gerçek. Sadece yeterince kötülük gördüğün için tekrar tekrar aynı yollardan geçmemeye dikkat ediyorsun.

Bobby çıktı!

Güçlü, kararlı, ağır başlı bir kişilik var karşımızda. Çevrendeki insanlar üzerinde önemli sayılabilecek ölçüde bir etkin var, sık sık senin fikirlerine ihtiyaç duyuyorlar. Mantığını oldukça ön planda tutan birisin ayrıca. Bununla beraber kendi ayakları üzerinde çok sağlam durabilen, kimseye ihtiyacı olmayan bir insansın. Kendi kendine yetiyorsun özetle. Sevdiğin insanlara karşı da çok vefalı ve düşkün olduğunu da ekleyelim. Her insanın çevresinde olmasını isteyeceği türden birisin!

Crowley çıktı!

Karanlık, kapkaranlık bir kişilikle karşı karşıyayız. Kendine bir hedef belirledin mi, o hedefe ulaşmanı engellemek için önünde durabilecek tek bir şey bile yok. Azmin, kararlılığın ve hırsın en üst seviyede. İnsanlar üzerinde istediğin etkiyi de bırakabiliyorsun, çünkü yönlendirme ve manipüle etme senin uzmanlık alanın. Etrafında gelişen olayları analiz etme yeteneğin de üst düzey. Tüm bu yeteneklerini çıkarların doğrultusunda kullanmaya başladığın an çok tehlikeli biri haline geliyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
itachilara

casssss😍🌹

lara-alderson

Sam Winchester çıktı! Sen ayakları oldukça yere basan bir insansın, mantığını çoğu zaman en ön planda tutuyorsun. İnsanlığa karşı umudun var; eğer kötülük varsa, iyilik de olmalı diye düşünüyorsun. Aileni her şeyden üstün tuttuğunu da söyleyebiliriz. Ayrıca oldukça kültürlüsün ve hemen hemen her konuda az da olsa bilgi sahibisin. Araştırmak oldukça hoşuna giden bir eylem. İnsanlara çarçabuk güvenmek gibi bir huyun ve bu bazı durumlarda başını ağrıtabiliyor.

nesli-araci

Dean Dean Dean... <3

sudiiii

benim de

fatma-nur-basoglu

Castiel çıktı! Castiel çıktı! Sen insan ilişkilerinde duygularını biraz daha gizli tutan, arka plana atan birisin. Belli başlı doğruların ve bunlardan kolay kolay vazgeçmiyorsun, kimse için bildiğinden şaşmıyorsun. Önerilere ve eleştirilere genelde kapalısın. Bu nedenlerle sosyal ilişkilerinde çok başarılı olduğunu söyleyemeyiz, yakın olduğun çok az insan var. Yine de genel olarak içinin temiz olduğu bir gerçek. Sadece yeterince kötülük gördüğün için tekrar tekrar aynı yollardan geçmemeye dikkat ediyorsun.

mavicikolatakralicesi

Sam Winchester

Görüş Bildir