Gerçek Bir Aile Dramı! 'Kardashianlara Ayak Uydurmak' ile İlgili Bilmediğiniz 23 Gerçek

304PAYLAŞIM

Önce Amerika'yı ardından bütün dünyayı sallayan dizi 'Keeping Up with the Kardashians'. Bir ailenin yaşadığı her şey kameralar önünde gerçekleşiyor. Ayrılıklar, birliktelikler, gözyaşları ve sevinçler buna dahil. Peki bu sıradışı televizyon programında neler gördüğümüz gibi neler değil merak ediyor musunuz? O zaman Buzzfeed'den derlediğimiz bu liste tam size göre.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/elliewoodward/e...

1. Ana kraliçe Kris Jenner'in bir gün yapımcı Ryan Seacrest'in ofisine aniden gidip bu dizi fikrini sunuduğu doğru.

Kris'in bu kararı vermesinde etrafındaki kişilerin ona bu 'çılgın' ailenin bir televizyon programına kesin konu olabileceğini söylemesi etkili olmuş.

2. Muhtemelen şaşırmayacaksınız ama Kris programın anlaşmasını yapmadan önce ailedeki hiç kimseye danışmamış bile! Bir akşam yemeğinde aynı anda herkese artık bir televizyon programının yıldızları olacaklarını açıklamış.

3. Tabi bu durumda aileden gelen tepkilerin farklı farklı olması çok doğal. Kim ve Khloe mesela fikre bayılmış.

4. Öte yandan Kourtney Kardashian'ın ta o günlerden beri bu diziye karşı olduğu bilinen bir gerçek. O günlerde Scott ile ilişkisi yeni yeni başlayan Kourtney bazen hala pişmanlığını dile getiriyor.

5. Dizinin adı gala gecesine çok yakın bir tarihe kadar kararlaştırılmamıştı. O günlerde yapılan çekimlerde yapımcılardan birinin ağzından 'Kusura bakmayın Kardaşyanlara ayak uydurmakta gerçekten çok zorlanıyorum,' lafları dökülünce isim kendiliğinden gelivermiş.

6. Programın ilk bölümünün kıyamet koparttığı doğru. Çünkü 10 yaşındaki Kylie Jenner'i anne babasının odasında direk dansı yaparken görüyoruz.

Programın ilk bölümünün kıyamet koparttığı doğru. Çünkü 10 yaşındaki Kylie Jenner'i anne babasının odasında direk dansı yaparken görüyoruz.
Programın ilk bölümünün kıyamet koparttığı doğru. Çünkü 10 yaşındaki Kylie Jenner'i anne babasının odasında direk dansı yaparken görüyoruz.

7. Ailenin TV programı hakkındaki herşey kamera önünde olacak kararı çok nadir durumlar haricinde asla bozulmadı.

Bu yüzdendir ki, 3 evlilik, 3 boşanma, alkol ve madde bağımlılığı tedavileri, rehabilitasyon, aile terapisi, bir cinsiyet değiştirme operasyonu, Kim ve Khloe'nin doğurganlık sorunlarını, Kris'in estetik ameliyatını, Kourtney'nin kendi bebeğini kendi doğumunda kendi rahminden çekip çıkarışını ekranda izledik.

8. Bu şovda kameraların çekimi bıraktığı çok nadirdir. Khloe'nin erkek arkadaşı Lamar Odom yüksek doz uyuşturucu almaktan hastaneye yatırılırken aile kameraları orada istemedi.

9. Program 160 ülkede yayınlanıyor. İlk programdan bu güne kadar E! kanalı 200,000'den fazla dakika KUWTK yayınladı.

10. Şovun ana merkezi denilebilecek yer olan Kris'in evine kameralar yerleştirildiği de doğru. Günün her anında en az bir kamera Kardashian veya Jenner'lerin evinde çekim yapıyor.

11. Ailenin sahip olduğu araçlarda da kameralar var. Yani kamera ekipleri olmadan da neler yaptıkları kayıt ediliyor.

Bu sebeple de 10. sezonda Kim, Khloé, ve Kylie'nin yaptıkları araba kazasını korkuyla izledik.

12. Baş yapımcılardan biri Russell Jay, Kim Kardashian'ın kamera önünde ağlamak için göz yaşartıcı çubuk kullandığını söyledi.

13. 2014 yılında programda ailenin içinde yaşadığı söylenen ve gösterilen evin sahte olduğu dedikoduları çıktı.

Kim Kardashian kısa bir süre bunları doğruladı ve ailenin güvenliğini sağlamak için dış mekandan farklı evler gösterildiğini söyledi.

14. Programın yapım ekibi başladığı günden itibaren aynı. Değişen tek şey 10. sezonda Kim, Kourtney, ve Khloé'nin de ekibe katılmış olması.

15. Ondan öncesinde ailede kendi sahnelerini izleyip istediği bölümleri çıkarttırabilen tek kisi Kris Jenner'dı.

16. Bir değişiklik de 11. sezonda oldu. Tema müziği değişti ve ekranda sadece Kris, Kim, Kourtney, Khloé, Kendall, ve Kylie. Cinsiyet değiştiren baba Bruce yani yeni ismiyle Caitlyn gösterilmedi.

17. Programın gerçek olmayışıyla ilgili dedikodular her zaman oldu. Ama Kris'in Kim'e yaptığı evlilik teklifi sahnesinin sürpriz olmadığı ve tekrar çekildiği yapımcı tarafından doğrulandı.

Başka bir sahnede ise Kim Kris'e otel odasında yaptığı bir parti için kızıp sinirleniyor fakat daha sonra bu sahnenin de tamamen uydurma olduğu, Kim'in zaten otelde olduğu ve partiden haberi olduğu ortaya çıktı.

18. Şovun gelmiş geçmiş en çok izlenen bölümü ise hala Kim ve Kris'in düğünü.

Şovun gelmiş geçmiş en çok izlenen bölümü ise hala Kim ve Kris'in düğünü.
Şovun gelmiş geçmiş en çok izlenen bölümü ise hala Kim ve Kris'in düğünü.

19. Ayrı bir şov haline gelen Kourtney and Kim Take New York'ta Kim'in evlilik konusunda yaşadığı pişmanlıkları anlatması da düğün kadar büyük ilgi topladı.

20. Boşanmaları ise kameraların önünde olmamış olsa da sezon finali 4.5 milyon izleyiciye ulaştı.

21. 2012 yılında E! aileyle 3 yıllık bir sözleşmeye daha imza attı. Ödenen toplam paraın 40 milyon dolar olduğu söyleniyor bu da Kardashian şovunu tarihin en pahalı TV programı yapmaya yetiyor.

22. 2015 yılında aile yine E! kanalıyla bir sözleşme imzaladı. Bu defa 4 yıllık uzatmaya giden ailenin 100 milyon dolar aldığı ileri sürüldü fakat kanal bunu yalanladı.

23. Program hakkında bir çok dedikodu çıktı. En sık konuşulan şey ise artık ailenin neler yaşayacağını bir senaryoya göre yaşıyor olması. Farklı kaynaklardan farklı bilgiler gelse de siz bu satırları okurken, Kardaşyan Kızları şovun 13. sezonu için kamera karşısında olacaklar! Banka hesapları ise tıkır tıkır işliyor olacak!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
vera-s.

kendall ı sevmıyorum. ama serefsiz cok güzel gıyınıyor

joliie

Aile demek zor.kızların anneleriyle tartıştıkları bir videoya denk gelmiştim sanki karşılarındaki anneleri değil sokaktan geçen serseri. Bir anneyle böyle konuşulabilir mi diye düşünüp çok şaşırmıştım. Gerçi anneleri de çocuklarının büyümesiyle ilgileneceğine onları dünyaya sunmayı tercih ettiği için çokta şaşırmamak lazım

aslylmz

ne biçim aile lan bunlar

abdi-gundogdu

efendim aile mi ? :D

aslylmz

haklısın

fatos-gozde

koskoca aileden bir tek Kendall Jenner'a sempatim var oda victoria secret meleği olduğundan sanırım :) En azından mesleği var.

dollface

artık kimse ne diye ünlü oldu bunlar diye sormaz

Görüş Bildir