Evlenirken Yaşamadığı Mutluluğu Boşanırken Çılgınlar Gibi Yaşayarak Kutlama Yapan Taze Bekarlar

-

Kim istemez bir ömür mutlu evlilik yapmayı? Fakat her zaman öyle olmuyor maalesef. Bu insanlar da mutlu bir çift olarak hayatlarına devam etmek istediler ancak bu noktaya gelmelerinin elbette sebepleri var. Şu bir gerçek ki, hepsi de boşandıkları için çok mutlu...

5 aylık evlilikten sonra aracını süsleterek kutlama yapan Hasan Bey

Bursa'nın İznik ilçesinde yaşayan Hasan A., 5 aylık evliliğini anlaşmazlık yaşadığı için bitirmiş ve boşanmasını Bursa sokaklarında işte böyle kutlamış.

Arabasına CEHENNEMİN DİBİNE KADAR YOLUN VAR yazdıran Rıdvan Bey

Afyon'da yaşayan 6 yıllık evli 26 yaşındaki Rıdvan Çöygün, boşanma sevincini işte bu yazıların yer aldığı arabasıyla adliye etrafında tur atarak kutlamış.

Yıllar süren davası bitince aracını tüllerle süsleyen Hayrettin Bey

Konya'nın Seydişehir ilçesinde yaşayan Hayrettin Deniz, şiddetli geçimsizlik sebebiyle eşine boşanma davası açmış ancak dava 3 yıl sürmüş. Boşanma gerçekleşince de sevincini böyle duyurmuş.

Aracının arkasına AKLI OLAN EVLENMESİN ve PARAM BİTTİ KARIM GİTTİ yazdıran vatandaş

Beyefendinin ismini bilemiyoruz ancak olay Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde gerçekleşmiş. Boşanma sevincini, aracının arkasına çeşitli sözler yazarak kutlayan beyefendinin mutluluğu fotoğrafta görülebiliyor.

Boşanma sevincini pankartla kutlayan Bahattin Bey

İhanet gerekçesiyle 18 yıllık eşinden boşanan Bahattin Uzunel, tedbirli nafaka da ortadan kalkınca işte böyle pankart asmış balkonuna. Bir de konu komşu için yemek de dağıtmış.

Boşanma davası bittikten sonra mahalleliye tulumba tatlısı dağıtan Cavit Aydınarslan

Bandırma'da yaşayan Cavit Aydınarslan, 2,5 yıl süren evliliğini geçimsizlik nedeniyle noktalamış ve mahalleliye tatlı dağıtarak işte böyle kutlama yapmış. Tatlı tezgahının yanına bir de pankart eklemeyi ihmal etmemiş.

Sevinçten araba kiralayıp balonlarla süsleyen Ümmü Hanım

Tekirdağ'da yaşayan Ümmü Çakır, 22 yıllık eşini aldatma gerekçesiyle boşamış ve dava tam 3 yıl sürmüş. O kadar mutlu olmuş ki, aracı kiralayıp süslemiş.

Hemcinsleri için lokma dağıtan, davulla zurnayla kutlama yapan Meryem Hanım

Meryem Hanım da Bursa'da yaşıyormuş. Kocasından baskı gördüğünü söyleyerek açtığı boşanma davası sonuçlanınca yoldan geçenlere kına dağıtmış ve tüm hemcinsleri için de lokma döktürmüş.

Özlü sözlerle aracını süsledikten sonra arkadaşlarına mangal partisi veren Tuğba Hanım

Olayımız Bursa'dan. Kendisini aldattığı gerekçesiyle 8 yıllık eşinden boşanan Tuğba Doğan, süslediği aracıyla önce şehir turu atmış. Sonra da mangal partisi vermiş arkadaşlarına bir güzel. Arabanın arkasında ise şöyle yazıyor "Herkesin kullandığı şeyler bana cazip gelmiyor. BUNA SEN DE DAHİLSİN!"

Boşanma davasını minibüsle kutlayan ve kadınları cesaretlendiren açıklamalar yapan Selvi Hanım

Bu haberimiz de Muş'tan. 5 yıldır boşanma davası süren Selvi Ataş'ın sözlerini şuraya bırakalım:

"Muş'ta yaşıyorum ve sadece Muş'ta değil Türkiye genelinde dul kadına veba hastası muamelesi yapılıyor. Bu algı değişsin istiyorum. Kadın boşanınca dul, erkek boşanınca bekar oluyor. Bu böyle olmasın. Boşanınca aileniz dahil herkesin size karşı tavrı değişiyor, toplum içinde biri sizi tarif etmeye kalktığı zaman dul olan diye tarif ediyor. Bu yüzden bir çok kadın boşandıktan sonra bile alyansla geziyor ve iş yerinde kimseye medeni durumunu söyleyemiyor. Kadınlar güçlüdür, kendilerinin farkına varsınlar. Bin bir türlü dert yanan kadınlara temsil olmak istiyorum. Evlendik diye bi ömür heba olacağız diye bir şey yok. Herkes kendisinin farkına varsın, bir kadın herkesten çok daha güçlüdür ve kıymetlidir.

Bu gördüğünüz kadının gücü, bu gördüğünüz yaşama tutunan, kendi dişi tırnağıyla bir şeyler yapmaya çalışan bir kadın. Yıllarca ezdiniz kadınları, hor gördünüz, köle yaptınız. Ama her zaman unuttunuz, siz de bir kadından var oldunuz. Boşanmaya ayıp dediniz, yıllarca şiddet gördü kadınlar, laf olur, söz olur dediniz gelip annesine bile anlatamadı. Kendini savunan tüm kadınları gönülden tebrik ediyor, kutluyorum. Koca şiddetinden ölen tüm hemcinslerimin mekanları cennet olsun, bunları yapanlarda belasını bulsun"

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karelahana

yapmayin arkadaş topluma kotu örnek olmayın bosanmayi kutsallastirmayin vs. cunku toplum 3 yasinda kisilerden oluşuyor. gerizekali gibi örnek alip kosa kosa gider aynisini yaparlar kimsenin aklı fikri yok herkes mal. aile yapisi toplum çöker falan

ozleemctk

Mutluysa nıye ornek alsın, mutsuzsa zaten bosansın.

gallipoli

Hem evlenmeden önce evleneceğiniz insanı seçerken biraz kafayı çalıştırsanız. hemde evlendikten sonra eşiniz ile bir olabilseniz böyle saçma sapan şaklabanlıklar yapmanıza hiç gerek olmaz . :) hemde mutlu bir hayat sürersiniz. Dışarıdan konuşmak kolay diyebilirsiniz belki ama, Bu arada evliyim :) :)

bukiznedio

Dün dava açtım yeminle daha boşanmadan böyleyim:D

telvin-namli

Muş'lu Selvi hanıma bir alkış!!!!

yilmaz-kesgin

coşkuyla dünya evine giriyorsan çıkarken de coşkulu olucaksın ama ablalar abiler biraz abartmışlar sanki

Görüş Bildir