Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eski Sevgiline Göndereceğin Şarkıyı Seçiyoruz!

İlişki Testleri-
Abone ol

Herkesin içinde kalan eski sevgiliye göndermeli şarkılar vardır. Bir eğlence mekanına gittiğinde oradan çalan bir Demet Akalın şarkısı hikaye olarak atılmaz mı? Bakalım senin eski sevgiline göndereceğin şarkı neymiş?

Testi çöz ve öğren!

1. Patronun geldi yanına ve mesaiye kalmanı istedi, içinden ne geçer?

Yine mi pilav?
Yo dostum yo!
Kalırım tabi ne demek...
O ne demek? Yenen bir şey mi?

2. Bir insanı eski sevgili yapan durum nedir?

Tuvalet eğitiminin olmaması...
Saygıdan zerre nasibini almamış kişi.
Kendini süper kahraman sanan kişi.
Çok daha başka nedenler var.

3. Bana mutluluğun resmini yapar mısın?

Yaparım.
Yapamam.
Denerim.
Denemem.

4. Peki ya hangisi?

Banu Alkan
Bülent Ersoy
Safiye Soyman
Ahu Tuğba

5. Eski sevgilin yeni araba almış, mesajın ne olurdu?

Allah belasını versin.
Umarım trafik cezalarına boğulursun.
Bir tek dileyim var, mutlu ol yeter.
Bilmiyorum...

6. Eski fotoğraflarını görünce ne diyorsun?

Basına sızarsa mahvolurum.
Geçmişimde korkunç bir ergenlik yaşadım.
Utanmıyorum, utanılacak bir şey yapmadım.
Yine aynı ben.

7. Dolar hakkında ne düşünüyorsun?

Dolmaz.
Dolmamalı.
Unutmamalı, geçip giden günleri...
Kabul etmeli.

8. Son olarak bu sene tatil yaptın mı?

Evet
Hayır

Demet Akalın - Nazar

Senle eskiyi konuşmanın,

Faydası yok bu ilişkiye!

Diyerek eski sevgilin ve senin biten ilişkiniz için yazılmış bu şarkı. Demet hanım nerede seslendirse sen kalkıp eşlik etmelisin. Hatta göndermeli paylaşımlarında bulundurmalısın. Senin hala onun peşinde olduğunu düşünüyor ve onu sevdiğini düşünüyor. Bunu ona göster ve hayatına bak. Hemen aç ve bu şarkıyı ona gönder. Çünkü sizin için bu ilişkide konuşulacak bir şey kalmamış. Onun gel gitleriyle uğraşmak seni artık bıktırmış. Bir dediği bir dediğini tutmayan bu kişi için artık uğraşmana gerek yok. Bırak nazar olsan bile değme ona.

Mustafa Topaloğlu - Gerizekalı Sevgilim

''Sende biraz akıl olsa beni severdin...''

Diyen Mustafa Topaloğlu şarkısını hemen eski sevgiline göndermelisin. Seni terk ettiği günden beri hayatta daha cesur ve daha dik durmaya çalışan senden sonra başına gelmeyen kalmamış. Mutsuzluk ve yalanlarla dolu bir hayatı var artık ve seni çok özledi eminiz. Senden daha iyisini mi bulacak diyeceğiz fakat şarkı bunu açıkça anlatıyor zaten. Yalan aşklara aldanıp gitmiş fakat kuyruğunu sıkıştırıp geri gelecek. Gelecek gelmesine orada birisini bulabilecek mi acaba? Sence bulacak mı? İzin verme bu duruma. Kapında ağlasa dahi kabul etme. Gitsin kimin için seni terk ettiyse onunla mutlu olsun. Sen gününü gün etmeye bak. Mutluluklar...

Yıldız Tilbe - Aşk Laftan Anlamaz Ki

''Gitsin de gelmesin bir daha ayrılık hiç...''

Yıldız abla anlar senin derdinden. Çektiğin ayrılık acısını bir o biliyor bir sen. Zaten Yıldız abla bunun için gelmemiş mi dünyaya. Sen ve senin gibilerin aşkına derman olmak için. Seni çok üzmüş fakat sen hala onun başına bir şey gelmesin, tırnağı acımasın diye düşünüyorsun. İyi niyetlisin ama herkes öyle mi acaba? O seni düşünüyor mu sence? Bizce düşünüyor... Sensiz mutlu olamaz o canım benim. Beraber gittiğiniz yerlere gittiğinde bile içi gidiyor. Fakat artık olamaz sizin ilişkiniz. Sen daha iyilerine layıksın diyeceğiz. Umarım erkenden biter bu durum başkasına aşık olursun. Mutluluk seninle olsun.

Sezen Aksu - Büklüm Büklüm

''Sanki seni boğar gibi,

Sanki yeniden doğar gibi...''

Demiş Sezen abla. Minik kuş bu işi biliyor. Sen o kadar zaman dur dur tekrar aklına gelmeye başlasın. Halbuki ayrıldığınız ilk dönem bu kadar acı çekmemiştin. Şimdi ne oldu da bu kadar aklına gelir oldu? Ruhunu paramparça edenlere karşı ne kadar mutlu olduğunu göstermenin zamanı. Tabii insanın aklına gelince içi buruluyor. Böyle ciğerin ezilmiş gibi oluyor. Fakat artık anı beklemenin, aramanın, sormanın zamanını çoktan geçirmişsin. Artık sizin ilişkiniz bitmiş geriye bir bu şarkıyı dinlemek kalmış. Git bu şarkıyı ona gönder belki neyi kaybettiğini bir kez daha düşünür. Sensiz yapamayacağını o da biliyordu fakat gururunu yenemedi. Bu yüzden güzelim ilişkiniz bitti. Neyse yoluna bak. Böylesi de güzel.

Model - Sen Ona Aşıksın

''Sen ona aşıksın, sen ona aşıksın...''

Neyse seni çok seviyormuş ne tatlı diyerek yeni bir ilişkiye mi başlamış? Başlarlar yeni ilişkiye de başlarlar, sana verdiği sözleri ona da verirler. Bunlar hep böyledir. Eski sevgilileri yakından tanırız insanda ciğer bırakmazlar. Bakalım seni tanıyor mu benim kadar? Bakalım o seni benim kadar sevebilecek mi? Bu soruları ona sormayı çok istiyorsun biliyoruz. O yüzden bu şarkıyı eski sevgiline göndermen için sana seçtik. Seni bıraktığı o günü unutturmayacak cümleler kurmana gerek yok. Bu şarkı ikinizin ilişkisini yeterince anlatıyor. Hadi şimdi o seni asla anlamadığını düşünen eski sevgiline bu şarkıyı at ve kahraman olmaya değmediğini ona göster. Senin kimseyle yarışmaya niyetin yok. Hayatta hep mutluluklar...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
baris_aydin

'Sen ona aşıksın, sen ona aşıksın...'' Yorum tam oturdu ama ". Hadi şimdi o seni asla anlamadığını düşünen eski sevgiline bu şarkıyı at ve kahraman olmaya değmediğini ona göster. Senin kimseyle yarışmaya niyetin yok."

king_of_sparta

Demet Akalın - Nazar Senle eskiyi konuşmanın, Faydası yok bu ilişkiye! Diyerek eski sevgilin ve senin biten ilişkiniz için yazılmış bu şarkı. Demet hanım nerede seslendirse sen kalkıp eşlik etmelisin. Hatta göndermeli paylaşımlarında bulundurmalısın. Senin hala onun peşinde olduğunu düşünüyor ve onu sevdiğini düşünüyor. Bunu ona göster ve hayatına bak. Hemen aç ve bu şarkıyı ona gönder. Çünkü sizin için bu ilişkide konuşulacak bir şey kalmamış. Onun gel gitleriyle uğraşmak seni artık bıktırmış. Bir dediği bir dediğini tutmayan bu kişi için artık uğraşmana gerek yok. Bırak nazar olsan bile değme ona.aynen,seviyorum bu şarkıyı ama bayagıdır sevgilim yok çok şükür:)

night_c

Mustafa Topaloğlu gerizekalı sevgilim wuhuuuu sende biraz akıl olsa beni biraz severdin.Ama benim eski sevgilim yok:(

boslafebesi

Sezen Aksu - Büklüm Büklüm ''Sanki seni boğar gibi, Sanki yeniden doğar gibi...' NOLUYO LAN

amanini-mor-goyun

model sen ona aşıksin..harbiden atmistim busarkiyi

Görüş Bildir